Widok

gdzie fajna impreza dla 30-latków w gdańsku głównym??

Rodzina i dziecko Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
hej był podobny wątek odnośnie sopotu więc ja również chciałabym podpytać ale o gdańsk :)
dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyno zrobić listę....? OMG............................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak bakłażan poprosimy o liste skoro tych miejsc jest azz tyle

nie imprezuje za czesto takze chetnie sie dowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto pyta? Będą jakieś singielki? Ja dobre party rozkręcę nawet na chodniku :D Bój się nic :))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mechanik
Melmak
Negatyw
Autsider
Hi-fi
Stacja de luxe
Yesterday
Rock cafe
Kabaret
Absinthe
Irish pub
Degustatornia
Parlament
Ygrek
Miasto aniołów
Infinium
Wydział ratunkowy
Żak
Medyk
Metro

Styka czy może wymieniać dalej.....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bakłażan taki z Ciebie znawca, a w sporej liczbie klubow ktore wymieniles to sie bawia 16 latki tylko a nie 30 latki. Pytanie bylo o klub dla 30 latkow a nie o wymienienie wszytskich klubow ktore sie zna, to mozna sobie w katalogu trojmiasta sprawdzic;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, a tym bardziej wymieniania klubów, których już nie ma :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję
wnioskuję, że Pan/i Bakłażan ma właśnie ok 16lat bo do tego klubu który wybrałam na organizowanie imprezy wchodzą osoby powyżej 21lat, a klub ten nie został wymieniony przez ów Pana/ią.

Mimo wszystko dziękuję za wymienienie sporej liczby klubów, wiele z nich pamiętam z czasów liceum i studiów :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Mimo wszystko dziękuję za wymienienie sporej liczby klubów, wiele z nich pamiętam z czasów liceum i studiów :)"

I pewnie nadal bawią się w tych klubach osoby uczące się w liceach.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 35 i zaliczam wszystkie regularnie :)
A - a niby których z tych co wymieniłem już nie ma? Może coś mi umknęło po pijaku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
np. Yesterday już nie istnieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan bakłażan pewnie studenki chce powyrywać :) jak dla mnie to tez wiekszosc z tych klubow to typowo studenckie miejsca gdzie jednak srednia wieku to 21+/- pomijam koncerty, kiedy faktycznie srednia wieku sie podnosi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BarBados :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
okruszek_ podpowiedz jaki klub wybrałaś? z chęcią też skorzystam... bo jak dla mnie to nie ma dobrego klubu w Gdańsku gdzie można się pobawić w towarzystwie chociażby 25/27+ :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubimy http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ niesamowity klimat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaciążyłaś to po co ci impreza?:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja polecam Blaszany bębenek, świetna muzyka, bawiłam się tam kilkakrotnie i zawsze rewelacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak na przyszłość - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Mając zgraną ekipę, naprawdę zdecydowanie lepiej wybrać się gdzieś poza miasto - to dużo lepszy wybór.
Dlaczego? Z wielu powodów, ale przede wszystkim - dla atrakcji, dla innego klimatu.
Bo jednak w takich miejscach to wszystko wygląda inaczej - każdy powinien poczuć góralskie klimaty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://katany.com.pl/sposob-na-formalna-impreze-firmowa/ bardzo dobra opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

do góry