Widok

gdzie kupię kosmetyki oriflame?

Forumki - gdzie w Gdańsku jest jakieś stoisko z kosmetykami oriflame?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Galerii Przymorze na I piętrze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
było w Galerii Przymorze, na piętrze, między sklepami obuwniczymi :] ale czy jeszcze jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie można kupić kosmetyki Oriflame w Gdyni ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. firma Oriflame nie prowadzi sprzedazy na stoiskach. aby kupic te kosmetyki musisz znac konsultantke albo zapisac sie do klubu Oriflame i zyskac takie przywileje jak 23% znizki na kosmetyki od cen katalogowych . teraz wpisowe to 1 zl i swietny program powitalny. jesli chcesz wiecej informacji to napisz hannabulb@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozesz kupic od konsultanki. Np u mnie. Sa to kosmetyki prosto z magazynu. Zamawiam je dla klientek. Nie placisz za dostawę a ja dbam o to byś była zadowolona i przyjmuje reklamacje jesli produktci nie bedzie pasowal. magdusia_25@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej.. moge liczyc na ciebie Magda?? szukam kontaktu z Oriflame. Mieszkam w Gd. Chyloni.. Urszula
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na Allegro, ja ostatnio w ten sposób zamawiam kosmetyki no akurat z Avonu, ale myślę, że z Oriflame też znajdziesz oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie wkurzają trochę te kosmetyki bo kiedyś miały znacznie lepsze składy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam konsultantki z Gdańska , blisko brzeźna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, napisz do mnie ;)
aneta9309@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno się ktoś znajdzie. Ja lubię ich zapachy, ale produktów do rzęs nie mogę używać, jakoś mnie tak uczulają, nie wiem dlaczego. Cieszę się jednak, że ten https://sklep.wonderlashes.pl sklep dla stylistek rzęs ma wszystko, o czym mogę tylko zapragnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z neta zamawiam https://www.ckcs.pl/czy-warto-kupowac-w-sklepie-online/ bardzo dużo promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Sklep Valetta.pl opinie (1554 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

do góry