Widok

gdzie można "zaliczyć" poradnictowo na Przymorzu?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poproszę o namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 2 namiary na fajne babki z poradnictwa ale jesli chcesz tylko zaliczyc to chyba nie ma sensu zebym ci je podawala.
Zreszta z takim podejsciem nie wiem czy warto brac slub ale powodzenia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne babki? Znaczy dopuszczają dyskusję czy jak?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazimiera Ty chyba masz coś z bańką co? Pytając o nauki chciałam się zorientować gdzie się odbywają. A Ty się chyba troszkę zagalopowałaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam do 'okrąglaka' i na nauki i na poradnictwo, tylko w tym kosciele jest zastrzezenie ze musisz przynalezec do parafi zeby Cie zapisali...



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzilismy na Zabianke na poradnicstwo

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my zamierzamy "zaliczyć" w Singapurze :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaziu cos taka nerwowa? Chyba to dlatego ze zaraz rodzisz.Nie radze Ci sie denerwowac, a szczegolnie sluchac glosnej muzyki i ogladac horrorow w TV.Tak radzi Ewa Sowinska- Rzecznik praw dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W której wypowiedzi? Chyba jakieś bzdury piszesz. W najnowszej "Angorze" jest wywiad z Panią Rzecznik i nic takiego nie mówi :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponuraku, to że teraz tak nie mowi, to nie znaczy ze nie mowila wczesniej.Pewnie teraz trzesie portkami bo maja ja odwolac. W koncu za cos otrzymala zaszczytne 3 miejsce Idioty roku. A co Ty taki obronca Kazi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, powiem jedynie tyle - dzieciom to ona raczej nie pomaga :(

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

do góry