Widok

gdzie usg stawu skokowego - dla doroslych?

Hej Dziewczyny, czy wiecie, gdzie mozna wykonac usg stawu skokowego? Jakie terminy i ile to kosztuje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja robiłam w Swismedzie w Gdyni u doktora Michała Studniarka - bardzo dokładie mnie przebadał
Z tego co pamiętam czekałam około tygodnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój mąż ostatnio często musi odwiedzać dr Goczewskiego z Pruszcza (miał już usg kolana,stopy i jamy brzusznej) http://www.sonoexpert.pl/ opinie w necie ma super opinie, mąż też jest zadowolony, dr zawsze wszystko dokładnie tłumaczy,usg trwa ok.30min,jest bardzo szczegółowy. Koszt 100zł, terminy bardzo elastyczne, czasem nawet tego samego dnia lub w sobotę.Także mogę z czystym sumieniem polecić :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam dr Goczewskiego byłam na usg kolana i potem z wynikiem u dr Szandorowskiego , jak dr Szandorowski zobaczył że usg miałam u Goczewskiego ucieszył się i powiedział że jest spokojny o wynik ze to dobry specjalista.dr Goczewski Przyjmuje w Pruszczu w Sonoexpert
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
trudno byloby mu przeciez nie pochwalić swojego szefa ;) (obaj pracują w sono expert)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
kijek chyba sie z kijem na mózg pozamieniał, Szandorowski pracuje w Rehasport w Ergo Arenie, z usg jak pokazałam Szandorowskiemu to mówił że spoko lekarz że bardzo dobrze opisuje ale go osobiście nie zna więc trudno żeby był szefem hehe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
w sono expert w pruszczu pracują razem. Poza tym -brakuje Ci kultury.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tobie chyba brakuje trochę do prawidłowego poziomu IQ jeżeli myślisz że jako policjantka jeździłabym z Pruszcza do Gdańska jeżeli mogłabym w sonoexpert załatwić wszystko razem to współczuje logicznego myślenia, poza tym na ich stronie nie jest wypisany więc na pewno Szandorowski w Sonoexpert nie przyjmuje.Ja niestety już 2 razy byłam na usg i 3 razy w Szandorowskiego więc chyba wiem lepiej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie chce mi sie dalej prowadzić z tobą dyskusji - poziom wypowiedzi mnie odrzuca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
w swismedzie na wilenskiej i dabrowa dabrowka czeka sie gdzies tydzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wiem, że w Luxmedzie na Jana Pawła mają speca od USG ortopedycznego. Niestety nie znam nazwiska. Sporo moich znajomych, między innymi czynnych sportowców go polecało.

A prof. Studniarek jest wielkim guru radiologii ;)
Jeśli przyjmuje gdzieś prywatnie, to bardzo polecam. Robił mi badanie i jako jedyny nie pomylił się w diagnozie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Profesjolanie usg stawów wykonują również w Zespole Reumatologii w Sopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę doradzić tutaj: USG kostki Gdańsk w klinice Ortopedika. Mają ta, dobry sprzęt, a nie trzeba długo czekać na badanie jak i wyniki. Jeżeli macie blisko to jak najbardziej polecam to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile trzeba czekać na takie badanie na nfz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

do góry