Widok

gdzie jest starsza mlodziez

a jak sie skonczylo studia i juz się wykształciło a teraz ciagle się pracuje to gdzie znaleźć kogoś miłego z kim można iść na piwko czy do kina, że o teatrze i innych uciechach nie wspomnę ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie! Ja mam ten sam problem:) 26 lat i wszedzie sie czuje niemalze jak kobieta po 50-tce co to juz nie moze piwko, imprezki bo 17-latki ja wszedzie wygryzaja:) ech sarosc nie radosc szympansiatko:-) z nami to juz tylko praca/spanie praca/spanie... i to wszystko...:-) a z kazdym dniem coraz starsza mlodzieza jestesmy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
17? to nie 17, to umaplowane 13
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano racja:) Ja przynajmniej nieumalowana na 18 wygladam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia, praca/ spanie/ praca/ spanie ? a gdzie wydawac te zarobione pieniadze ? Ja tez wygladam mlodziej niz mam i dzieki temu nawet wchodze "na ulgowe" do kina :-) Myślę że te 13-tki przerobione na 17-tki kiedys zmądrzeją. A może to juz inne pokolenie.... chyba jednak sie starzeję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze my sie przerobimy na 13??? ech az tak chyba sie nie da...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i znowu matura, studia ..... ??? nie chyba wole sobie byc dorosla i pracowac :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, pozostaje internet. Ja tu poznaje całkiem fajnych "starszych małolatów" płci obojga :). Oczywiście kontynuacja następuje w warunkach naturalnych - wirtualne piwko nie jest godne polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety:) u nas poczatki musza byc wirtualne...:))) potem jak najbardziej niewirtualnie:-) u mnie to samo:)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wirtualnie to ja mam pecha do zonatych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kilka wariantow:) moj pech polega na tym ze oni sa
a) zonaci
b) dzieciaci
c) zonaci z dziecmi
d) mlodsi o 10 lat (lat 16 maja)
Nic, tylko samej chodzic do kina:) ale mowilam juz zeby zalozyc www.trojmiasto.pl/matrymonialne hehehe

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na innych portalach sa ogloszonka towarzyskie. w wiekszosci ci od pary szukaja urozmaicenia albo taki kawaler 50-letni szuka towarzyszki. ale co to ja jestem instytucja dobroczynna? kino samotnie przeżyłam. ale sie na mnie gapiono ... czy tam trzeba isc koniecznie w parze? w koncu idzie się na film :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech gdanszczanko, ja tez mialam maile "a moze sexik?" od facetow po 50, wiec do kina mozemy sie wybrac we 2. moze jeszcze ktos?:)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MadziaK napisał(a):

> Ja mam kilka wariantow:) moj pech polega na tym ze oni sa
> a) zonaci
> b) dzieciaci
> c) zonaci z dziecmi
> d) mlodsi o 10 lat (lat 16 maja)
> Nic, tylko samej chodzic do kina:) ale mowilam juz zeby
> zalozyc www.trojmiasto.pl/matrymonialne hehehe
>
>
Witaj Madziu, jak to dobrze, że nie jestem sama. Już myslałam, ze mam jakąś lampkę kontrolną na czole :żonaci mile widziani". póki co staram sie ich wykorzystywać, jestem miła, daję sie zaprosić na obiad czy do kina...skoro się dają?
A przy okazji, czy są jeszcze wolni, normalni, wysocy i zadowoleni z zycia faceci??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie brak:) - sadzac po moich ostatnich obserwacjach... no... moze jednostki:-)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale raczej marne... wszyscy co lepsi powyłapywani albo pochowani przy komputerach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneta, ty lepiej chodz z nami do kina:)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero dziś to odczytałam.... następnym razem chetnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wzrost facetom konczy sie na 170 cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do żonatych to ..........
eee..... lepiej nie napisze bo jak czyjaś żona tu zajrzy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co zrobi. przecież i tak wszyscy wiedzą, ze zdradzaja i podrywają i to wszyscy....Napisz co myslałaś, bo mnie zaintrygowalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko, ze oni o tym nie wiedzą, co niektórzy myslą, ze mają duuuzo wiecej i startują do nas, wysokich....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może niscy lubia wysokie :-) może ich to rajcuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoć tak właśnei jest, że potzrebują wysokich lasek.... ale czy nie dociera do nich, ze nie wszystkie kobiety lubią niskich facetów...?? niech się w końcu otrząsną i szukają na swoim poziomie -oczu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a oni wolą mieć oczka na wysokości naszego dekoltu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obrzydliwi egoiści.... choć z drugiej strony nie ma co się dziwić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hi hi a mowia, ze nie ma z czego wybierac!!!! .) A tu prosze jaka panienska partyzantka. Trzeba wezwac posilki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja :-))). To jest jakiś fenomen. Zazwyczaj widzę grupy znajomych, gdzie zdecydowaną przewagę (w ilości, niekoniecznie w jakości :-)))) ma płeć męska. Potem siedzą kumple i narzekają, że brakuje kobiet w około (im już się nudzi patrzeć cały czas na te same, własne mordki), a tu wystarczy zajrzeć na Forum i wszystko jasne. Kobiety po prostu wessał nienawistny internet :-))

zdrajec napisał(a):

> hi hi a mowia, ze nie ma z czego wybierac!!!! .) A tu prosze
> jaka panienska partyzantka. Trzeba wezwac posilki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grupy znajomych gdzie sami faceci??? no nie... a ja mam grupy znajomych gdzie same babki... Trzeba by sie bylo wymieszac...:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to Magda idziemy do kina :-))) a Zdrajec i L cichaczem w tylnych rzędach :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja magda sie zmienilam na Madziaka. Jasne ze idziemy do kina!!! tylko kiedy i na co.:)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to na co na film :-) na coś lekkiego na początek... chyba że nam Zdrajec doradzi ale chyba jeszcze śpi. Zawsze po 15tej i w weekendy jestem wolna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z innej beczki: Magda ja też lubię lody. Mogę sie na chwilę dla Adasia i Kubusia przerobic na gdyniankę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest, towarzyszko :-)) Tylko nie zróbcie nam świństwa i nie kupcie biletów w ostatnim rzędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
L! a jak siądziemy w ostatnim rzedzie to wy siądziecie przed nami ... tak przypadkiem w bardzo bardzo wielkich kapeluszach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja lecę do sklepu kupować kapelusz :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupcie dla nas tez kapelusze! Bedzie razniej! ale ostatni rzad? dlaczego nie?;)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup taki czarodziejski z wielkim czubem bedzie na poźniejsze "halołin" a ja nie będe taka wredna i kupię dla całej czwórki colę i 4 słomki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć madzia :-) będą kapelusze, cola .... ale sobie zrobimy "dzien dziecka" mam nadzieję że nas nie wywalą ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra to kiedy i gdzie oraz na co?:) Ja moge ino po 21, bo wczesniej szkole mojego potwora na hauwardzie.

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam juz że musialaś zrezygnować z lodow :-( co do kina to chyba się umówimy mailem bo zaraz by całe FORUM przyszło zobaczyć jak się babcie bawią :-) jak L będzie chciał to nas znajdzie ......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całe forum od razu?? To będzie jakieś 5-6 osób :-))). Ja mogę najpóźniej do Piątku, bo niestety potem czas wracać do gimnazjum :-)))

He, he to mi się dowcip udał, ale niestety naprawdę mogę tylko do piątku, potem wyjeżdżam praktycznie na cały miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja moge tez w tym tyg. ale po 21:) bo szkole potwora.

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to to idziemy dzisiaj lub jutro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro moze co? tak po 21.30 ale na co?:)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem. zaraz sie zorientuje co i gdzie grają i odezwe sie mailem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia, a może tu L najpierw zajrzy :-) a jak zajrzy dopiero w piatek to mu będzie bardzo przykro :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a on nima maila?

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie zajrzałem :-)). Jednak co gorsza, trochę wcześniej zajrzał do mnie mój szef :-((((( W wyniku bardzo "miłej" rozmowy, do piątku mam tyle roboty, że dobrze będzie jak kończyć będę codziennie przed północą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mom, ale nie jest dostępny :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale my idziemy na 22.15 . zdązysz :-) powiedz szefowi że masz spotkanie z dwoma fajnymi dziewczynami. a jesli szef nie ma jeszcze 50tki to go mozesz zabrać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech i tacy sa faceci... chca chca, a jak co do czego przyjdzie to nie chca... oj gdanszczanko, ciezki nasz los. zatem 22.15 jutro... L szefa wez ze soba albo i nie. :) co tam zrob sobie mila przerwe w pracy.:-)

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jego strata, koleżanko sympatyczna. poradzimy sobie bez niego :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz wyślę maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniec rozmowy.
przeniesiona na nowy watek: Jak Madzia , L i ja umawialismy sie do kina :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry