Widok

galeria twarzy, krzywy dom Sopot..casting czy ktoś może się wypowiedzieć o tej firmie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziś byłam z synkiem na castingu.-firma Galeria Twarzy poszukuje dzieci do reklam, filmów itp..zastanawiam się ile w tym prawdy i czy warto iść na drugi etap zdjęć ..-czy znacie ich? CO w ogóle myślicie o tego typu castingaci?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 38
Wydajesz na dzien dobry kase na wpisowe, na zdjecia a i tak nikle szanse, na dostanie siię dalej. W zeszłym roku też były organizowane i też nas niby zakwalifikowali do 2 etapu. Poczytaliśmy trochę opini i artykułów o tej firmie i zrezygnowaliśmy.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 2
No właśnie my też dzisiaj szliśmy ulicą w Sopocie i nas Pan zaprosił na casting do krzywego domku, poszliśmy i zrobili córce 2 zdjęcia i poinformowali żeby zadzwonić między 17-19 tego samego dnia o wyniki. Zadzwoniłem i co się okazało moja córka przeszła dalej i mówili czy przyjedziemy jutro na drugi etap no to się umówiłem i pojadę i zobaczę co proponują
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 30
ja też byłam z córką chyba w zeszłym roku lub 2 lata temu. i dalej to tak jak forumka pisała - nie płaciliśmy kasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bylam z corka w tym roku i jest tak. Zdjecie robia za darmo ale jesli zdecydujesz sie juz pozniej na podpisanie umowy to placisz 60 zl i pewnie pozniej jeszcze wieksze koszta. jak dla mnie malo wiarygodne ze dziecko gdzies dalej sie dostanie. I nawet nie dzwonilam aby zapytac czy corka sie dostala ;))
image

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
MOja znajoma, której córka "zakwalifikowała" się płaciła na drugi dzień 190zł za zdjęcia + 60 na rok.
Więc jak to jest z tymi zdjęciami
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
60 zlotych to roczna oplata. Jesli chodzi o zdjecia to mozna zrobic u nich (wtedy jest taniej) albo u jakiegokolwiek fotografa i om dostarczyc. Oni potrzebuja zdjecia bo nie ściągają prowizji z uczestnika i tyle. Nic w tm skomplikowanego nie ma. Ja jestem w firmie od niespelna roku tzn coreczka moja a udalo jej sie w 9 sezonie Komisarza Alexa juz zagrac :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Komentarze sponsorowane, sprawdź - wszystkie pozytywne są wystawiane z tego samego adresu IP.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
i jak było , trzeba plaic ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie tak samo było z moją córką:) Zmierzałyśmy w strone molo aż jakiś pan podchodzi i mówi że ma niespodziankę. Okazało się że chodzi o zdjęcie. Zrobiono mojej córce zdjęcie. Po dwóch dniach dzwoni pani i mówi, ze spodobały się jej zdjęcia i czy chcemy wziaść udział. Umówiliśmy sie na nastepny dzień lecz wypadł pogrzeb w rodzinie i nie dotarłyśmy. Zadzwoniła znowu mówiąc że bardzo jej zależy na jej zdjęciach i że nawet możemy za dwa dni przyjechać. Okazało się na miejscu że to płatne. Zapłaciłam za zdjecia i za rok bycia na stronie. Po zrobienia zdjęć nikt sie juz nie odezwał i głucho w sprawie castingów.Najpierw bardzo nalegali, byli mili a teraz ciszaaaa.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Naucz się pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ile ludzi tyle opinii. Ja ze swoim synem jestem z Nimi od 3 miesięcy i dostaliśmy już pierwsza propozycję do reklamy. Filip jest zachwycony:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 18
No właśnie. My juz 2 lata z nimi wspolpracujemy. Tzn moja 8letnia corka. Ma bardzo duze zdolności aktorskie wiec postanowiliśmy sprobowac, glownie nas interesowaly plany filmowe czy serialowe i jestemy regularnie zapraszani wiec polecamy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 25
My tez goraco polecamy wspolprace! Jesteśmy z corka zapisane od 1.5 roku i nie narzekamy ma zainteresowanie :)
Pozdrawiamy ekipe z planu Komisarza Aleksa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21
Moje blizniaki podpisały umowe w zeszłym roku. Juz po miesiacu zostalismy zaproszeni na casting ktory na dodatek udało sie wygrac :D Podobno jest deficyt na jednojajowe dzieciaki ;)
Bylismy tez na planie Alexa i Licealistow :) Bezcenna przygoda dla moich chłopaków!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ja tez mam blizniaczki jednojajowe i zapisalismy je miesiac temu. Czekamy z niecierpliwością na zlecenia. Zdjecia do portfolio robiliśmy u nich, bardzo fajna energetyczna Pani fotograf zrobila dziewczynom przepiekne zdjecia :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

ja również podjąłem współprace z nimi, a dokładniej mój syn, 60 zł to opłata za rok współpracy, przez ten rok szukają zleceń dla dziecka, no i trzeba dostarczyć swoje zdjęcia do portfolio ale można też wykonać u innego fotografa jak najbardziej więc jedyna sztywna opłata to 60zł. ja robiłem zdjęcia u nich bo tak było nam najwygodniej, zdjęcia dostaliśmy też dla siebie... a jeśli chodzi o zlecenia to jesteśmy dopiero w galerii od września ale w Komisarzu Alexie już syn zdążył statystować. Fajna sprawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moja córka była na ostatnim castingu. Niestety nie zadzwoniliśmy, bo byliśmy na plaży i zapomnieliśmy o tym, ale niedawno zadzwoniła do nas pani i powiedziała, że przeszłą dalej do drugiego etapu. Spróbujemy i pojedziemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
Super wspolpraca. Najważniejsze ze agencja nie działa na wyłączność wiec nie trzeba przyjmowac wszystkich zlecen ktore przychodza. 60 zl na rok to nic przy tym ze nie pobieraja potem zadnej prowizji. Mam doświadczenia z agencjami ktore pobieraja prowizje wiec tu jest jak najbardziej ok. Pozdrawiam Atv ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja sadzę o takich castingach tyle, że nie zaprowadziłabym tam dziecka. Nie widzę żadnych plusów tego. Nie wiem po co się ciąga dzieci i w jakim celu na takie "imprezy".
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
i co był ktos na tym drugim etapie?ile ?? trzeba było płacić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam na drugim etapie. Mówili że trzeba za rok zapłacić 60 zł. Nie chciałam wydawać pieniędzy za zdjęcia które mi nie potrzebne
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo fajna agencja. Najważniejsze ze nie działają na wyłączność wiec nie trzeba przyjmowac wszystkich propozycji ktore przychodza, jak cos nie odpowiada to po prostu bez zadnych konsekwencji sie odmawia a to chyba najwazniejsze. Za to 60 zl na rok to nic przy tym ze nie pobieraja potem zadnej prowizji z wynagrodzenia. Mam doświadczenia z agencjami ktore pobieraja prowizje i wtedy to boli jak cholera. Pozdrawiam Atv ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Uważajcie na tą agencję. Opinie nie są prawdziwe, sprawdź, że wszystkie pozytywne są wystawiane z tego samego adresu IP.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

60 zł na rok, to jakieś 5 zł na miesiąc. Nawet jeśli idzie to do nich, to czy naprawdę warto robić z tego taka burzę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
jedyna prawdziwa agencja w 3city jest we Wrzeszczu, jakoś niedaleko Manhattanu, tam organizują castingi np dla aktorów
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
a pamiętasz moze jak ona się nazywa?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Studio ABM

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
O tak. ABM polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
MamaMarty, a masz jakieś doświadczenia z nimi? Powiesz cos więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam, po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu trzeba wykonać u nich sesję. Oczywiście płatną. Zdjęcia umieszczą w swojej bazie i już.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja z nimi współpracuje i jestem zadowolona:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 20
Jakby ktoś miał jakies pytania to piszcie śmiało. Moj synek jest w galerii juz drugi rok. Teraz robilismy aktualizacje profilu i mamy bardzo fajne zdjęcia w prezencie :)
Bylismy na planach serialowych i na jednym filmowym. Tez raz na castingu do reklamy Ikei. Fajne doswiadczenia :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja bym poleciła. Moja córa była u nich na zdjęciach, które teraz ma w swoim portfolio. Zagrała też w reklamie i wróciła do domu zachwycona, że będzie w telewizji. Często jest zapraszana an castingi, ale dużo pracujemy, więc nie zawsze możemy z nią jechać. Myślę, że gdyby brała udział we wszystkich, an które ją zapraszają, to tych zleceń miałaby sporo więcej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19

Mój Kubuś zagrał w reklamie Fisher Price!!! Jesteśmy dumni :D Poelcamy jak najbardziej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Taa, a świstak siedzi i zawija w te sreberka .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

My tez mamy pozytywne doswiadczenia. Zapisalam sie od razu razem z córką bo ponoc czesto zapraszaja mamy z dziecmi i tak bylo w naszym przypadku. Bylysmy w serialu Licealiści a sama Nadia na planie Alexa oprocz tego jezdzimy na castingi i jesteśmy zadowolone.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

ja najczęsciej szukam sama zlecen i na atv film nie narzekam. Też bym wolala za free :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Polecam kazdemu kto ma ochote przezyc przygodę. Fajnie jest oderwac sie tak od codziennosci i zobaczyc jak aktorzy pracują na planie. Statysta moze nie zarabia majatku ale ma okazje na poznanie wielu ciekawych ludzi. Firma caly czas szuka statystow do roznych produkcji wiec czekam niecierpliwie na kolejne propozycje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

To zgloscie Panstwo swoje dzieci na prawdziwy b, realny casting do KRAINY LODU 2. Informacje na FB. DANCE VISION POLAND. Wazne do konca stycznia 2018. Pozdrawiam i zapraszam :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

mi są znani , ja z Atv juz długo z nimi współpracuje i syn ma swoje portfolio. Czytałam tez duzo opinii ale przecież nie zmusza nikt do robienia u nich fotek. Ludzie to najpierw się nie dowiedza a później psioczą. Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

ja tez jestem w atv film w lodzi i nie mogę powiedzieć bo i na stronie sa info i nawet smsy slą do mnie. takze jestem na tak pomimo, że mieszkam pod Sieradzem byłam dwa razy na castingu, raz gralismy w kampanii spolecznej i to nawet całą rodziną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

ja ide na casting i nie wiem czego się spodziewać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam Wszystkich!
Moja przygoda z ATV Galeria Twarzy polegała jedynie na uiszczaniu opłat( za robienie zdjęć, przedłużanie współpracy, itp, itd) Żadnych telefonów, propozycji ze strony ATV, na moje zgłoszenia do udziału też nikt nie odpowiadał!. Jedyna reakcja była kilka dni przed uiszczeniem opłaty a potem kontakt się urywał. Stanowczo NIE Polecam!!! Zerują jedynie na naiwności ludzi!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy dziś z mężem i chcieli żeby wpłacić 350 zł trochę raczej dużo.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo często biorę udział w przeróżnych zleceniach dzięki ATV. Moim zdaniem firma jest rzetelna dlatego właśnie rozpoczynam trzeci rok współpracy, ofert jest sporo, każdy może znaleźć coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój synek jest dopiero pierwszy miesiąc w bazie ATV, a ma już za sobą 3 castingi i udział w serialu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To w końcu masz na imię Kasia czy Marta? Zastanówcie się w tej firmie kogo zatrudniacie do marketingu szeptanego, bo ewidentnie Wam nie idzie. Piszecie pod róznymi nickami z jednego IP....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jestem w bazie Galerii Twarzy od maja zeszłego roku, stale chodzę na sesję produktowe w Łodzi, w zależności od prywatnych zobowiązań jeżdżę też na projekty do innych miast. Firma generalnie jest bardzo dobra, projektów jest dużo, stawki bardzo różne-najlepiej za reklamy płacą. Trzeba trochę też samemu się zmobiliowac bo spora część planów odbywa się jednak w tygodniu pracy ale dla chcącego nic trudnego;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy kiedykolwiek mieli jakieś plany w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry