Widok

garnki Thomas cook&pour TESCO...warto?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
ponieważ w necie nie znalazłam opinii na ich temat (poza 1) może któraś z Was takich używa. Chodzi o te, na które dostajemy znaczki za każde wydane 20 zł, robiąc zakupy w Tesco...

Warto?
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
...po ilości odpowiedzi śmiem twierdzić , że żadna nie posiada takich garów...???
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam takie garnki..jestem zadowolona:)
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam patelnię thomas, dostałam na stacji w zamian za punkty za tankowanie i jest to moja najlepsza patelnia:) lepsza od tefala:) mam też noże thomas zdobyte w ten sam sposób i są rewelacyjne, więc szczerze polecam:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
czytałam, że są zbyt drogie w stosunku do jakości,
wiec sobie odpuściłam zbieranie znaczków
dodatkowo, info o tych garnkach w necie jak na lekarstwo...

np w cenie "promocyjnej" patelni TC&P można kupić sobie dobrą Tefala
a tefala znam i poważam, wiec wybór jest prosty
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
thomas lepszy od tefala tesciowa na tej kuchence zajezdzila z 8 tefali w ciagu 4 lat ja od 3 mam tomasa nie raz ja przegrzalam nic sie nie odksztalcila, powloka nie zchodzi, (tefal sie luszczył moze nowsze tego nie robia?) i jestem mega zadowolona zwlaszcza ze byla za punkty na stacji ;)
a garow nie znam, i zawsze mam opory co do kupowania drogich bo jak sie przypali na amen to kupa forsy i szorowanie miesiac zeby wyszorowac - a tani jak nie da sie przez 2 dni doszorowac wyrzucam i kupuje nowy ;)
ale tak serio to w tych tanich juz mi sie zdarla powloka- co prawda sa juz stare, wiec sie rozgladam tez za garami.a o co chodzi z tymi punktami? cos taniej mozna wtedy kupic te gary czy jak?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja mam 31 naklejek, gdyby ktoś chciał to mogę odsprzedać taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25
garnek chcesz odsprzedać czy naklejki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
naklejki, gdyż nie planuję zakupu garnków, oczywiście nadmienię że aby zdobyć jedną naklejkę trzeba wydać 20zł w tesco, więc na jeden garnek trzeba wydać 600zł aby mieć 30 naklejek które upoważniają do zniżkowych zakupów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
o rany...
to ja już wolę pozbierać naklejki,niż dokładać do tych garnków, jest jeszcze torchę czasu, bo naklejki można wykorzystać do 4 lipca 2012 r.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Haha ale przeciez nie placisz tych 600zl za same naklejki tylko dostajesz je przy okazji robienia zakupow, nic nie doplacasz do tego.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to wiem, ale odkupując naklejki, dokładam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To do Anety bylo:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę bardzo, przecież ja nie mam nic złego na myśli, każdy ma wolny wybór :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
mózg sprzedaj na złom
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
u nas rozdaja naklejki jak chca wydasz 40 zl a naklejek dostaniesz np 7 albo 8 wiec sprzedaz jest nie oplacalna tym bardziej ze zakupy sie robi zawsze. Jak by ktos chcial kupic naklejki to by poprostu kupil garnek za pelna cene
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgadzam sie u nas w Tesco często daja wiecej tych naklejek ostatnio na przykład miałam dostać 10 a dostałam 20 naklejek i patelnie kupie na pewno bo sa rewelacyjne i warto bo obnizka spora nie wiem jak z garnkami ale juz sie na woka czaje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostalas 20, bo juz drugi raz byla taka promocja, że przez okres kilku dni dawali podwojnie, tzn. dwie naklejki za 20 zl.
U nas sa bardzo wyliczeni, nie ma nic na lewo, ale jak robisz zakupy to uzbierasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naucz się liczyć,tych naklejek wiele osób nie bierze,można je dostać za free od połowy klientów i kasjerek w tesco. Ja tak uzbierałam na 3 garnki a zakupy zrobiłam tylko jedne,bo teraz 200 złoty za niepełny koszyk to normalka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za przelicznik za 1 garnek 600zł to chyba w pakiecie jeszcze kolvzyki ze złota. Ja kupiłam 3 patelnie, najdroższa z pokrywką i największa kosztowała mnie 99, 99zł., a cena detaliczna 299,99zł. Zakupiłam za 10 kuponów po 25zł w Netto. Nie przeliczam ile mnie kosztuje nawiększa patelnia bo jeść trzeba i miesięcznie wydaję na zakupy żywnościowe około1400zł więc kuponów nazbierałam szybko, więc nie wiem skąd 600zł. zresztą bez prpblemu ludzie oddają za darmo kupony poprostu ich nie biorąc, a teraz co do jakości. Są super i wg mnie lepsze od Tefala, który jest drogi ( patelnoa o średnicy 28 cm to 130zł + 35zł za pokrywkę, i szybko zużywa się powłoka- przepala się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestes rąbnieta sprzedaj moze swoje przenoszone gacie tylko w tym kraju jest cos takiego ja juz pare razy wzialem za klientow bo nie chcieli :/
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem, czy ktoś odpowiedział Ci na pytanie:)
W Tesco za każde 20 zł dostaje sie naklejkę którą przyklejamy na specjalną karte ( o która trzeba poprosić w tesco). Akcja trwa do 30 czerwca,wiec masz jeszcze szanse uzbierac chocby na jeden garnek.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam garnki i uważam że są super, z tefalem też mam złe doświadczenia(garnkiem).Garnek Tefal był drogi a podczas gotowania ciągle wypływała coś jakby oleista maź na wierzchu i ten zapach jakiś dziwny,w garnkach thomasa gotuję bez żadnych kłopotów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod warunkiem że Tefal jest francuski!!!!! bo polskie to lipa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tefal sie odkształca, wcale nie jest dobry, a drogi... gotuję na codzień, mam blog kulinarny, więc przetestowałam Tefala... jedynie marketing mają dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
garnki są super,sama ma już dwa i następne dwa planuję kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja posiadam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie

szperałem troszkę w necie i opinii jak na lekarstwo a co do ceny
zniżka 70% to tak naprawdę 50% ich wartości - sprawdzcie sami na stronie TESCO GB >>> http://direct.tesco.com/q/N.1999446$3978835.aspx >> tam są ceny i opisy (j. ang.)

ja zbieram znaczki i kupuje cały zestaw

A co do zbierania znaczków WCALE nie trzeba wydać 600zł - teraz dają 2 znaczki za 20, a jak zagadasz z kasjerką to "dorzuci"

ja na komplet 30 naklejek zrobiłem zakupy na jakieś 150zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie używałam osobiście ale co do wartości udało mi się odszukać markę
http://www.rosenthal.de/thomas/kitchen-en/genioinovan-en/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
matkoo, odsprzedać znaczki:))))))))ludu mój, co za ludzie, sami nie skorzystają ale innym nie dadzą, tylko odsprzedać no niie wierzę
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
cofam swoją propozycję żeby zaraz nie było tu zadymy i żeby nikt mnie nie zlinczował
przepraszam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dolanie Asia jak tos nie chce skorzystac to niech oddda,a nie sprzeda paranoja jakas
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sorki Kasia,a nie Asia:)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kulczyk tez nie kozysta ze wszystkiej kasiory wiec niech odda biednym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież ktoś musiał zapłacić za to, żeby dostał te znaczki to czemu miałby oddać za darmo ... co pradwa ja ostatnio zrobiłam zakupy za ok 150 zł i dostałam ok 60 znaczków... babka tak mi dała jak byłam przy samoobsługowej... miała dobry gest... w sumie co im zależy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bo to polska kazdy, zarabia na czym sie da :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
posiadam 2 patelnie, szczerze polecam. Tefal sie chowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zakupiłam woka z tecsko, nazbieralam 30 znaczkow, super polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja się wkurzyłam na maxa! Mój mąż zrobił zakupy za ponad 1000zł i babka w kasie nie dała mu ani jednego znaczka! nawet nie zapytała się czy zbiera je, a mąż totalnie zapomniał o nich i sam się nie upomniał. Było to w Tesco w Pruszczu Gdańskim:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My często robimy w tym tesco zakupy i zawsze trzeba się o te znaczki upominać i jeszcze czekać aż dadzą,bo zawsze mają coś do załatwienia :/
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zawsze dostaje tam bez gadania ;-) więc zależy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie w każdym tesco dawają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak najbardziej warto. I cena wcale nie jest wysoka. Te garnki/patelnie są z linii Rosenthal, jeśli ktoś kojarzy, wie że to doskonała niemiecka jakość. Można je kupić na e-bay, można sobie poszukać i zobaczyć że cena jest prawie 2-krotnie wyższa od tej "wygórowanej" ceny z Tesco.
Uzbierałam znaczki na cały komplet, gotuje i smażę w nich. Są naprawdę rewelacyjne. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nieźle:/ dobrze wiedzieć, bo my robimy co miesiąc zakupy w tesco na karwinach i ani razu nie dostaliśmy żadnych znaczków. A zakupy robimy tak za 400-500 zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kilkanascie tych znaczkow, moge oddac jesli ktos zbiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ciekawości chciałam zobaczyć czy garnki są dostępne na allegro i po ile, po wpisaniu w wyszukiwarce "Thomas cook&pour " pojawiła się ich caaała masa hehe :P

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Thomas+Cook+%26+Pour
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dostalam znaczki w tesco a gdzie moge zdobyc ten kupon do nich jeszcze daja w tesco?czy juz nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale tylko "cała masa" kuponów ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
masa znaczków,bo garnków nie ma... pod tym linkiem,który podałaś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kogo to obchodzi, ze ty zaciążona ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dajcie se na luz, cena nie adekwatna do jakości , za te pieniążki w hurtowni lub allegro dostaniecie berghoff 16 części z innowacyjnym dnem jakościowo stokrotnie lepsze i tańsze od tego co proponuje tesco
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
mama chłopców- pokaż paragon a dostaniesz znaczki, na paragonie gdzie znaczki zostały wydane jest pieczątka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie prawda w lubinie żadnych pieczątek nie dają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam pieczątkę na paragonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponad miesiąc temu kupiłam sobie patelnię Thomas.Początkowo byłam nią zachwycona,ponieważ świetnie się sprawdzała w mojej kuchni.Niestety kilka dni temu zauważyłam,że w jednym miejscu na teflonie pojawiły się małe bąbelki a ponieważ paragon wyrzuciłam ,nie mogę patelni reklamowac i trochę mi żal,iż kosztowała niemało a teflon w tym miejscu na pewno zacznie odchodzic:(.Dodam ,że patelni nie myłam w zmywarce ani nie używałam ostrych narzędzi i nie pojmuję skąd powstały te uszkodzenia :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki temu,że znalazłam paragon zakupu mojej patelni Thomas mogłam oddac ją do reklamacji.Reklamację przyjęto i dostałam w zamian taką samą nową patelnię:).Jedno wiem na pewno-więcej ryzykowac nie będę i nie kupię następnego garnka Thomas.Mogę jedynie cieszyc się ,że uznano moją reklamację . Mam nadzieję,iż sytuacja się nie powtórzy i tym razem teflon nie odpryśnie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć, mam dokładnie ta sama sytuacje z odchodzącym teflonem jednak ja nie mam paragonu. Jesteś w stanie przypomnieć ile ona kosztowała bo Tesco gdzie ja zareklamowalem nie są w stanie znaleźć ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takze szukałąm informacji. Weszłąm n e-baya i okazuje sie, ze cena promocyjna tych garnków to normalna cena lub jeszcze zawyzona, bo da się je kupić taniej. Dla zasady ja nie kupię tego bo nie lubię jak ktos robi mnie w konia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
notabene nie przypadkowo ich nigdzie nie da się kupić, tylko jak piszecie są dostepne promocyjnie za punkty itp, z pewnoscia zarabiają na nich dużo duzo, nie wiem jaka jest ich jakosć, ale mogliby darować sobie te marketingowe chwyty, bo to zwyczajnie oszukaństwo, nawet jeśli są warte swojej ceny. Dają 4 razy wyzszą cenę bazową, a potem ją obcinają do minimum i czekają - idiota kupi. To przykre.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
minus garnków i rondelków - bardzooo, ale to bardzo nagrzewają się rączki - poza tym mogą być
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też moge oddać cały zestaw znaczków, 30 i chyba nawet więcej...
nie planuje ich kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te garnki to strata pieniędzy, mam w domu tanie Lafaiet komplet z patelnią i zestawem do gotowania na parze mnie kosztował 250 zl , moje garnki lafaiet są z o wiele grubszej stali ładniej wypolerowane i cięższe - dno 9 warstwowe.Ludzie nie dajcie się w konia zrobić , te garnki nie są warte tej ceny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj obłęd - jedni piszą że są super , inni że nie - i w co wierzyć ????? Proszę niech się wypowie więcej osób które z nich korzystają !!!!! DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
te same garnki też za naklejki niby 60% zniżki na Litwie w markecie Maxima
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !! Skusiłam się na wok-a ;) zapłaciłam 126zł :) jestem bardzo zadowolona :) nie nagrzewa się rączka :) więc jest GIT :) pokrywka szklana ..więc trzeba uważać ;)
Teraz zbieram na patelnię do grillowania :) i rondel :)
pozdrawiam i oczywiście polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są rewelacyjne!!!
Naprawdę nie przekłamuję ani nie reklamuje ich!
Sama jestem dość wybrednym klientem i szczerze mówiąc...
ZBIERAJACIE NAKLEJKI BO WARTO MIEĆ CHOĆ JEDEN GARNUSZEK LUB PATELNIE Z TEJ FIRMY.Ja sceptycznie podchodziłam do tematu a dziś w kuchni mam już cały komplet:):):)
Pozdrawiam znaczkowieczki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam za znaczki patelnie, początkowo byłam zachwycona ale w sumie po dwóch dniach dostrzegłam dwa OGROMNE MINUSY
Rączka bardzo się nagrzewa jak długo coś smażę to jest praktycznie gorąca i nie da się jej dotknąć bez szmatki. 2 Ogromny minus jest bardzo ciężka początkowo myślałam że to plus ale teraz stwierdzam że jest za ciężka i gdy zrzucam coś prosto z patelni na talerz w pozycji pionowej (mam nadzieje że rozumiecie - patelnia jest w powietrzu w jednej ręce) to dłużej niż 10sekund nie da się jej utrzymać w lewej ręce bez pomocy kogoś! Masakra jakaś . przed chwilą zlewałam okrasę do pierogów i tak mnie ręka boli że szok.
Więc decyzja należy do was ale weźcie te dwie rzeczy pod uwagę przy zakupie.
Pozdr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To,że patelnia ciężka,moim zdaniem to plus,gdyż świadczy o dobrej jakości stali .A co do nagrzewania rączki rzeczywiście się nagrzewa, ale w mojej kuchni zawsze są pod ręką łapki do garów ,więc dla mnie to nie problem :).Jednym słowem polecam-cokolwiek smażę nic nie przywiera do dna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oddam naklejki

http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=380909
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te patelnie maja taka raczke specjalnie, zeby mozna bylo cala patelnie wkladac do piekranika, kto umie gotowac, ten wie, po co. zreszta na pierwszej stronie jest od razu napisane, ze uzywa sie z łapką.... rewelacyjne patelnie, nic nie przywiera, tefal sie do nich chowa. no i mozliwosc uzywania w piekarniku jest mega plusem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie używałam Tefala,więc na ten temat się nie wypowiem.Kupiłam patelnię thomas i rzeczywiście nic nie przywiera.Jednakże swoją patelnię musiałam reklamowac,ponieważ powłoka teflonowa w jednym miejscu odprysła:(.Od ręki dostałam nową i jak na razie cieszę się z użytkowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oddam za darmo 11 naklejek...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie- czy na tych patelniach można smażyć bez użycia tłuszczu (jest np. patelnia do grillowania)? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia jest patelnia do grillowania. Bez tłuszczu na razie smażyłam tylko naleśniki i było oki:)
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tę patelnię do grillowania jest ok robiłam już piersi grillowane karkówkę, i warzywa jestem zadowolona
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja często robię zakupy w Tesco różnych miastach - ale hańba gdy w małym mieście za zakupy nie dostałam kuponów przykład Opole Lubelskie Tesco.
Gdzie w Puławach dostaje zawsze i w Lublinie (choć często jakbym się nie upomniała to bym najzupełniej w świecie nie dostała naklejek do konkursu na patelnie i garnki Thomas)
I co w takiej sytuacji bardzo nieładnie Tesco prowadzi działalność w małych miejscowościach czy ludzie mieszkający w małej miejscowości są gorsi do dużego miasta
Pozdrawiam Beata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie przyjmę naklejki bo mi trochę brakuję najlepiej z okolic Gdyni albo Rumi :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy w gdyni sa dostepne normalne patenie (nie grilowe) w tesco w gda ani jednej :/ stan na dziś ,nie wiadomo kiedy dostawa,może ktoś w gdyni był i widział przypadkiem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę się nie martwić brakiem kuponów i tańszych garnków.
Jestem szczęśliwą posiadaczką garnka, który jest estetyczny, wygodny, ma pokrywkę z otworkami i miarkę wewnątrz, dobrze się w nim gotuje, ale... dziś po odwróceniu zobaczyłam MADE I CHINA Q269WI na spodzie rączki garnka.
Nie jest opisany skład surowcowy /czy jest ze stali, czy dno zawiera nikiel i chrom/ i jest stosunkowo lekki. Mocowanie rączek "na wylot".
To jego wady.
Nie pokuszę się o następny egzemplarz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Patelnia do podgrzewania (taka grilowa) jest cudowna szczerze POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam takie dwie patelnie od trzech miesięcy; jedną grillową i jedną gładką, standardową. Ta druga ciągle jeszcze nie odpakowana, bo ta grillowa to absolutna rewelacja! Smażę na niej dosłownie wszystko - zarówno bez tłuszczu jak i z tłuszczem. Naleśniki wychodzą pierwyj sort i w ładny wzorek. Standardowe schabowe - nie ma problemu. Mielone bez tłuszczu genialne. Nic nie przywiera i doskonale się myje; właściwie wystarczy popłukać wodą. Uwielbiam tą patelnię i jak sobie pomyślę, że wcale jej nie chciałam to jakoś mi się głupio robi... Mąż mi kupił :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie mam komplet naklejek i chcę jeszcze coś kupić i zastanawiam się nad głęboką patelnią z przykrywką, tak chwalicie grillową że mam coraz większą zagwostkę
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobra, napiszę dla dobra wszystkich, bo sam zastanawiałem się czy warto kupić garniki za te kupony dziś. I oto co znalazłem w internecie (może przyda się do wyrobienia opinii "czy warto?"):

http://www.tesco.com/direct/thomas-28cm-non-stick-round-grill-pan/211-2697.prd?skuId=211-2697&pageLevel=

Tesco direct, Wielka Brytania, Thomas 28cm Non Stick Round Grill Pan, cena £14.00 (dostaniemy za zakup 14 Clubcard points)

http://www.tesco.com/direct/thomas-24cm-47l-casserole/211-4260.prd?skuId=211-4260&pageLevel=

Tesco direct, Wielka Brytania, Thomas 24cm 4.7L Casserole, cena £14.00 (dostaniemy za zakup 14 Clubcard points)

http://www.tesco.com/direct/thomas-non-stick-stirfry-pan/211-7256.prd?skuId=211-7256&pageLevel=

Tesco direct, Wielka Brytania, Thomas Non Stick Stirfry Pan, cena £17.00 (dostaniemy za zakup 17 Clubcard points)

Funt dziś kosztuje wg wp.pl: 5,30 zł

a więc... czy warto? Odpowiedzcie sobie sami. Cena nawet po zniżkach - mocno zawyżona (np. patelnia do grillowania, u nas po 70% zniżki 98 zł, a w GB 74 zł). Może i jakościowo garnki warte swojej ceny (tej po 70% zniżki), ale nie lubię jak się mnie naciąga na kasę. Nie skorzystam z propozycji polskiego Tesco, choć miałem mocną chęć na zakup ty garnków. Taniej wyjdzie kupić komplet osobiście w Londynie (w polskiej cenie będziemy mieli jeszcze wycieczkę po stolicy Wielkiej Brytanii). W wolnej chwili się przelecę na zakupy ;-) Pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ba, jasne. To chwyt marketingowy, a dzięki takim obniżkom jak te bony na 20zł ludzie z chęcią kupują sprzęt za cenę, któą mogą wydać na akcesoria kuchenne o znacznie lepszej jakości. Nawet wloska produkcja Ballarini, która jest jakościowo ok w stosunku do niskiej ceny jest znacznie lepsza nić te garnki z tesco lol.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sprawiłam sobie patelnię tej firmy za uzbierane punkty i 3 razy musiałam reklamowac i,ponieważ przy rączce powłoka wewnętrzna łuszczy się i odpryskuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czuję obowiązek wrócić tu do Was i powiedzieć: patelnia grillowa Thomas nagle złuszczyła się od wewnątrz i nie nadaje się do użytku. Służyła mi niecały rok, jakieś 10 m-cy. Rozczarował mnie ten nieadekwatny do ceny czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie to samo, lipa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do pozostałych garnków - jestem zakochana. Może ktoś chce odsprzedać jeden duży niski czy też wysoki garnek? Nie kupiłam, bo już nie było i teraz strasznie mi go brakuje :)
Proszę o telefon lub sms, a oddzwonię 695 441 283

Z patelnią i jej powłoką też miałam przygody. Niestety przypaliłam jabłka. Bez ognia oczywiście, zresztą gotowałam na kuchni indukcyjnej. Umyłam patelnię, ale niestety od tej pory przywierało. Nie do pomyślenia np. przy powłoce tefala, żeby po przypaleniu czegoś patelnia była do wyrzucenia :P
A najlepsze jest to, że po powłoce nic nie widać. Pewnie zmienił się jej skład fizykochemiczny. Reklamację odrzucono stwierdzeniem: "Przywieranie potraw jest spowodowane nieumiejętnym użytkowaniem". Krótko mówiąc: patelnia wygląda jak nowa, to znaczy, że pani nie umie gotować. Ehh. Czuję się tej sytuacji winna i niewinna jednocześnie. Bo przecież przypaliłam wszystkie swoje patelnie, ale żadnej to nie zaszkodziło. Z drugiej strony nie wolno przypalać patelni pokrytych teflonem. I to powinno być wnioskiem na dzień dzisiejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla: ~Any Music

ja akurat sie wyprowadze do innego kraju i musze sprzedac mnostwo rzeczy. np. ten caly komplet "thomas Cook", : wok, patelnia na grill, patelnia niska, patelnia gleboka, duze garnek 4.7L, srednie na 2L, maly 1L.

czy ktos jest zainteresowane? magda.bautista@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam w dani i posiadam cały zestaw thomas i jestem zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat uważam, że przyoszczędzanie na garnkach nie ma większego sensu. Sama kupiłam jakieś 6 lat temu garnki Staub i do dzisiaj działaja bez przeszkód, nie mają żadnych wgniecień, czy przypaleń, a rączki również o dziwo nawet nie chyboczą się :)
Może i garnki nie należą do najtańszych, ale są warte swej ceny, ewentualnie polecam jeszcze Zwilling, czy Ballarini, a w szczególności garnki żeliwne, które nawet po upadku nie mają żadnych urazów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście polecam zajrzeć na stronie https://ballarini.pl/patelnie-zeliwne-staub/
Tu jest akurat odnośnik do patelni żeliwnych firmy Staub, który jest pionerem akcesorii kuchennych!
Znajdziesz tam rownież patelnie grillowe tego samego producenta, ale także tańsze patelnie firmy Zwilling, również dobre, ale może nie z tak wysokiej półki, czy nawet firmy Ballarini. Ja oosbiście polecam, gdyż sama jestem użytkownikiem tych firm :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry