Widok

gdzie depilacja laserowa??

Hej

znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby byla skuteczna, mila obsluga i w ogole zebz bylo w porzadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie do końca znany jest jeszcze wpływ tego lasera na zdrowie... poza tym czytalam, że przy niektórych najnowszych wynalazkach dziewczyny miały odwrotny efekt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rozmawiałam już z kilkoma kobietami, które szukały w trójmieście takiego salonu i niestety, dobrego - nie ma. Wiem, że bodajże w Rumi jest taki jeden, ale zabiegi nic nie dają - oszuści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja polecam Laser Delux we Wrzeszczu na grunwaldzkiej, ja robiłam tam 3 razy cale nogi i bikini i jestem super zadowolona. Obsługa jest naprawdę miła, człowiek nie czuje się skrępowany, ceny z tego co przeglądałam cenniki innych salonów są rozsądne można zobaczyć na http://www.depilacjalux.pl. Najlepiej robić przerwę 10tyg miedzy zabiegami, co pewnie Panie tam pracujące to potwierdzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy miałaś mocy zarost??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak był bardzo mocny i to nawet na udach gdzie przeważnie jest tylko meszek. Nie było to chorobowe tzw. hirsutyzm ale włosy były czarne, mocne i długie. Przy tym laserze im mocniejszy i ciemniejszy zarost tym lepszy efekt depilacji. Po tych 3 seriach moge powiedzieć, że 70-80% owłosienia znikneło, po 10 tyg. przerwy miedzy 2 a 3 depilacją odrosły te, które są jasne i bardzo słabe, tych najtrudniej się bozbyć. Ale prawde mowic nawet jakby sie nie udało ich pozbyć to i tak jestem wniebowzieta, bo dla mnie depilcja woskiem to była tragedia, włosy po niej wrastały robiły się bolące krostki a w okolicach bikini nawet siniaki i wylewy bo skóre mam wrażliwą. Myśle, że nie można liczyć na to że skóra będzie idealnie gładka, bo zawsze jakis tam meszek zostanie, czy włosek wyskoczy. Radze zrobic ze 3 razy jakąś jedna partie ciała i sie przekonać czy to bedzie na nas działać, ale robić dłuższe przerwy między depilacjami (10tyg) a nie jak nieraz czytałam zalecenia 4-6 tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie za swoją wypowiedź bardzo mi pomogłaś:) ale to znaczy że nie pozbyłaś sie wszystkich włosów??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, cieszę się, że pomogłam. Jak pisałam wyżej miałam dopiero 3 serie depilacji, a że mam mocne i uparte owłosienie to nie są wszystkie usunięte. Przed latem zdążę zrobić tylko jeszcze czwarty raz, bo w lato nie można wystawiać na słońce depilowanej skóry. Reszta ( jak finanse pozwolą) po lecie. Trzeba zrobić tych serii z 6 w zależności od włosa i partii ciała. Te odrośnięte włoski, o których pisałam to było po 2 depilacjach także sadze, że po 4-6 razach już nie odrosną ale jak wspominałam nie nastawiam się że skóra będzie idealnie gładka, jak odrośnie mały meszek, to i tak będę zadowolona. Jak zaczęłam zabiegi w listopadzie to prawdę mówiąc golę się tylko przed sama depilacja, bo skóra musi być gładka do zabiegu a tak te odrosty, które się pojawiły to mi nie przeszkadzają bo są tak małe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepszy laser do depilacji to Lightsheer lub Lightsheer Duet, to ten sam laser tylko ten drugi ma większą głowice i większe partie ciała jak nogi można zrobić w krótszym czasie. Zanim Ja się zdecydowałam na depilacje to chyba z rok czytałam na temat różnych laserów i wyszło że ten laser jest najskuteczniejszy i nie żałuję jestem zadowolona. Także jak salon ma Lightsheera i finanse nam pozwalają to można iść śmiało bez zastanowienia. Ja polecam Laser DeLux Salon bo tam właśnie robiłam ale pewnie inne salony też mają ten laser. Najlepiej wejść na strony internetowe salonów zobaczyć sobie cennik, poczytać i wybrać ofertę dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchaj a czy robiły Ci się jakieś czerwone krostki albo blizny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po laserze czy wosku? Po laserze szczególnie po 1 depilacji skóra jest podrażniona to coś jak poparzenie po opalaniu, w miejscu gdzie był włosek robi sie taka ciemniejsza kropka, która po jakimś tygodniu dwóch zaczyna schodzić. Po miesiącu nie ma śladu. Przed zabiegami najpierw idzie się na próbę, Pani robi próbny strzał i po pary dniach jak nie ma żadnej reakcji i wszystko jest w porządku robi się depilacje. Laser ma regulowana moc, także można ustawić niższą jak skóra jest szczególnie wrażliwa. U mnie po tych kropeczkach nie ma już śladu, choć faktycznie w niektórych miejscach chyba tych wrażliwszych kropeczki schodziły dłużej, ale znikły całkowicie, żadnych blizn nie mam i nie miałam po zabiegach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam najlepszy gabinet Laser Center w Sopocie w Krzywym Domku, fachowe doradztwo, panie przemiłe i doskonałe znające się na swojej pracy. Osobiście poddałam się zabiegom, jestem bardzo zadowolona z efektów. Koleżankom którym poleciłam salon -również zadowolone z efektów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze już sama nie wiem. To co mówicie to mają ten sam laser a ceny dużo się różniące a dlaczego tak jest??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie odpowiem na to pytanie, sama nie wiem dlaczego cena się tak różni i się nad tym zastanawiałam zanim poszłam. W moim przypadku zdecydowała cena i teraz nie żałuje ale na początku też myślałam że coś jest nie tak. Laser mają taki sam jak w innych salonach. Byłam raz na promocyjnym zabiegu (pachy) w Gdyni w salonie i tam był identyczny laser, ale niestety bez promocji ceny są dla mnie za drogie. Może spróbuj jedna partie ciała i zobaczysz ci tobie odpowiada, idzie lato więc nic co będzie wystawione na bezpośrednie słońce, ale myślę że pachy spokojnie można zrobić., chociaż lepiej się skonsultować z pracującymi tam Paniami, są naprawdę miłe, doradzą i nie wciskają nic na chama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ma się problem z hormonami to to zadziała??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co czytałam na temat depilacji, mogą ją również wykonywać osoby z zaburzeniami hormonalnymi, ale podkreślam, że tylko o tym czytałam. Nie jestem lekarzem wiec nie podam rzetelnych informacji, jak pisałam wyżej najlepiej umowić się na tzw. próbę i wtedy Panie odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i przeprowadzą szczegółowy wywiad lub dopytać sie jakiegoś dermatologa czy innego lekarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam bikini i łydki w redłowie w gabinecie Cosmedique. Jestem zadowolona. Po pieciu zabiegach na bikini nie ma śladu po włoskach, na łydkach pojedyńcze, ale to wyrywam juz pęsetka. Dla mnie to raj bo miałam problemy z wrastającymi włosami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
robiłaś bikini obejmujące również część ud (to co wystaje poza majtki)? nie miałaś problemów, pieczenia itp? bo to jednak dość wrażliwe miejsce. Czy zostały jakieś ślady typu blizny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, ja się zdecydowałam na depilację bikini ( dość głębokie) w Klinice MediKos w Gdyni. Pracują na LightSheer Duet. Jestem mega zadowolona chociaż do końca zostały mi jeszcze dwa zabiegi. Widzę różnicę i nie bawię się już z woskiem jak kiedyś. A co najważniejsze - fachowa i bardzo miła obsługa. Na początku nieodpłatne konsultacje żeby wszystkiego się dokładnie dowiedzieć i bez żadnego naciskania na klienta.Szczerze i gorąco polecam:)!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ile kosztuje jedna sesja? Ile musiałaś zrobic zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bikini zaczyna się chyba od 250 czy 300zł, ale to zależy jakie głębokie chcesz zrobić. U mnie to 450zł za zabieg. Nie wiem czy to drogo czy nie. Zdecydowanie bardziej interesuje mnie jakość. Liczy się dla mnie efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zniżki na laser

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie wyrzucasz pienieddzy w błoto to polecam Laser Delux we Wrzeszczu. Mają nową technologię , tą Lightsheer Duet. Głowice róznej wielkosci dopasowane do każdego miejsca. I co najwazniejsze - efekt! :D. Po pierwszym razie już bylam zadowolona, bo te wloski co odrosly, były rzadkie i bardzo slabe. Właściwie niewidoczne. Po 3 zabiegach moglam z czystym sumieniem poprzestać. Zabiegi robi sie co 2 miesiące, wiec lepiej sobie tak zaplanowac, by przed wakacjami zdążyc zrobić chociaż raz, (Bo jak wiadomo po laserze trzeba miec 2 tyg przerwy w opalaniu).

W LASER DELUX mają jeszcze promocje "20% zniżki na pierwszy zabieg- jeśli jestes przez kogos polecona/y. Moge polecić i załatwić zniżkę, bo też mam z tego jakiś % :). Moj kontakt: 791 188 346.

Polecam i bede polecać.:) dla tych co mają problem z odrastającymi wlosami, bo nawet jednorazowy zabieg, juz coś w życiu zmieni :) Żałuje ze tyle zwlekalam. Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba zrobić conajmniej 3 zabiegi żeby efekt się utrzymał, inaczej to wyżucanie pieniędzy. Osoba, ktora wmiawia że po1 zabiegu efekt utrzyma sie dłużej niz 3-4 miesiace nie miała depilacji laserowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie prawda... sama mialam 12 zabiegów na różne partie ciała i kazdy zabieg usówa 20% włosów dlatego sie je powtarza.... po 1 zabiegu juz widac efekty poniewaz włosy za przerzedzone i nie odrastaja ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

robiłam zabieg w salonie Laser De Lux i jestem zadowolona. Wcześniej byłam na wizycie w innym miejscu, ale miałam problem po depilacji ze swędzącą skórą i zaczerwieniami. Do wizyty w Laser De Lux skusiło mnie wypróbowanie lasera Light Sheer Duet (z tego co wyczytałam w necie najlepszy na rynku), z większą głowicą, zasysającą skórę, dzięki czemu depilacja trwa krócej i jest podobno skuteczniejsza. Na razie ciężko mówić o efektach, bo jestem po drugim zabiegu i od ostatniego nie odrosły mi jeszcze włosy (minęły 4 tygodnie) ale jestem zadowolona. W salonie jest profesjonalna obsługa i komfortowa atmosfera. Polecam.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania i chce skorzystaj ze zniżki 20% w salonach Laser De Lux, powołując się na moją wizytę w salonie, podaje kontakt: butterfly2_87@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam salon Laser Delux. Zabieg wykonywałam w salonie w Sosnowcu. Przed zabiegiem były wielkie obawy, ale nie było tak źle.
Salon bardzo przyjemny, obsługa bardzo miła.
Przeprowadzono ze mną szczegółowy wywiad, w trakcie którego rozwiano rożne moje wątpliwości i udzielono wyczerpujących informacji o przebiegu depilacji.

Osoby chętne do otrzymania 20% zniżki podczas pierwszego zabiegu zapraszam do kontaktu jbkm4@op.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to jest z tą zniżką? Aktualny cennik to ten http://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa/cennik/ . Czy od tych cen jeszcze można otrzymać 20% za polecenie? Czy to inna promocja i to się nie łączy? Chętnie dam się komuś polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
ja zdecydowalam się na zabieg bikini całkowite w laser delux we wrzeszczu, idę 20.08, a 18.08 mam konsultację, chętnie kogoś polecę :)
proszę o informację w jakich pozycja wykonują depilację bikini całkowite + szpara pośladkowa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam.również wybieram się na zabieg bikini do Laser Delux,po 20.08 chcę wybrać się na konsultację.Bardzo proszę o polecenie mnie,mój mail-mloda402@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

jestem po pierwszym zabiegu depilacji bikini w laser de lux w Gdańsku. Uzyskałam informację, że przy pierwszym zabiegu można stracić 10-30% włosków. Jestem zadowolona bo wypadło około 40%, więc jestem dobrej myśli co do kolejnych zabiegów. Mogę kogoś polecić do otrzymania 20% zniżki (dotyczy tylko nowych osób). Kontakt nieszek@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie depilacje laserową powinien zlecac lekarz dermatolog a wykonywać ją przeszkolaona osoba. Ja depilowałam wąsik i brodę laserem Lightsheer w Dermisie w Gdańsku.Najpierw obejrzał mnie doktor- i to on mówił ,ze niektóre osoby nie kwalifikują się na ten zabieg.
Ja na szczęście tak.Polecam-fachowcy i nie naciągają, poza tym stzrelają b.doładnie a to b.ważne. Inaczej nie będzie oczekiwanego efektu i zadowolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon de lux w Gdansku Wrzeszczu. Depilacja laserem diodowym w moim przypadku dala swietne rezulataty, z czego jestem szczerze zadowolona. Korzystalam wczesniej z innych laserow (IPL+RF) z mizernym skutkiem.

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę.
Prosze o kontakt: lobster11@wp.pl, 798 400 979

Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również korzystałam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przede wszystkim pozbyłam się problemu wrastających włosków i zapalenia mieszków włosowych, z którym się borykałam prawie 2 lata.
Obecnie jestem po 4 zabiegach na łydki, bikini i pachy. Na pachach włosów już w ogóle nie mam, na bikini zostało już ich naprawdę niewiele, na łydkach natomiast jest ich troszkę więcej, ale te które jeszcze się ostały są dużo słabsze i o wiele wolniej odrastają.
Także jednym słowem polecam salon Laser De Lux w Gdańsku.

Jakby ktoś miał jakieś pytania lub chciał uzyskać 20% rabat na zabiegi to zapraszam do kontaktu.
gloryskaa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również przyłączam się do pozytywnych opinii dotyczących salonu De Lux we Wrzeszczu. Profesjonalna obsługa, która odpowie na każde pytanie, a sam zabieg bezbolesny w porównaniu z maszynkami, depilatorami, woskami Polecam każdemu, kto chce raz na zawsze pożegnać się ze zbędnym owłosieniem Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki podaję kontakt jodre1@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon Laser DeLux, mają tam laser LIGHTSHEER® DUET, podobno najskuteczniejszy na rynku i ceny tam chyba są najprzystępniejsze szczególnie, ze zawsze jest jakaś promocja. Np. korzystając z mojego polecenia (przy wizycie trzeba podać moje imię i nazwisko) otrzymujesz zniżkę 20%, a jak ty polecisz kogoś kto skorzysta z twojej zniżki to przy następnej wizycie Twoja zniżka to już 50%. Ja jestem po 5 zabiegach i efekt jest, oczywiście nie pozbyłam się wszystkich włosów ale te które odrosły są o wiele bardziej delikatniejsze i nie wrastają mi juz pod skórę jak wcześniej powodując bolesne strupki.

kontakt: butterfly2_87@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakby ktoś chciał uzyskać 20% rabat na zabiegi to zapraszam do kontaktu. ja osobiście usuwałam włosy na bikini i jestem niesamowicie zadowolona , już po pierwszym zabiegu nie mam większości włosków a te które są na prawdę są słabe.

domcia50@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Panie,

Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux!

Oferuję zniżkę 20% na pierwszy zabieg w gabinetach na terenie całej Polski Laser DeLux.

Proszę o kontakt:
E-mail: barti-92-92@tlen.pl - (maila sprawdzam kilka razy dziennie)
Sms: 508 177 531 (najlepiej sms, odpiszę w przeciągu kilku minut)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ma ktoś może rabat na depilację vectus?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiu rabaty są najczęściej przy wykupieniu sobie większego pakietu zabiegów. Tak na przyład w clinica cosmetologica cena 1 zabiegu vectusem na pachy to 350 zł
4 zabiegi to 799 zł
6 zabiegów to 999 ( czyli wychodzi na to,ze 1 zabieg to 166,50).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

mnie się wydaje, że nie każdemu taka depilacja wyjdzie na dobre. Każdy ma inny rodzaj skóry i inaczej może ona zareagować na taki laser.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W clinica cosmertologica maja laser vectus - on ma taki specjalny czytnik Skintel ktory mierzy poziom melaniny i na podstwie tego dopasowuje sie parametry urzadzenia. Ja bylam narazie na 5 zabiegach na pachy i widze efekt jest MEGA - wloski praktycznie juz nie odrastaja :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie czytam na necie, ze na haslo facebook jest -50zl na depilacje w Clinica Cosmetologica. Ktos się decydował?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

50zł to niedużo. Szukałam teraz promocji na laser i w Gdyni w Laser Line jest większy rabat, bo na serii 5 zabiegów można oszczędzić nawet 100zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale to też zależy od jakości i doświadczenia. W CC mają chyba więcej tego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, ja korzystałam z usług Laser Line i uważam, że nie brakuje im i doświadczenia i zabiegom jakości. Wykonywałam zabieg laserowego usuwania cellulitu. Efekty pozostają bardzo dobre, podejście do klienta też na wysokim poziomie. Dlatego trochę dziwi mnie taki komentarz. Jeśli się nie korzystało z tego, co proponuje jakieś miejsce, to chyba lepiej nic nie pisać. :) Wiadomo, każdy doświadczenia ma różne, ale mnie Laser Line nie zawiódł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie! W CC masz też darmowe konsultacje (ja miałam taką przed depilacją Vectusem, a przy okazji to muszę napisać, że wydepilowałam sobie nim nogi jakieś 4 msc. temu no i efekt się utrzymuje, od kosmetolog się dowiedziałam, że praktycznie tylko co 2-3 lata idzie się na "dopełnienie").
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieki za infoo, ja to zawsze poluuje na takie oferty hahaha, mam troche kudelkow na nogach to zdecyduje sie na ten laser vektus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, czy Któraś jest w satnie wytłumaczyć mi różnicę między Vectusem a Lightsheer Duet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SOOOORY ZE tak sie wtrace no ale po co wam ta depilacja? Nie lepiej tak tradycyjnie? Czy to jakas wygoda dla was? Mam przyjaciolke ktora byla wlasnie na laserowej w Cosmetologica CLinica i poleca, ale ja... chyba bym się nie zdecydowała jak narazie, moze mnie namowicie ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić depilację laserową, dużo lepsze i trwalsze efekty niż woskiem czy kremami do depilacji. Każda depilacja jest na swój sposób bolesna, pomimo, że zabiegi do tanich nie należą, to myślę, że warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oo teo dzięki za opinie, po komentarzach stwierdzic mozna , ze chyba ten vectus jest najlepszy w Gdansku. DZIEKI!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja skorzystałam z depilacji laserowej w Laser Delux Gdańsku. Jestem zadowolona, zaczęłam od pach. Wiem już, że na tym się nie skończy :) Wiele moich koleżanek zrobiło sobie depilację kilku partii ciała i teraz po paru latach twierdzą, że to była świetna decyzja i przede wszystkim duża wygoda! http://www.laserdelux.pl/gdansk/depilacja-laserowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę tu bardzo dużo pochlebnych opinii na temat depilacji laserowej, ale co ze zdrowiem? Czy to nie wpływa niekorzystnie na zdrowie (na naszą skórę)? Może były robione na ten temat badania? Bardzo chętnie bym się z nimi zapoznała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam depilację laserową w Vectus we Wrzeszczu :).Można umówić się na bezpłatną konsultację. Obsługa tam jest bardzo miła, co było dla mnie bardzo ważne, bo nigdy wcześniej nie miałam depilacji laserowej. Z czystym sumieniem polecam to miejsce, również ze względu na cenę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak tak każdy poleca to chyba warto tam iść! Koleżaneczka moja też właśnie była i polecała. A i mają tą darmową konsultację jeszcze to już wgl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety mam bardzo wrażliwą skóre i praktycznie każda metoda usuwania owłosienia bardzo podrażnia mi skóre, po goleniu mam bardzo brzydkie krostki a po depilacji woskiem włoski na potęge wrastają mi pod skóre. Strasznie to wygląda. :/ Dlatego zastanawiam się nad jakimiś bardziej trwałymi metodami. Siostra namawia mnie właśnie na takie bezpłatne konsultacje, sama chodzi na zabiegi od pewnego czasu, właśnie na ten laser vectus we wrzeszczu bo to jakaś nowsza technologia i faktycznie jej skóra jest gładka i niepodrażniona. Tylko nie wiem, czy zima to odpowiednia pora? Niby wiem że lato zupełnie odpada, bo takiej świeżo wydepilowanej skóry nie powinno się wystawiać na słonce, ale czy takie mrozy też przypadkiem nie mogą okazać się szkodliwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, depilacja laserowa Vectus na pewno ci pomoże z tymi włoskami. Ja też najpierw się strasznie wkurzałam po kaaaażdej depilacji (woskiem, zwykłą maszynką), ale od 3 miesięcy mam spokój na pachach i łydkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorąc pod uwagę aktualną pogodę, to kolejne mrozy nam już chyba nie grożą. A tak powaznie, ja co prawda zaczęłam zabiegi na początku jesieni w zesłym roku w Laser Line w Gdyni, właśnie dlatego, że zalecenia sa takie, aby nie robić tego latem. Co do mrozów, to nie otrzymałam żadnych zaleceń, aby zimą tego nie robić, np. ze względu na mrozy, więc nie sądzę, aby był z tym taki problem, jak z mocnym słońcem latem, które źle wpływa na nas świeżo po depilacji laserowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czy ten laser line w Gdyni ma pozytywne opinie? Bo ja zadnej nie widze! Zdecyduje się na Vectusa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale cena jest b.wysoka, można w Gdańsku znaleźć tańsze oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To na co powinniście zwracać największą uwagę to to, aby był to prawdziwy laser. A nie jakiś ipl, który laserem nie jest i niestety nie daje trwałych efektów....

Jedyny dobry laser to: light sheer, ewentualnie vectus.
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Niesety ale wiele gabinetów reklamuje jako depilację laserową depilację IPL, która z laserem wiele wspólnego nie ma :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę na zabiegi depilacji laserowej od jakiegoś czasu. Tez uważam, że w całym tym zabiegu bardzo duże znaczenie ma rodzaj lasera. Ja chodzę na depilację bikini i depilację pach do Laser Delux w Gdańsku http://www.laserdelux.pl/gdansk/depilacja-laserowa. Mają tam laser LightSheer i mogę powiedzieć, że efekty dla mnie po 3 zabiegach są naprawdę super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałam same złe opinie o nich, dlatego zdecydowałam się na zabiegi laserowe w Clinica Cosmetologica i nie żałuję tej decyzji (^_^).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też jestem po depilacji bikini w Laser Delux z tym, że wybrałam salon w Gdyni. http://www.laserdelux.pl/gdynia/depilacja-laserowa Jestem zadowolona i też czytałam bardzo dużo opinii na temat tego miejsca. Kazdy pojąć musi sam decyzje gdzie chce robić depilację laserową, miejsc jest sporo tylko nie wszędzie znajdziemy skuteczne lasery. Tutaj napewno tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżanka nie poleca jednak Lasera Deluxe, Vectus jest o wiele bardziej wydajniejszy i przynosi efekty na dłuższy czas, w przypadku deluxe krócej. Postawiłam na Vectusa i jestem ogromnie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja natomiast polecam z całego serca klinikę La Nika w Gdańsku. Pracują na laserze ICON laser i jak dla mnie super. Jestem po 2 wizycie i efekt jest ogromny. Zobaczcie sobie ich Facebooku https://www.facebook.com/La-Nika-Centrum-Medycyny-Estetycznej-I-Laseroterapii-705638126163141/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Laser Delux we Wrzeszczu robiłam depilacje prawie 5lat temu i nic mi nie odrosło. Ten Vectus jest od niedawna na naszym rynku także nie wiem skąd autorka powyższego postu twierdzi że laser light sheer jest gorszy. Vectus ponoć też jest dobry, nie robiłam także nie wiem ale na pewno jest droższy niż Light Sheer duet, który mają w Laser Delux i innych gabinetach w trójmieście. To chyba reklama a nie rzetelna opinia, ale każdy wybiera co chce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Nierzetelna opinia"? Hehe. Non stop widać spam Laser Deluxe jak i złe opinie, nie warto tam chodzić skoro potrzebują nieudolnej reklamy...
Szczerzę pisząc Vectus jest o niebo lepszy (twierdzę tak na podstawie opinii grupy koleżanek).. Depilowałam nim nóżki i miejsca intymne i naprawdę po 6 miesiącach nic się nie dzieje. Zresztą "obsługiwała" mnie super ekipa kosmetologów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie pisałam że Vectus jest zły, tylko droższy jak ktoś nie patrzy na ceny to oczywiście niech idzie. Nie reklamuje Laser Deluxe po prostu dałam przykład, że tam maja laser light sheer, którym robiłam i jestem zadowolona i jest przede wszystkim tańszy. Ale oczywiście nie trzeba iść do Delux jest wiele innych salonów w trójmieście. Ja byłam w Laser Delux, Laserinie i Beauty Laser w Gdyni wszędzie tam mają laser light sheer, o tym gdzie robiłam decydowała cena i promocje, bo niestety muszę patrzyć na koszty. Podobno Vectus mniej boli ale mnie light sheer nie bolał także na to nie patrze. Jak Vectus stanieje to pewnie też wypróbuje. To tylko moja opinia, proszę się nie wkurzać :).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zgodzę się z opinią, że laser light sheer napewno jest skuteczny. Depilowałam sobie właśnie w Laser Delux w Gdyni tym laserem nogi i bikini. Depilacja przebiegła bez zarzutu. Na każdą partię miałam zrobione po 6 zabiegów. Nic mi nie odrosło i wszystko i efekty takie, że nie używam już maszynki do golenia https://www.laserdelux.pl/gdynia/depilacja-laserowa Tutaj macie kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda! Depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna, ale cały sęk tkwi w szczegółach. Dobry laser i doświadczona osoba wykonująca zabieg to podstawa! No i w ogóle zanim się na nią zdecydujemy trzeba wszystko skonsultować z dermatologiem. U mnie samej nie było żadnej przeciwwskazań, ale moja przyjaciółka już nie miała takiego szczęścia i musi dalej szukać idealnego sposobu na depilację. Ja dzięki depilacji laserowej - już nie muszę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Beauty Instytut, byłam tam już 2 razy, depilowałam całe nogi i jestem bardzo zadowolona. Efekt utrzymywał się dosyć długo i obsługa była bardzo miła, widać, że osoby, które tam pracują, znają się na rzeczy. Swoim koleżankom zawsze polecam ten salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć,

Jeżeli chodzi o depilację laserem diodowym to szczególnie polecam Clinica Cosmetologica w Gdańsku, niedaleko GUMedu: https://www.clinicacosmetologica.pl Zdecydowałam się na zabieg depilacji laserem diodowym, ponieważ cenię sobie wygodę i czas. Maszynki do golenia przestały spełniac swoją rolę, często zapominałam o ich kupnie a po samym goleniu moje nogi i pachy coraz bardziej cierpiały (wysypki, zaczerwienienia). Sam zabieg poleciła mi moja przyjaciółka, która korzysta z usług kliniki od dawna. Cały zabieg depilacji był szybki, praktycznie bezbolesny, a pani kosmetolog wszystko dokładnie wytłumaczyła i wykonała swoją pracę bardzo profesjonalnie. Chciałabym pozdrowić miłe Panie w rejestracji, rzadko kiedy można spotkać tak uprzejmą obsługę. Polecam każdemu zarówno to miejsce jak i depilację laserem.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam https://www.clinicacosmetologica.pl ! Jesienią ubiegłego roku zdecydowałam się na depilację pach laserem Vectus i jestem zachwycona efektem! Zabieg był niemal bezbolesny i po zaledwie 5 wizytach mogę na zawsze zapomnieć o maszynkach i cieszyć się gładziutkimi pachami :) Olbrzymim plusem są też pracujące tam panie kosmetolożki – nie tylko profesjonalne, ale i bardzo sympatyczne, tak więc każda wizyta upływała w miłej atmosferze. Na kolejną jesień zaplanowałam już depilację okolic bikini :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za szczerą opinię - na pewno się wybiorę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam ostatnio na kolejnej depilacji laserowej bikini w Laser Delux w Gdyni https://www.laserdelux.pl/gdynia/depilacja-laserowa-dla-mezczyzn Świetne efekty już po 3 zabiegach serdecznie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sewilli ja też polecam Laser Delux! Świetny sprzęt fachowa obsługa i widać, że znają się na rzeczy, ja co prawda korzystałam z wizyt w salonie w Gdańsku ale jak widać opinie mamy podobne. Wykonywałam u nich depilację nóg i teraz robię pachy, żeby mnie słoneczko nie poparzyło, super efekty i inwestycja warta wydanych pieniędzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z depilacji laserowej korzysta coraz więcej kobiet i mężczyzn. To skuteczna metoda na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych rejonów ciała. Wystarczy zaledwie kilka zabiegów, by z powierzchni skóry zaczęły znikać włoski. Po pewnym czasie skóra staje się gładka i wygląda, jakby nigdy nie wyrastały z niej włosy. Na czym polega depilacja laserowa i co sprawia, że jest tak skuteczna? Dowiedz się więcej o tej metodzie usuwania owłosienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja osobiście polecam depilacje vectusem, sama z polecenia koleżanki byłam w zimę na serii zabiegów na nogi w CC we wrzeszczu, teraz ani jednego włoska :) już po pierwszym zabiegu było widoczne efekty! Zabieg nie był aż taki bolesny, a obsługa super, w sierpniu mam kolejną konsultację na zabieg depilacji bikini, mam nadzieje, że pomogłam, pozdrawiam! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, kobiecym_okiem zdecydowałam się na tą placówkę, bo teraz już zima idzie, to mogę spokojnie zrobić depilacje na nogi i już się nie męczyć na następny rok na wakacje z codziennym goleniem. Słyszałam dużo dobrego o samym laserze i o klinice więc nie ma co zwlekać dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy laser maja w Baltica Beauty we Wrzeszczu.Cala moja firma tam chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam salon Clinica Cosmetologica (ul. Marii Składowskiej- Curie 3, Gdańsk)
Bardzo miła obsługa, dziewczyny regularnie się doszkalają.
Zabieg wykonywany nowoczesnymi lampami, dzięki czemu liczba zabiegów potrzebnych do osiągnięcia zadowalającego efektu jest mniejsza.
Podczas depilacji odczuwa się delikatne szczypanie, nic strasznego ;)
Robiłam tam depilacje bikini i łydek ok. rok temu i jestem bardzo zadowolona z efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy mocnym owłosieniu, z którym miałam dość duży problem mogę z czystym sercem polecić klinikę koło Akademii Medycznej Cosmetologica, na Skłodowskiej Curie 3, dopiero tam pozbyłam się uporczywego problemu. Po pierwsze, zabieg wykonuje kosmetolog, a nie kosmetyczka, po drugie cena jest adekwatna do zastanego efektu, nie nabierajcie się na inne oferty, które krążą po Trójmieście typu 59zł/99zł pakiet depilacja, to ściema,
w time for wax moja znajoma nabawiła się poparzeń ze względu na nieumiejętność Pani wykonującej zabieg, polecam omijać małe "gabinety kosmetyczne", a lepiej udać się do kliniki. Naprawdę dobrą kadrę lekarzy znajdziecie na Curie 3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tam gdzie maja laser do usuwania owłosienia light sheeer.... .a czemu możesz sobie poczytać tutaj
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna/

Aktualnie jest to jeden z niewielu laserów, ktore daja dobre efekty ( z tego co wiem to drugi jest vectusem....). Nie daj sie tutaj nabrać na ipl, który nie jest laserem ale jest jedynie depilacją światłem i przez to nie daje trwałych efektów. Sama raz sie na coś takiego wybrałam i nie polecam bo nie byłam zupełnie zadowolona :(

Dopiero light sheer usunął włoski na zawszze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę o informacje, gdzie w Gdyni można wybrać się na depilację laserową włosów blond. Czy light sheer sobie poradzi? Bo dowiadywałam się o ipl to nawet w gabinecie, gdzie to wykonują mi odradzali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IPL to nie laser, nie dajcie się nabrać, szkoda kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IPL to nie jest depilacja laserowa! Jest to depilacja światłem, działa jedynie na mocniejsze i ciemniejsze włoski. Poza tym w przeciewieństwie do depilacji laserowej nie daje stałych efektów. Równi dobrze możesz sobie sama kupić takie urządzenie i wykonywać w domu (zastanawiałam się nad tym ale potem uznałam, ze nie ma sensu po tym jak wyczytałam, że dziewczyny raczej coś takiego odradzają, ponoć jest denerwujące i dość żmudne bo trzeba zaznaczać poszczegolne okolice ciała oraz regularnie depilować. Co do włosów blond to z tego co wiem to jedynie vectus na nie działa. I maja go w Gdyni na Powstania Styczniowego w Clinica Cosmetologica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czym się rózni vectus od light sheer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vectus to trochę nowsze urządzenie. Generalnie technologia jest ta sama tak wiec zarówno light sheer jak i vectus są w stanie usunąc włoski na zawsze, jednak w przypadku vectusa można wybrać się na mniejszą ilość zabiegów z uwagi na to, że urządzenie dopasowuje wiązkę do skóry. I do włosa i cebulki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A który z nich mniej boli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że vectus mniej boli. Na light sheer nie byłam, ale w przypadku vectusa czułam jedynie lekkie szczypanie. Nie bolało mnie jakoś bardzo. Wiązka lasera może być w tym przypadku mniejsza i jest mniejsze ryzyko poparzenia. Mniej równięż boli. Chociaz w pzypadku light sheer na pewno dużo zależy od osoby, która wykonuje zabieg i która może dopasować wiązkę do ciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam epilacje w Secret Avenue na partyzantów
Oni mają Soprano.
Depilacja od razu z głowica chłodząca więc mniej boli.
Generalnie było do zniesienia ale na lepsze efekty trzeba poczekać dłuższy czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo czytałam opinii o różnych laserach i większość była za vectusem, bo usuwa nawet najmniejsze włoski, a do tego jest skuteczna przy jasnym owłosieniu. Ostatecznie zdecydowałam się na placówkę w Sopocie na Haffnera. Bardzo fajne miejsce, profesjonalny sprzęt, miła obsługa i wcale mnie nie bolało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z laserowego i była to jedna z najlepszych decyzji ever :p Naprawdę, trwałe rezultaty, nie trzeba myśleć, czy się ogoliłam na pewno dokładnie przed kazdym wyjściem na plażę itd. Byłam w salonie Estela. Bardzo miłe panie i nie było żadnych problemów z zabiegiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja trafiłam do kliniki w Gdańsku koło gumedu, całkiem przypadkiem bo spotkałam koleżankę która tam pracuje i poleciła mi depilacje vectusem, bo bardzo skuteczna i miała rację, z depilacji nóg jest bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić Wam dwa miejsca jeżeli chodzi o zabiegi depilacji laserowej w Trójmieście zdecydowanie Laser Delux w Gdańsku. Mają tam super sprzęt a w Warszawie Laser Care http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html. W obu byłam i jestem mega zadowolona! Po 6 zabiegach na każdą partię ciała pozbyłam się włosków całkowicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alicja_90 studiuje tam i nie wiedziałam, że mam taką placówkę przy uczelni :D No a właśnie chciałam sobie nogi i bikini wydepilować, ale pewnie teraz na lato to nie bardzo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżając wątek, jestem trochę w temacie bo wczytałam się w tematykę laserów i praktycznie jestem zdecydowana albo na vectus albo na light sheer duet. Który laser daje lepsza skuteczność? Bo polecacie tutaj vectusa zamiast light sheer, ale jak wychodzi w porównaniu do dueta? Chciałabym pozbyć się włosów z całych ud, plus dodatkowo bikini głębokie. Czy w przypadku depilacji bikini od razu depilują całość czy jedynie okolice bikini? Nie interesuje mnie jedynie pasek z przodu, chcę mieć wydepilowane wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że takie zabiegi są takie drogie. Żal mi wydawać na to tyle kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinnaś powiedzieć, ze chcesz wydepilować wszystko bo na pewno są osoby, które chcą jedynie mieć wydepilowane okolice. Palomar vectus to najnowocześniejsze urządzenie obecnie do depilacji, jest to następca light sheer duet. Skutecznośc moze w przypadku obu urządzeń jest podobna, ale vectus moze dopasować wiązkę do miejsca depilacji i dzięki temu mniejsze jest ryzyko podrażnienia i depilacja tak nie boli. Vectusa w Gdańsku mają na pewno w clinica cosmetologica, gdzie sama depilowałam pachy, nie wiem czy mają go gdzieś indziej. Musiałabys sama zobacyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jesteś zadowolona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ba..... Jestem mega zadowolona. Wygoda latem i zimą. Nie trzeba zastanawiać się czy wygoliło się pachy czy nie. Jeśłi chciałabyś zacząć depilację to najlepiej teraz bo depilacja trochę trwa. Dzięki temu będziesz miała ciało przygotowane na lato.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, pewnie tak zrobię, zapisałam się na konsultację. Zastanawiam się czy mozna negocjować ceny w przyapdu dwóch okolic jak nogi oraz bikini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedziałabym, że nawet 3 okolic bo łydki oraz uda liczy się osobno. Pewnie mozna uzyskać zniżki, przy pakietach jest na pewno taniej niż w sytuacji jeśli kupujesz zabiegi pojedynczo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie jak macie jakieś doświadczenie z depilacją laserową, to możecie nawet postawić na wynajem lasera lightsheer desire tutaj https://www.depilar.pl i samemu wykonać sobie taki zabieg. Według mnie warto zapoznać się z tym niesamowitym sprzętem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też miałam po goleniu bardzo często podrażniona skórę i najbardziej przeszkadzało mi to latem. Teraz to mam z tyum spokój bo jestem po zabiegach depilacji laserem vectus, które robiłam w Warszawie w sprawdzonym salonie https://www.depicare.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wszelkich informacji dotyczących depilacji szukałam w internecie. Znajoma podesłała mi stronę gdzie wszystko jest w przystępny sposób opisane https://eksperymentalna-psychoterapia.pl/najskuteczniejsze-i-bezbolesne-rozwiazanie-dzieki-depilacji-laserowej/. Może komuś z was się przyda i zasięgnie informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja skorzystałam z salonu beauty laser i jestem bardzo zadowolona z efektu. Myślałam że usunięte włoski wkrótce odrosną, ale nadal ich nie ma. Salon oferuje bardzo skuteczne zabiegi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Sklep Valetta.pl opinie (1499 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

do góry