Widok

totalna porażka!

zero kontaktu z tymi kobietami, kiedy chciałam umówić się przez tel nie uzyskałam żadnej informacji, porażka! Ale jednak tam poszłam bo nie miałam gdzie, a przeprowadziłam się niedawno tutaj blisko bylo tylko to, i jeszcze inne salony wołające o trwogę! kobietka która miała mi wyregulować brwi pieprzyła takie bzdury aż mi się chciało wymiotować, pierniczyła od rzeczy o jakichś kroplach co nimi się rzęsy powinno smarować, żenada! ponadto dowiedziałam się, że te krople moge też zaszkodzić, nie bylam zadowolona z tak prostego zabiegu, i ponadto nigdy tam nie wrócę, nikomu nie polecam!
Moja ocena
Madame kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezyk jakim mowi Pani o obsludze mojego ulubionego salonu wola o pomste do nieba. Moze rzeczywiscie dobrze ze nigdy Pani tam nie wroci. Byc moze to brak checi komunikacji z Pani strony nie pozwolil zawiazac kontaktu z dziewczynami z Madame.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądząc po błędach, chaotycznym i histerycznym stylu wypowiedzi wnioskuję, że to nie z salonem Madame są problemy....Polecam Pani Niezadowolonej odrobinę medytacji. Niektórym pomaga:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry