Widok

felerny pampers

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam kiedys juz mi sie zdarzylo ale dzisiaj mnie juz to wpienilo kupuje dla mojej corcki pampersy activ baby i jak zwylke przy wymianie pampersa odczepiam ucho do zaczepiania i jedno ucho odpadlo nie z mojej winy tak uwazam przeciez nie uzywa sie praktycznie zadnej sily aby zapiac pampersa i teraz pytanie czy ktos sie spotkal juz z takim felerem ? i co robic podkreslam to nie jest pierszy raz czy marka pampers przestaje dbac o jakosc ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam kiedyś to samo w paczce kilka takich;( Napisz do pampersa na ich stronie mi wysłali paczkę w ramach przeprosin tylko musisz podać nr partii.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się to zdarzyło już jakieś 3 razy.
Tez jakoś nie szarpię,,normalnie złapałam.

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się to zdarzyło kilkakrotnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi również się zdarzyło tylko, że ja myślałam, że to z mojej winy - a jednak nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wkurzam sie przeciez nie kosztuja malo a tu taki psikus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło....
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też się zdażyło:) czyba miałam takie 2 felerne paczki w których się rwały.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też się zdażyło może ze 3 4 razy w dwóch paczkach.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się już tak zdarzyło kilka razy.
Mama Maji (10 lat),Julianka (8 lat) i Marysi (5 lat)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też tak miałam ale myślałam, że to przypadek a teraz widzę że to częściej tak się zdarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to niew jestem sama napisalam do nich maila czekam na odp a raczej uzasadnienie czy marka pampers swiatowa firma schodzi na psy jak z synkiem uzywalam pieluch dada z biedronki to tak sie nie dzialo ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paulina123 daj znać jak Ci coś odpiszą.
Ja poprzednio używalam pampersów z Rossmana i ani jeden rzep mi się nie oderwał nawet jeżeli dziecko trochę bardziej pociągneło.A tu taka polecana marka... Nie wiem co o tym myśleć....
Mama Maji (10 lat),Julianka (8 lat) i Marysi (5 lat)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pampersy przerobilam 5 lat temu- byly super. Dla drugiego zaczelam od pampkow- ale mnie szlag trafial od urwanych zaczepow i przeciekania po plecach.
W huggies jest sciagacz na plecach i kupka nie ucieka po plecach, nie trafil sie tez nigdy feler wiec teraz mam tylko huggies i nie tesknie za pampersami, szczegolnie teraz gdy czytam wasze wypowiedzi i widze ze na jakosci zaczeli oszczedzac, ciekawe na czym jeszcze.
[url]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się zdarzyło raz...z jedną pieluszką...ale wiem że koleżanka trafiła na taką całą paczkę :(

co do Huggisów...ja też ich używam i są fajne ale jednak pampki są delikatniejsze i bardziej miękkie...więc zawsze do nich wracam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry