Widok

gdzie jest teraz dobra oferta na soki, napoje gazowane i wodę?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy któraś z Was kupowała ostatnio soki, napoje gazowane i wodę? nie mam orientacji o promocjach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio kupowałam pepsi, mirindę i 7up w polo market na Przymorzu za 1,95 za litr, w realu też była dobra cena:)tylko nie wiem do kiedy ta promocja, ale cena bardzo dobra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w realu jest teraz promocja na pepsi twist, pepsi max, pepsi light, 7up, mirinda. 1,99 za litr.

Fajna promocja, ale ja poszukuje zwykłej pepsi!! Wie ktoś może gdzie jest teraz promocja na pepsi??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorcia, zwykła pepesi też jest w realu, ja tam właśnie zwykłą kupiłam:))przynajmniej była, cena 2,50pln
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez myslalam nad napojami gazowanymi, tylko zastanawiam sie jak je polozyc na stole - w dzbankach (chyba nie,bo to napoje gazowane) czy w butelkach (jednolitrowych?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas bedą butelki 1 litrowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki agnieszka. Jedziemu jutro kupić soki, bo jest też Garden 2 litry pomaranczowy za 1,99. Także zobaczę tez pepsi.:)

Ania w butelkach, tylko, że w 1 litrowych- lepeij wygladaja na stołach:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ostatniej alejce, tam gdzie są wody:))może jeszcze będzie, bo cena i tak jest atrakcyjna:))
soki mam za free od wujasa:))więc tym się nie muszę martwić, ale dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

do góry