Widok

gdzie szukać ofert mieszkań?

może znaciie strony www. gdzie jest baza ofert, miałam fajną jedną stronę ale padł komputer i nie zapamiętałam i nic nie pamiętam chyba coś www.pb..???kurcze może ktos pomoże???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To www.pbon.pl.
Na www.trader.pl tez sa fajne.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszędzie tylko nie w kancelarii krajewska na Abrahama w Gdyni, bo biora kasę a nic nie sprawdzają-zadłuzenia ani stanu technicznego mieszkania.... Można sie nieźle wpakowac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy czy zależy Pani na ofertach osób prywatnych, czy też agencji? stron z ofertami nieruchomości jest cała masa;). Jeśli zależy Pani na zakupie bezposrednim bez udziału Posrednika najklepiej samej zamieszczać ogłoszenia w dziale kupię. chociażby na www.trojmiasto.pl w dziale ogłoszenia znajdzie Pani tysiące ofert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio rowniez szukałam bardzo intensywnie mieszkania i stron z ofertami i szczerze, polecam www.trojmiasto.pl (preferowałam akurat prywatne ogłoszenia),www.metrohouse.pl-super posrednik-polecam!!, poza tym www.gratka.pl; www.szybko.pl; www.domiporta.pl najwiecej najswiezszych ofert na tych stronach, polecam i zycze powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie zamówić tanie okna pcv (17 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry