Widok

gdzie ta praca !

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
po slubie bardzo szara rzeczywistosc... nie mam pracy.... nie moge nic znalezc, mam dosc przegladania ogloszen a jeszcze bardziej nic nie robienia, jestem zgryzliwa przez to dla meza, masakra, chce do pracy !!!!

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, coś napisz więcej, co umiesz, jakie wykształcenie, języki no i gdzie mieszkasz, żeby nie było za daleko...

powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka praca ciebie interesuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj wiem, to dosc dobijajace - ja z okazji slubu zostalam zwolniona z pracy bo...jak mezatka to wiadomo maciezynski.
w miesiac od zwolnienia znalazlam prace, calkiem fajna, na lepszym stanowisku.
kwestia fuksa troche, ale najwazniejsze: nie wolno si epoddawac, bo jak idziesz na rozmowe jakby od tego zalezalo twoje zycie, to wiadomo ze jestes zdesperowana a zazwyczaj wtedy sie nie przechodzi.

zjedz czekolade, troche ci pomoze :) i powodzenia!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dlatego nie mogłam znaleźć pracy, bo świeżo po ślubie to wiadomo. W sumie jak patrzę na mamy z Rodziny to większość dziewczyn faktycznie ślub i zaraz dziecko, tylko dlaczego to mnie akurat spotykały takie nieprzyjemności na rozmowach skoro nawet 2 lata po ślubie nie jestem mamusią?

Ale w końcu znalazłam pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wezme wszystko ! Co z tego ze mam wyzsze moge nawet sprzatac biura! Moj maz zwolnil sie przed slubem i tez szuka. Wlasnie jest na rozmowie oby cos z tego wyszlo !

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, nie mów, że weźmiesz wszystko. Nie tędy droga. Popracujesz miesiąc, dwa i obrzydnie Ci wszystko... Uwierz, wiem co mówię. Nie musisz odrazu aspirować na kierownicze stanowisko- nie o to mi chodzi. Raczej szukaj czegoś mniej więcej co lubisz robisz lub pod kątem wykształcenia. Co chciałabyś robić i po jakich jesteś studiach? :) Co dwie głowy to nie jedna :)

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
filologiczne, serio jestem w desperacji ale mam doswiadczenie kelnerskie, wiecie co jak nie znajdziemy pracy to nawet nie odbierzemy plyty slubnej bo trzeba z czegos zyc, mieszkamy sami

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spokojnie, pamiętaj że pozytywne myślenie to połowa sukcesu - naprawdę to działa trochę jak samospełniająca się wyrocznia więc najpierw uśmiech

a teraz napisz skąd jesteś?
zaraz się podpytam w mojej poprzedniej pracy czy kogoś nie potrzebują

image

*** 27 czerwca 2009 ***
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to na pierwszy rzut:

Specjalista ds. sprzedaży w wydawnictwie Stanowisko: Pracownik biurowy
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Branża: Szkolenia / Edukacja
Rodzaj pracy: Stała
Miejsce pracy: Gdańsk-Wrzeszcz
opis:
Wydawnictwo językowe poszukuje specjalisty ds. sprzedaży.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (znajomość branży
edukacyjnej będzie dodatkowym atutem),
- znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość
innych języków obcych),
- zainteresowanie językami obcymi,
- zaawansowana znajomość MS Excel i Power Point,
- swoboda i poprawność w wypowiedziach ustnych i pisemnych,
- samodzielność oraz doskonała organizacja pracy,
- kreatywność i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów indywidualnych i branżowych,
- rozwój sieci dystrybucji,
- nawiązywanie kontaktów B2B,
- analiza rynku i wyników sprzedaży.

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę,
- stała pensja plus premia za osiągane cele.

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres:
k.perczynska@czteryglowy.pl

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.


dane kontaktowe:
Wydawnictwo Cztery Głowy

E-mail: k.perczynska@czteryglowy.pl
Miasto: Gdańsk
Ulica: Topolowa

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mąż w jakiej branży szuka?

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mi się studiowanie skończyło, to ludziom nie opłacało się mnie brać na umowę zlecenie jak dotychczas. Szukałam pracy wszędzie, zatajałam, że mam wyższe wykształcenie, żeby choć w sklepie pracować, bo jak się przyznawałam, to mówili, że zaraz ucieknę. Wiecznie słyszałam, że mnie nie chcą, bo ja zaraz w ciążę zajdę (to było 4-5 lat temu, jak nawet faceta nie miałam). Nie wiem po co mne w takim razie zapraszali na rozmowy, przecież w CV był mój wiek.
Raz kumpela załatwiła mi rozmowę, potem zapytała co im nie pasowało, odpowiedzieli - za ładna....
Poszłam więc pracować w hamburgerowni, masakra! po 10-12 godzin dziennie, bez dni wolnych. Praca w Gdańsku, mieszkanie w Gdyni, wracałam do domu tak zjechana, że od razu szłam spać, jak wstawałam, to pędem do pracy bez śniadania, ledwo miałam czas żeby się umyć. Ba! ja nawet nie miała kiedy zakupów zrobić, bo jak wracałam to już sklepy pozamykane były.
Na szczęście znajomi znaleźli mi coś lepszego po 2 tyg. Niestety dupki z hamburgerów nie zapłacili mi ani grosza, a nie miałam podpisanej nawet umowy. Bo co ja biedny szaraczek mogłam wymagać jak było 10 osób chętnych na moje miejsce. Teraz jest łatwiej o tego typu pracę, wszędzie wiszą kartki, ze przyjmą na sprzedawcę lub kelnera. No ale nie o to chodzi przecież, prawda?
Uszy do góry, na pewno coś znajdziesz. Poszukaj w intelu, podobno brakuje im 3 asystentek. Pracy niewiele, płaca wysoka - kumpela pracuje, niestety zero szans na rozwój.

image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj/tresc/pracownik_biurowy-958323.html

http://www.metropraca.pl/jobdetails.cfm?jid=48619

http://www.pracuj.pl/oferty/1341604_content.html

http://www.szybkopraca.pl/agencje_posrednictwa_pracy-call_center_pracownik_biurowy-dam-40570.html



nie łam się, będzie dobrze:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdynia, do tego wydawnictwa juz wysylam :)

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się cieszę, że widzę " :) "

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie wielokrotnie odsyłano z kwitkiem z powodu "zbyt wysokiego wykształcenia"... To źle być wykształconym? Nie rozumiem chwilami o co tym pracodawcom chodzi...



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój kumpel też miał problem, bo miał "Zbyt wysokie kwalifikacje"
hehe

image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz wykształcenia - nie licz na dobrą pracę, masz zbyt wysokie kwalifikacje, za dobre wykształcenie - w ogóle nie licz na pracę :)))



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio się zdziwiłam i tez nie wiem o co chodzi pracodawcom. Kolega pracuje w UK na tirach prawie 3 lata, chciałby teraz wrócić do Polski i rozgląda sie za pracą. Będąc na urlopie poszedł na rozmowę w sprawie pracy do firmy spedycyjnej, gdzie potrzebowali kierowcy. Pracodawca jak się dowiedział, że aktualnie pracuje w UK to nie chciał z nim dłużej rozmawiać. Można powiedzieć, że go praktycznie wyrzucił nie udzielając żadnego wyjaśnienia :0
Zastanawiamy sie o co chodzi?

image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra wymysle nowe CV !

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie spokój. jak ktos ma głowe na karku to znajdzie dobra prace...a w tej chwili wykształcenie sie nie liczy tylko doświadczenie.
Miałam przykład nie dawno na stanowisko które teraz obejmuje były dwie osoby - Dziewczyna po studiach z wyszkształeceniem idealnie podpasowanym pod branże i ja bez wykształcenia, studiująca kierunek zupełnie nie związany ze stanowiskiem, ale za to z dużym doświadczeniem na podobnym stanowisku.
No i ja dostałam prace, dziewczyna sie ich zdaniem nie nadawała :/a nawet nie miała szansy się podszkolić:/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzisz Olimpia na dziennych zdobylam doswiadczenie w gastronomi bo tak bylo najlatwiej !

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bym dużo dała, żeby pracować w gastronomii, ale w sensie swojego biznesu. Zawsze chciałam mieć swoją restaurację :)

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka z mężem prowadzi restaurację. Praca 24 godz./dobę 7 dni w tygodniu, ponieważ bardzo ciężko o pracowników, tym bardziej zaufanych :(

image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak aby otworzyc swoja restauracje trzeba miec 300 000

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio nawet szacowali ze 700 000 :/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No :) Dlatego nie otwieram :D

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a moze jakas bankowosc?? obsługa klienta itd. Tam trzeba miec tylko gadane, a doswiadczenie nie potrzebne.
W ogłoszeniach zawsze piszą ze tak - ale tak nie jest zawsze .

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jeszcze gorszą sytuację. Bo jestem w ciąży i kto mnie teraz zatrudni ? A z kasą coraz gorzej :( Dzidziuś chciany, ale nie spodziewałam się, że tak szybko. Ech...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my... chcemy dzidzusia, ale dopóki, któreś z nas nie dostanie podwyżki to nie nie ma szans, bo mamy kredyt na głowie i żadnych oszczędności...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najwiecej pracy dla przedstawicieli handlowych, nie

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego nie ? jako przedstawiciel mozna czasem niezle zarobic. moja znjoma jest w hortexie. ma duza pensje, samochod, komputer, nienormwany czas pracy, telefon. Ja bym brała :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukałam pracy ponad 2 lata temu, zaraz po studiach, może teraz się coś zmieniło, bo faktem jest, że najbardziej liczy się doświadczenie jakie masz. Ja mam kompletnie nieżyciowe wykształcenie :) a zaproponowano mi ostatnio świetne stanowisko, podejrzewam, że opierali się nie na wykształceniu, a doświadczeniu, które zdobyłam w obecnej pracy przez 2 lata. A nauczyłam się naprawdę dużo.



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie każdy ma smykałkę do bycia przedstawicielem handlowym, trzeba mieć gadane :) I chyba też trzeba być twardym, bo często przeganiają w firmach przedstawicieli :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o nie po mojej krotkiej przygodzie w akwizycji nie chce byc przedstawicielem , na pewno

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akwizycja to nie to samo co przedstawiciel handlowy :/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na poczcie szukają asystentów praca praktycznie od zaraz. Fakt pensja nie rewelacyjna ale zawsze są jakieś premie no i wiadomo budżetówka więc wiesz że zawsze masz terminowo wypłatę na koncie. Lepsze to niż nic ja tak sobię tłumaczę bo sama ponad rok szukałam pracy a praca jako praca nie jest taka zła..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponad rok ! masakra, zalamka :(

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kolezanka znalazla w 1.5 miesiaca i jak sie zdziwilam ze szybko to powiedziala mi ze srednia to 2 miesiace, tyle ze ona szukala w wawie. a co do rad to wysylaj CV chodz na interview nawet jezeli praca cie srednio interesuje bedziesz sie szkolila w przeprowadzaniu takiej rozmowy a to duzo daje, umiejetnosc sprzedania sie.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka_23 słyszałaś o merchandisingu? na pewno lepsze od sprzątania:) a to dobre przejściowe rozwiązanie:)

www.gabinettwojachwila.pl
GALERIA: www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chcesz to dam ci parę numerów telefonów do ludzi którzy zajmują się zatrudnianiem takich osób:) zawsze jakieś pieniądze wpadną a praca jest taka że możesz spokojnie szukać lepszej pracy:)

www.gabinettwojachwila.pl
GALERIA: www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bardzo mozesz to jakos przyblizyc !?

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a może macie pracę dla absolwenta politechniki Gdańskiej, inżynier, Ocenatechnika, znajomość autocada, język angielski!!!pomocy pracy nie ma bez doświadczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry