Widok

gdzie po kredyt?

Witam,
Niedawno przeprowadziłem się do trójmiasta i chciałbym kupić mieszkanie, mam juz nawet jedno na oku :) zastanawiam się gdzie udać się po kredyt? Gdzie Wy "braliście" kredyt? macie jakiegoś sprawdzonego doradcę z banku, albo jakąś fimę pośredniczącą?
Będę wdzięczny za opinie :)
pzdr
Rf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam p. Krzysztofa Kokosza z banku Pekao S.A na ul.Waszyngtona w Gdyni. Wszystko czarno na białym, szybka decyzja. Mogę polecić.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja polecam panią Olę Ciesielską, z dnb nord banku, załatwiła nam kredyt i jesteśmy już po uruchomieniu :) dodam tylko, że byliśmy wcześniej u pośrednika, który powiedział, że w banku dnb nie dostaniemy kredytu...
pozdrawiam as
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam biuro Notus - załatwialiśmy tam wszystkie formalnosci, bardzo miła i profesjonalna obsługa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam niezaleznego doradce finansowego Pana Oledzkiego. Zalatwil mi hipoteke w 7 dni. Tel. 530-337-309
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja odradzam millenium
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszyscy "doradcy" tak chętnie się ogłaszają, bo pewnie za
pośrednictwo przy kredycie jest ogromna prowizja.
Niech pośrednik nieruchomości weżmie 6%, pośrednik
kredytu kolejne 6%, bank kolejne 2%, WIBOR - kolejne 4%,
developer kolejne 40%,
to teraz już wiecie dlaczego na waszych garbach wyrastają
fortuny? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pośrednik nieruchomości nie bierze 6, niestety. Jak wexmie 2%+ Vat to jest dobrze. Jeżeli reprezentuje drugą stronę 1,5 % - 2 + VAT. Chyba, że to tzw. bezpośrednia to wtedy 4 % + Vat i też czasami do podziału.

Jeżeli robi wspólną transakcję z innym biurem, to tylko 2 %+ VAT.
pośrednik kredytow 1,5-2 i to płacone z prowizji jaką płaci klient bankowi.
Z jakiej bajki ty jesteś Piotrusku ? Dlaczego piszesz w wątkach o rzeczach o których nie masz pojęcia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale są tacy co biorą dwa razy po 3% :) Ty jestes bardzo taniutki ;)
Wychodzi na to, że wszyscy dokładają do tego biznesu :)
Z tego co ja wiem, to pośrednik ma bardzo duże pieniądze
przy udzieleniu kredytu, za grosze tego nie robi :)
Jak coś pomylę, to wiem, ze mnie poprawisz :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Kancelarie Finansową TRITUM w Gdyni. Kancelaria zajmuje się wszystkimi sprawami i nic nas nie interesuje. Kredyt załatwiony w 2 tygodnie.POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam brania w konkretnym banku - lepiej żeby ktoś dobrał bank konkretnie pod Ciebie.

Z pośredników kredytowych najtańsi są chyba w biurach nieruchomości - a przynajmniej tych dużych, bo tam minimalizują marżę banków (zarabiają na transakcjach, a nie na kredytach) - przynajmniej ja byłem obsługiwany na takiej zasadzie (a porównałem sobie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zapomniałem o pewnym drobiazgu - nie wierz tutaj w bzdury o prowizjach - takie mogą być tylko o małych doradców kredytowych.
Marża kredytowca to po prostu część tego co i tak zapłacisz w banku. Czyli po prostu bank mniej zarobi bo musi się podzielić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ktoś z was próbował może w AASA? Ostatnio patrzyłem na ich ofertę i moim zdaniem wydaje się być bardzo ciekawa. Można u nich pożyczyć do 10.000 zł nawet na 24 miesiące i raty na prawdę są bardzo korzystne. Co wy o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zanim przystąpi się do wzięcia kredytu warto jest przejrzeć sobie, jakie mamy możliwości pod tym względem. polecam porównywarkę Expander https://www.expander.pl/ dzięki której mamy czarno na białym w czym warto wybierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znajomy ostatnio kupował mieszkanie i brał na nie kredyt, a przynajmniej próbował. Jak się okazało, banki miały jakieś "ale" w związku ze spółdzielnią, w której kupował to mieszkanie i miał DUŻO problemów, żeby kredyt wziąć. Dowiedz się, czy u ciebie też nie będzie takiego problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

ogród (16 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry