Widok

transport poszukuję tanio i solidnie

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i rozładować całość, będę wdzięczna za jakieś na miarki , i w miarę tanio :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.liderpak.pl/

polecam ich, wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie, biorą 25zł za przyjazd auta i 75zł za godzinę.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki serdeczne :) poczytałam widać solidna firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że poprzedniczka mnie uprzedziła ;) Również polecam firmę Liderpak. Moja firma przeprowadzała się z nimi i wszyscy byli bardzo zadowoleni, dlatego też jak przyszedł czas na moją prywatną przeprowadzkę wiedziałam do kogo się zwrócić i się nie zawiodłam. Powodzenia i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli nadal ktoś szuka firmy, która zajmuje się przeprowadzkami, to ja mogę polecić firmę Japa&Co. Oni są najlepsi - mają i fajną ekipę i we wszystkim pomagają, także kompletnie niczym nie trzeba się przejmować. Myślę, że nikogo lepszego nie znajdziecie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza firma transportowa jaką mogę polecić to Europa Logistics. Rzetelnie i terminowo wykonują zlecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Transport do przeprowadzki najlepiej znaleźć poprzez rekomendacje znajomych lub lokalne firmy z dobrą reputacją. Warto też sprawdzić opinie w internecie. Pamiętaj o zabezpieczeniu swoich rzeczy podczas przeprowadzki oraz nowego miejsca zamieszkania, na przykład za pomocą systemu monitoringu od https://www.security.gd.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry