Widok

gdzie jakiej firmy kupujecie skarpety dla dzieciaków

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
mam pytanie gdzie kupujecie dla dzieciaków skarpety , takie co by się od razu nie wytarły i cena w miarę rozsądna,

w zeszłym roku kupiłam skarpety z wyprzedaży z mothercare niestety szybko się wytarły, i jak według Was to dobra cena za sztukę? jeśli są w wielopakach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bdb mają w Biedronce np. 2 dni temu były , kupuje tez w Kappahl , C&A czasem nawet w Realu można trafić bdb gatunkowo i niedrogie , stopki fajne mają w H&M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ok ale wszystkie skarpety jakie ja trafiam mają max 85% bawełny a chciałabym min 95% - gdzie takie kupię ? Nie wiem , sobie kupuje właśnie 98 % bawełna,czasami uda się 100% i takie chciałabym dla dziecka ale znaleźć nie mogę :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Największy wybór porządnych, polskich, bawełnianych skarpetek w ogromnej gamie stylów i kolorów mają sklepy Textil Market.
Teraz kupuję tylko tam i wreszcie w normalnych cenach, takich jak za skarpetki nie ze złota, dla ludzi (ceny od 1,50 do 3 zł).

Brzmi to jak reklama ale naprawdę te sklepy to rewelacja a ja wreszcie nie jestem zdana na tandetne kwiatki i inne bezsensowne wzorki, i tandetne kolory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje w pepco disney 3 pary za 9,99 i b,.dobry gatunel bo w Cubusie te same 2 pary sa po 24zł a ja rownicy nie widze;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam pepco,rozsadna cena i jakosc ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez polecam BIEDRONKĘ i Pepco.

Te co mają najwiecej procent bawełny baaardzo szybko się przecierają i po wypraniu nie wracają do pierwotnego kształtu.

Dla mnie ok 90% bawełny i 10 % elastanu są ok bo dziecko samodzielnie i swobodnie może je nałożyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RENNI to juz zalezy jakie 100% bawełny,
ja kupiłam rok temu takie ze wytrzymały cały poprzedni sezon i jeszcze teraz wygladaja bardzo dobrze więc ponosimy...

niestety firmy juz nie pamietam - kupowałam na allegro i nawet dość drogie były ale bardzo mi sie podobały i kupiłam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze dla moich dzieciaków kupuję skarpety sportowe np. z nike czy z adidas https://www.sklepmartes.pl/810-junior-chlopiec-odziez-skarpetki-i-getry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zwracam uwagę na jakość kupowanych skarpetek, staram się wybierac skarpekti dobre jakościowo. Nie muszą byc to w 100% naturalne tkaniny, domieszka syntetycznych tkanin nie jest zła, o ile oczywiście nie stanowi wiekszości % składu skarpetek (poliamid w skladzie sprawia, ze skarpetki lepiej się nosza, mniej również się wyciągają i mechacą). Dobre jest rownież wybierać skarpetki bezuciskowe, zwracajcie uwagę na to aby ściągacze za bardzo nie uciskały nogi dizecka, szczególnie jeśli maluch jest pulchniutki.
Spory wybór dobrych jakościowo skarpetek ma Coccodrillo https://pl.coccodrillo.eu/skarpety-dzieciece.html - na stronie jest oferta.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Ile kosztuje gazowe ogrzewanie? (47 odpowiedzi)

Eksploatacja miesięczna, przy 70m?:). Z góry dziękuję :)

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

do góry