Widok

fatalny serwis

jesli ktos ma 'holenderski' rower to absolutnie odradzam ten serwis. dwukrotna proba skorzystania z uslug skonczyla sie odeslaniem. brak czesci. zdziwienie checia inwestowania w taki rower. kompletne nieporozumienie.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 2
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

To co Pan nazwał holenderskim rowerem było nim 30 lat temu. Tak zardzewiałego, zaniedbanego i brudnego roweru dawno nie widziałem. A jeśli już to w punktach skupu złomu. Poza tym sam Pan przyznał, że już próbował naprawiać to "cudo" w innych serwisach i niestety nikt się nie podjął! :(
I pisze Pan nieprawdę, gdyż nie serwisował Pan u mnie roweru wielokrotnie lecz tylko raz bodajże w czerwcu br. przywieziono do mnie dwa rowery. W jednym z nich usługa została wykonana do drugiego nie dostałem części. Było to 3-biegowe torpedo z lat siedemdziesiątych.
Pańska opinia nie jest miarodajna lecz jest wynikiem frustracji i chęci odreagowania oraz jakiejś formy zemsty. Ale niestety ludzie dzielą się na ludzi i ...... ludzi. Przykro mi bardzo z tego powodu i mam nadzieję, że choć troszkę poprawił Pan sobie nastrój po napisaniu tej opinii.
Pozdrawiam CF
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry