Widok

gdzie kupic papier do pakowania prezentow?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, glupie pytanie, ale nie wiem. Chodzi oczywiscie o wieksza ilosc. Nie chce przeplacac na stoiskach z pakowaniem prezentow. W hipermarkecie mozna dostac? czy gdzie? :) dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można w każdym jednym ,w biedronce widziałam w rossmanie również
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w stokrotce widziałam, napewno jest w marketach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w stokrotce widziałam, napewno jest w marketach i na stoiskach na rynkach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w każdym markecie jest papier do pakowania w każdym miejscu na dziale z zabawkami przy ozdobach przy ciuchach na dziale mięsnym i pieczywie dosłownie wszędzie a no i obowiązkowo przy kasach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W hiperach są. W Polo Markecie też widziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, papier znajdziesz wszędzie, w każdym markecie w sumie ;) Ale zamiast papieru mogę polecić gotowe pudełka na prezent. Nie wiem jak Ty do tego podchodzisz, ale u mnie pakowanie to był dramat ;) Nigdy nie mogłam zapakować tak żeby to wyglądało idealnie i drażniło mnie, że nie do końca wygląda to jakbym chciała. Ja zamawiałam tutaj https://neopak.pl/kartony/skladanie/ozdobne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chodzo o pakowanie prezentów, to trzeba wiedziec jak to robić ;) W necie jest mnóstwo propozycji w tym również tutaj https://www.sposobynazycie.pl/jak-zapakowac-prezent-oto-kilka-ciekawych-pomyslow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry