(19 lat temu) 29 grudnia 2006 o 16:28
bylam tam i powiem wam ze bez rewelacjii, a nawet drozej
mnie interesuje Sobieski ktorego i tak w tej chwili nie mieli a pani sprawdzila mi w kompie ze kosztuje 19.90 wiec najdrozej ze szystkich miejsc w ktorych patrzalam
puki co to najtaniej dale w Kauflandzieok 16-17 za 0.5 litra
0
0