Fabian

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdynia, Powstania Styczniowego 30B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam gorąco wątek zamknięty Właściciel i zarazem serwisant bardzo sympatyczny i rzeczowy-polecił co...
~Stach
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Pierwsza, ale nie ostatnia wizyta w tym serwisie wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w tym serwisie , ale z pewnością nie ostatnia. Do tej...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2011

serwis dla każdego wątek zamknięty Długo szukałem takiego serwisu a znalazłem w sumie przez przypadek. Jeżdzę...
~CAAD 3
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

zdecydowanie polecam wątek zamknięty O tym punkcie serwisowym można i trzeba mówić w samych superlatywach -...
~lotnik1976
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2010

oferta wyszukana w trójmiasto pl wątek zamknięty Najbliższy punkt od Dąbrowy.Miły facet.Upewnił się o co mi chodzi.Obsłużył...
~la.k
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

SUPERFACHOWIEC wątek zamknięty Pełen szacun dla wiedzy i umiejętności pana Fabiana. To prawdziwy pasjonat...
~Skawik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

Polecam! wątek zamknięty Myślałem, że tacy ludzie jak właściciel serwisu-Pan Fabijański dawno już...
~BJ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

Super wątek zamknięty ZAWODOWIEC PRZEZ DUZE "Z", PROFESJONALISTA PRZEZ DUZE"P". CENY BARDZO...
~wojnadi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

ekstra wątek zamknięty Kilkakrotnie serwisowałem rowery swojej rodziny i swój w tym serwisie. Zawsze...
~gilala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

Wyjatkowo profesjonalny wątek zamknięty To jest NAPRAWDE rzadka rzecz, aby tak doskonale znac wszystkie tajniki...
~Rowerzysta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

fatalny serwis wątek zamknięty jesli ktos ma 'holenderski' rower to absolutnie odradzam ten serwis....
~kub.a
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 września 2008

GORĄCO POLECAM ! ! ! wątek zamknięty Dziś bylem z rowerem i musze powiedziec Bardzo miła obsługa , własciel godny...
~SebinhO
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 września 2008

profesjonalista wątek zamknięty Wystarczający wybór akcesoriów, możliwość sprowadzenia. Składanie rowerów....
~GdyniaBiker
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 czerwca 2008

polecam wątek zamknięty porządny fachowiec! Nie znając wcześniej tego serwisu, z pewną dozą...
~Karol
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

Doskonały fachowiec wątek zamknięty Właściwie nie ma czego dodawać.
~Gal
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

Serwis wątek zamknięty myślę, że uruchomienie usług w naszej dzielnicy to strzał w dzisiątkę;...
~zbigo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

Fachowiec! wątek zamknięty Po prostu fachowiec pierwszej klasy, nadto uczciwy. Az dziw - podrzedna...
~Poke
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Po usłudze w serwisie Fabiana SUPER rowerowa jazda gwarantowana. wątek zamknięty - szybki i fachowy serwis - miła i profesjonalna obsługa - ceny adekwatne...
~Uczynek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 maja 2007

Polecam serwis rowerowy u Fabiana wątek zamknięty Polecam FABIANA Gorąco polecam Fabiana. Jest bardzo dobry w tym co robi,...
~zaq44
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 maja 2007

Daniel Marszałek - opinia wątek zamknięty Obsługa fachowa i uprzejma. Terminy krótkie. Wybór sprzętu na miejscu...
~Daniel Marszałek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

20

wątków

do góry