Widok

gdzie paznokcie we Wrzeszczu..?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ładnie przygotuje do ślubu-nie chce akrylu ani żelu,chce mieć własne-doprowadzić do porządku i zrobić ładny french lub coś innego,może wiecie gdzie we Wrzeszczu???

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bociany wprawdzie nie na temat paznokci... ale moze masz polecic jakąs fryzjerke??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie mam z tym problem-bo mam jedną do której chodze od 5 lat niestety chwilowo nie pracuje-kłopoty zdrowotne jej mamy i nie wiem czy mnie uczesze do ślubu:((((załamka-niedługo będe wiedziała czy zacząc szukać

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze ja nawet nie mam pomysłu co bym chciała miec na głowie ;) Musze sie rozejrzec bo czasu coraz mniej...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wiem jedno żadnych loczków nie chce-nie pasują mi-włosy spięte ale co dalej...gdyby czesała mnie ta moja fryzjerka byłabym spokojna a tak..:/ czas ucieka

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon GRACJA - p.Kamila...będziesz zadowolona na 100%

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie mieści się ten salon milcia???:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bociany, w Pracowni Fryzjerskiej na ulicy Topolowej slicznie paznokcie robi Sylwia.
"rz" - to długa historia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki rzaba:) up

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz gdzie GreenWay?....jak stoisz twarzą do dworca...to po lewej stronie...musisz minąc GreenWaya..z daleka widoczny budynek...na jaskrawy pomarańcz pomalowany...mogę dać Ci numer bezpośrednio do p. Kamili.. jak cos to odezwij sie na GG do mnie.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
milcia a ta p. Kamila robi paznokcie akrylowe moze? bo ja mam problem taka jedna pani ktora ladnie robi ma w tym czasie urlop i zostalam na lodzie:(

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry