Widok

gdzie piłka nożna dla 3latka ?

Przymorze Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chciałabym zapisać synka na piłkę nożną, szukam takiej możliwości, ale nic nie znalazłam oprócz Socatots. Jednak proponują oni zajęcia ogólnorozwojowe, a piłkę kopią z 5 min przez całe zajęcia. Tego typu zajęcia mój synek ma w ramach rytmiki w przedszkolu dwa razy w tygodniu, a ja szukam zajęć stricte z piłki nożnej. Syn z wielkim zapałem i powagą (jak na swój wiek) podchodzi do piłki nożnej, kopie na razie z tatą :) Jednak w grupie byłoby chyba lepiej :)

Czy ktoś może wie coś na ten temat? Jesteśmy z Przymorza, może Wasze małe dzieci chodzą tu gdzieś na takie zajęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołączam do pytania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba kiepsko dla takich maluchów ... w szkole 7 -latki mają na zaj. dodatkowych ale też wcale nie takie bardzo poważne te zajęcia raczej ...w sumie tak na powazniej to chyba od 7 lat właśnie mozna do klubu zapisac piłkarskiego - mają nabor rocznika 2004 teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.footballproacademy.pl/nabory,lp,75.html

tu od 5 lat chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem trochę za wcześnie na zapisywanie dziecka na takie zajęcia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
my tez z Przymorza, ja mam 4-latka..chodzimy na Socacatots..Ale jak mowisz duzo samej pilki nozenj tam nie ma..W przedszkolu byla reklamowka szkoly pilkarskiej Pana Gladysza.To juz typowy trening sportowy...Bylismy z 3-4 razy,ale synek byl najmlodszy i odbiegal od starszakow..Jesli byl trening to ok,ale potem 20 minut meczu to mlody nie mogl ich dogonic ,nie wiedzial co to rozny ,bal sie "gresywnej" gry starszakow..Wolal Socacatosa;-)..Sprobujemy za rok..bo jako 4-latek byl jedyny, dwoch 5-latkow i reszta w gore...Takze chyba Twoj 3-letni Synek to juz w ogole malutki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
noo bo z 3-latkami treningów raczej poważnych nie przeprowadzisz - wszystko na zasadzie pokopiemy sobie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się całkowicie z opinią, że trzylatek nie nadaje się jeszcze na poważne treningi, dlatego szukam takiej grupy dla maluchów, gdzie na przykład będą się oswajać z przekładaniem piłki, opanowaniem podstawowych kroków i terminologią piłkarską :)
Po prostu widzę jak on nawet śpi w łóżku z piłką - to chcę mu pomóc i znaleźć takich podobnych jak on. Kiedyś jak był mniejszy marzyłam, że zapiszę go na tańce i będę się cieszyć jego widokiem, gdy tańczy, ale widzę, że on nie interesuje się tym za bardzo, zdecydowanie woli kopać piłkę.
Gdyby odezwał się tutaj ktoś kto wie coś konkretnego na ten temat - będę wdzięczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~dag, dziękuję za informację. Poszukam jeszcze i jak nic nie znajdę -pewnie powrócimy do Socacatots, bo jak widać temat małych piłkarzy nie jest zbyt popularny. Będziemy musieli podrosnąć ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek zaczął trenować w wieku 4 lat w Akademii w Pruszczu http://www.footballproacademy.pl/nabory,lp,75.html. Tam mają z kolei zajęcia przede wszystkim z piłkami i do czynienia z typowo piłkarską terminologią :)
Z tym, że ja mieszkam na oruni górnej i mi do Pruszcza niedaleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://apgdynia.pl/start.html tu jest dla wszystkich grup woekowy ale niestey w gdyni dąbrowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam wiadomość na priv :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam watek, ja równiez szukam zajęć dla synka 4,5l widzę, że ma spora frajdę z piłki i masę energii do stracenia. jakoś mnie ten soccatos nie przekonuje. Do pruszcza i gdyni mi za daleko - moze ktoś jeszcze coś zna??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołaczam sie do pytania tyle, ze ja szukam dla 5latka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz w czasie covid wiadomo treningi nie mogą się odbywać, dlatego można robić minitreningi piłki nożnej w domu. Przykładowe konspekty treningowe mogą zamienić salon jako orlik. Polecam stronę dla rodziców: https://treningdzieci.pl/produkt/pakiet-konspektow-treningowych-mlodzik-dodatek-czas-na-futsal-pdf-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry