Widok

gdzie poznac dziewczyne

ale na tą własciwą prawdziwą dziewczyne gdzie mozna tafic wszedzie prubowałem mam28lat jestem z gdyni
gazecie , biuro matrymioralne , na internecie moze gdzie was szukac dziewczyny 18-27lat co zrobic gdzie te pożądne dziewczyny
0503509515 i sms Wojciech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że na to jest bardzo wiele miejsc poczawszy od pubu, plazy czy nawet sklepu. Wszystko zalezy od danej sytuacji i chwili (i uśmiechu).
Jest duzo naprawde fajnych dziewczyn, ktore też szukają takiego jak Ty fajnego faceta. WIęc głowa do góry, ważne by nie miec zbyt wygórowanych wymagań, bo przecież nikt nie jest doskonały.
Dodatkowo podam Ci stronke: http://www.dateme.com.pl
A może to właśnie tam jest Twoja połowa....
Powodzenia, będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jednaj strony internet daje ogromne mozliwosci - zwlaszcza dla mniej smialych.... ale popatrzcie na te wszystkie serwisy z ogloszeniami towarzysko-matrymonialnymi.... 75% albo i wiecej ogloszen to mniej lub bardziej jawne oferty "agencyjne" :( To nie zacheca. Co wiecej - powoduje ze czlowieka wrecz odpycha od takiej formy nawiazywania kontaktow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rany! Pierwszy raz slyszę, że cechą fajnej dziewczyny jest porządność. Myślalam, ze nie ma jak bezpruderyjna lalunia...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie poznac dziewczyne

fajne dziewczyny najłatwiej spotkać w bibliotece. nie przekilnają, nie śmierdzą papierosami i nie opowiadają o tandetnych dyskotekach. Są piękne i inteligentne. (biblioteka we Wrzeszczu)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
muszę zmienić bibliotekę:))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuba napisał(a):

> fajne dziewczyny najłatwiej spotkać w bibliotece. nie
> przekilnają, nie śmierdzą papierosami i nie opowiadają o
> tandetnych dyskotekach. Są piękne i inteligentne. (biblioteka
> we Wrzeszczu)

Halo halo ja tak troszke z innej beczki ....a gdzie spotkac rownie fajnego chlopaka ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady... dlaczego miara tego, jaki jest czlowiek ma byc to, czy kobieta pali i przeklina?
uwazam, ze czytac mozna takze w domu, a wyznacznikiem inteligencji nie jest to, ze ktos chodzi do biblioteki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co? Moze to, ze przeklina? Pewnie palisz i przeklinasz i dlatego bronisz takie osoby. Zaloze sie, ze biblioteki na oczy nie widzialas!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy bohema nie jest fajna? No moze nie jest dla niektorych ale za to interesujaca:-) Pali sie, pije, przeklina i tworzy literature, film i sztuki wszelakie. Moze nalezy rozroznic fajne-nudne, fajne-charyzmatyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchaj Zigi.
Ja pale, pije....bo... co właściwie mam robić tutaj w Gdańsku!?! A uważam sie raczej za czlowieka inteligentnego.
Wszyscy wy tutaj rozumiecie "inteligencje" w sposob porazajaco uproszczony. Przecież nie chodzi tutaj tylko o otrzaskanie i oczytanie i umiejetnosc rozsuplywania jakichś idiotycznych rebusów czy łamigłówek. Po prostu rozumienie i myślenie, wyobraźnia i wrażliwość, a palenie? Jak komuś to sprawia przyjemność to niech pali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie kwestia przyjemności a dobrego wychowania i dbania o swoje zdrowie :)

Nimniejszym uroczyście potwierdzam powyższe dane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Zigi raz jeszcze.

A co do języka. W jakimś swoim felietonie J. Pilch napisał, że "teraz to ma w Wiśle p*********e" . I jakasik babka napisala mu się na forum - co to znaczy "p*********e", bo nie może tego znaleźć w żadnym języku. Powiedz mi teraz lalunio, czy Pilch zrobił dobrze pisząc tak a nie inaczej? Czasem trzeba wręcz spłentować coś krwistą k***ą, gdyż jest to wielokroć bardziej wymowne niż ugrzecznianie się i zakładanie maski. Jesli tego nie rozumiesz to c*** ci w dupę i szklo w odbyt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga chimero, teraz to przesadzilas! Udowodnilas, ze stereotypowe myslenie o pijacych, palacych i bibliotekarzach nie jest pozbawione racji. Nie wiem, co mam Tobie odpowiedziec na tego c***a i szklo:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Która we Wrzeszczu jeśli można wiedzieć? Manhattan, Kot i Mysz czy Pedagogiczna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Która we Wrzeszczu jeśli można wiedzieć?"

Po trzynastu latach nie można.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zastanawiałeś się czy Ty jesteś naprawdę fajnym facetem? Może trzeba zgodzić się na dziewczynę na swoją miarę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie macie opinie o portalach randkowych? Obciach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie jest obciach. Jak dla mnie jest to po prostu normalna forma poznania kogoś. Na studiach czy w szkole spoko, łatwo kogoś zapoznać bo ma sie kontakt z innymi. Ale jak się te studia skonczy, pracuje w jednym miejscu to nie ma tak wielu okazji. Niby mozna kogoś tam poznać przez znajomych, ale co jeśli większść znajomych jest sparowanych? I nie ma wolnych? Moja obecną partnerkę poznałem właśnie na portalu internetowym. Chyba najgłupszym z możliwych na fotce. Już na pierwszym spotkaniu poza fotką przypadliśmy sobie do gustu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Internet jest jak każde inne miejsce. Chociaż sam mam ten problem,ze niby umawiam się z dziewczyna na pierwsze spotkanie.Wszystko jest fajnie, cacy ale potem do niej pisze i ona się nie odzywa Albo,że spotkanie jest totalna klapą. Nie jest mną zainteresowana pomimo tego, że nie jestem jakiś bardzo głupi czy brzydki. Po prostu nie każdy umie podrywać. Sam takiej umiejętności nie mam :( I chyba zawsze będę sam. U Ciebie ta chemia była od razu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może po prostu zbyt się spinasz i próbujesz koniecznie pokazać się od najlepszej strony. Nie zachowuj się jak desperat bo dziewczyna to od razu wyczuje i przestanie do Ciebie mieć jakiś szacunek. NIe mozesz pokazywać, że Ci jakoś nie wiadomo jak zależy. Bądź sobą.Wiem,że to bardzo oklepane zdanie ale po prostu potraktuj to jako miłe spotkanie i nie nastawiaj się na wiele. Może wyjdzie może nie, ale przynajmniej zdobędziesz jakieś doświadczenie. Możesz sobie ewentualnie kupić jakiś fajny zapach. polecam coś z feromonami bo o dziwo coś takiego ma całkiem niezłe działanie co wiele razy przetestowałem Kup sobie jednak jakieś porządne. Dobre są Love Desire.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A to rzeczywiście działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa chociaż początkowo również w to nie wierzyłem Po prostu laska jest do Ciebie od samego początku o wiele lepiej nastawiona i chętniejsza do rozmowy. Tyle,że tak jak pisałem nie może być to jakieś g z allegro z 20 zł ale coś porządnego. Love Desire wystaępuje w dwóch rodzajach. Są w jasnych buteleczkach i one są trochę słabsze Ale za to tańsze. Mocniejsza jest wersja ciemna i tą sam aktualnie posiadam. Super, sam zapach w sobie jest również ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja dziewczyny spotykam w sklepie, na chodniku, w pracy... W Internecie nie szukałam, ale TU też ich dużo. ;) Powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 18 latach to pewnie kobiet szuka, a nie dziewczyn.... ¯\_(ツ)_/¯
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dzis na przystanku widzialem kobiete w dobrym stanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry