Widok

gdzie szukac pracy

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w Gdańsku tylko po znajomości znajdziesz - no chyba, że interesuje cię stanowisko: "kierownik ds. sprzedaży kont bankowych", "dyrektor we własnej placówce - ajentura" lub inne podobne g*wno...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba najlepiej szukać w internecie, bo to prawdziwa kopalnia propozycji pracy. Proponuję jednak najpierw ogarnąć własne CV, żeby było atrakcyjne dla naszego potencjalnego pracodawcy - http://www.postawnaswoim.pl/kariera/bledy-w-cv/. Pod tym linkiem są wypisane najczęściej popełniane błędy przy pisaniu CV.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zajrzyj tutaj https://lepszapraca.pl/praca/gdansk - mają wiele ciekawych ofert pracy w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no no... wiele ciekawych - aż 4, dla informatyka. i durnowata informacja, że bezrobocie w Gdańsku maleje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie maleje , bo się nie rejrestrują albo wyjechali
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wątek z tego forum o wiecznych poszukiwaczach pracowników. Tyyyyyyle ofert, jest w czym wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej to ściema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

portale ogłoszeniowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam takie pytanie.. czy na prawdę nigdzie nie zarobie 1700 1800 na rękę? Bo taką właśnie dostałam odpowiedź w poście który założyłam. Ogłaszają się biedronki sklepy i w niektórych właśnie tyle wychodzi . I teraz zastanawia mnie czy to jest po prostu sciema..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anka trollisz - wyśłij cv do biedry i sama sprawdź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim sugerujemy pójście do agencji EuroKadra. Pogadajcie z nim, dogadajcie się - na spokojnie wszystko załatwicie.
Akurat my nie mieliśmy z nimi żadnych problemów, a pracę w zasadzie załatwili od zaraz.
Inna kwestia to taka, czy wam po prostu zależy na zatrudnieniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie stać was na konkretną normalną reklamę? To wątek sprzed 2 lat tępa dzido.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pomagam w aplikacji. https://butlinscareers.co.uk/?fbclid=IwAR2qjDV6pha0CF8A40tVKb9EXeyOwCDbHbRxl3LKrgqHgDGQ1S3B-8lq40I. Nie potrzeba doswiadczenia. Szkolimy na miejscu. Praca z zakwaterowaniem wiecej niz minimalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry