Widok

gdzie zamawiacie torty i jakie smaki?

Wesele Temat dostępny też na forum:
jak w temacie jaka cena za kg i jakie smaki i jakie cukiernie.
prosze o pomoc w rozeznaniu bo jestem zielona w tym temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja zamawialm tort u Sowy na stelaży w serca gdyż przewodnim tematem wesela była miłość i kolor czerwony cena na zeszly rok to 58 59 zł/kg w tym 200 zł zwrotnej kaucji za stelarz
calkowita natomiast zalezy od cięzaru my wzielismy biszkoptowy spod z racji ze byl najwiekszy o smaku swierzej cytryny pralinkowy środek i cos ala krówka chałwa na samą góre tort prezentował się pięknie i co ważne był smaczny gosciom tak zasmakował ze został tylko stelaż :) ale wiadomo smak rzecz gustu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hotel haffner ma dzień otwarty w pierwszym weekendzie marca, torty mają świetne więc warto sie na to wybrać
www.slubwtrojmiescie.pl - Trójmieski portal ślubny, zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Cukiernia Markiza pyszne torty a najbardziej malinowa rozkosz cena za kilogram 40 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Jarzębińskich - cena 35 zł/kg Smaki wg upodobań bo wszystkie mają pyszne. najlepiej samemu posmakować :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Jarzębińskich :-) my planujemy od nich tort i ciasta na wesele ..... a smaki jest ich wiele zależy kto co lubi ale jezeli tort jest warstwowy to proponuje różne ... i coś klasycznego i coś owocowego :-)

http://www.jarzebinski.pl/produkty/torty/torty-weselne.html
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co powiecie o Sabince?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam cukiernie Want, na miejscu mozna sprobowac kawaleczki ciasta i wybrac te najlepsze a wybor maja ogromny i ciasto jest smaczne oprocz tego dowoza do miejsca przeznaczenia kaucja za stelaz i ewentualnie figurke na torcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo tanie te torty u Jarzębińskich... Gdzie jest haczyk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jarzębinskich mam na osiedlu , mają dobre torty i ciasta tez , czesto kupuję u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żaden haczyk to cukiernia i piekarnia z Kościerzyny z tego co pamiętam to juz któreś pokolenie ją prowadzi. Mogę polecić z czystym sumieniem, od ponad 10 lat zamawiamy tam ciasta i torty na urodziny, święta czy tez inne okazje, a jak zamówisz to dowóz też jest gratis- wyjątek moze być w malutkich placówkach, które po prostu sprzedaja ich wyroby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam tort weselny od Jarzębińskich. 1,5 kg tortu+50 babeczek.Wygląd i smak super.A cena była naprawdę w porównaniu z innymi cukierniami atrakcyjna.Kolor,smak wszystko do ustalenia.Przed weselem dostaliśmy 2 babeczki do posmakowania i do przyjrzenia się,czy nam odpowiadają.Polecam.Zamawiałam w Gdyni na Wzg.Maksymiliana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas odjakiegos czasu na stolach kroluja torty i ciasta cukierni Czernis dlatego tez stamtad wybieramy tort ślubny.
Polecam najlepiej pojechac do kilku cukierni i posmakowac po malym kawaleczku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, też myślę o zamawianiu tortów u Jarzębińskich. Nie orientujecie się czy pobierają jakąś kaucję za paterę? I gdzie najlepiej zamawiać w siedzibie czy w obojętnie jakim punkcie? Cena w punktach jest taka sama?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej zamawiać w Kościerzynie albo w ich sklepach firmowych. W Gdańsku na Stogach ul. Stryjewskiego 27. W punktach sprzedaży niestety jest drożej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim zamówiłam tort przeprowadziłam rozmowę telefoniczną z cukiernią w Kościerzynie,podali mi wycenę,mówię o cukierni Jarzębińscy.Zamówienie tortu w filii w Gdyni na Wzg.Maksymiliana nie różniło się ceną.Za stelaż pobrana została kaucja zwrotna,również dowóz był płatny.Cały koszt tortu 1,5 kg+50 babeczek,dowóz do Rumi oraz kaucja za stelaż wyniosło nas 420 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w odpowiedzi na zapytanie przez stronę internetową jarzębińskich otrzymałam informację, że tort kosztuje 35zł/kg, kaucja za stelaż to 300zł (podobno warto go "zarezerwować" na miesiąc przed imprezą), a za dowóz liczą 1,85zł za kilometr (liczone w obie stromy).
Pewnie też u nich zamówię, bo mają dużo taniej niż cukierni w Gdańsku. Możecie polecić jakieś smaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz może zdjęcie swojego tortu zbabeczkami? Mogłabyś wrzucić?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten mój tort od Jarzębińskich był PRALINOWY na bitej śmietanie,była opcja że babeczki w różnych smakach,ale ja wybrałam wszystko w jednym smaku.Jeśli to chodzi o mnie,aby wrzucić zdjęcie tortu,to proszę o e-mail,wtedy wyślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia: kajaaa89@gmail.com , będę wdzięczna bo też planuję u nich zamawiac tylko pewnie w Kościerzynie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo szukamy czegoś najtańszego-albo pysznego i nie powtarzalnego -to jak z remontem mieszkania -nie zawsze tanio znaczy dobrze ,a często potem żałujemy...tanio jest w marketach-ale nie chciałabym takiego tortu na swoim weselu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Bagietka"- stoisko np. w "Netto". Tort był wielosmakowy, trzypiętrowy. Wypożyczają także specjalny stojak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia- poproszę na maila zdjęcie Twojego tortu: tysiek89@o2.pl

Alcia- a na ile osób brałaś ten 3-piętrowy tort? jakie smaki? Masz może fotki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli tort nie musi byc koniecznie z cukierni zapraszam do siebie na torty w stylu angielskim :.

monik.robak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam ciasta i torty z cukierni KONKOL :) bardzo smaczne wypieki i ceny baaardzo przystępne :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na http://www.torcikimoniki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam torty z firmy Czernis:
- tort wykonany 100% zgodnie ze zdjęciem które wysłałam jako inspiracja
- tort był pięknie zrobiony i przepyszne! Gosie byli zachwyceni
- logistyka słabo ogarniają, trzeba dzwonić kilka razy i się upewniać że wszystko zrozumieli i zrobią na czas i dowiozą gdzie trzeba. Płatność tylko do reki w punkcie sprzedaży, co jest bardzo niepraktyczne, bo przelew jest dużo wygodniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety teraz 80 zł za kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zamawiam tort wyłącznie w La Verona Legionowo, a to dlatego, że u nich torty nigdy nie są przepełnione samym kremem, tylko naprawdę na bogato
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój kuzyn na wesele w Warszawie zamawiał tort i ciasta od firmy slodkiemarzenia.com, były przepyszne i nigdy nie jadłem tak dobrych ciast. Jeśli chciałby ktoś zamawiać ciasta/torty z tamtych okolic to serdecznie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli potrzebuje torcika na urodziny, imieniny czy na komunię zamawiam na e-torty.pl . Warunki dostarczenia są jasne a i cena nie za wysoka. Na jakości też jeszcze się nigdy nie zawiodłam. Bardzo polecam wszystkim leniwym i zabieganym oraz tym bez talentu kuchennego! Jeśli chodzi o smak to migdałowe :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duży wybór ma cukiernia/piekarnia AK Otrębusy. Jeżeli chodzi o ceny mają naprawdę dobre.. zamawiam praktycznie na każdą większą okazję właśnie u nich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel. haffner w sopocie. Mieliśmy 6 pięter na wesele i na każdą okazję też tam zamawiamy.

Ew. W Auchan cukiernia Bkikle z Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie torty z Piekarni Rąba - zamawiałam na wesele, urodziny i rocznicę ślubu.. nigdy nie zawodzą, torty bardzo ładne wizualnie i smaczne,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U na też się sprawdziła piekarnia Rąba, u nas na komunie zamawialiśmy i był przepyszny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uwielbiam czekoladowe, ale moje córki truskawkowe , więc musimy to jakoś łączyć i świetne torty zamawiamy w piekarnio-cukierni Rąby w Bielsko-Białej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piekarnia Rąba jest niedaleko nas, dlatego często na różne uroczystości zamawiamy właśnie od nich. Wszystkim zawsze smakują cista od nich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie jest piekarnia Rąby w trójmieście? Bo chyba tortów nie wysyłają z Bielsko Biała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W piekarnio-cukierni rąbie , mają rewelacyjne torty. Ja najbardziej lubię z dodatkiem toffi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na komunie córki zamawiałam tort z piekarni rąby i faktycznie był bardzo dobry i w przyzwoitej cenie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry