Widok

gdzie znajduje się jakiś klub gim. artystycznej lub tańca nowoczesnego w Gdańsku

hmm..chciałabym od nowego roku szkolnego wstąpic do klubu gim . artystyczne lub tańca szybkiego gdzieś w okolicy Gdańska..Oruni...itp..!!Kto wiem gdzie się znajduje..i czy można tam wstąpić.??Prosze odpiszcie..i czekam na wiadomośc na e-mailu!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli interesuja Cie okolice orunii, to bardzo dobrze sie sklada. W Dworku Artura na oruni (ul. Dworcowa 9) istnieje zespol taneczny (hip-hop, street dance, funky oraz jazz). Zajecia prowadzone sa przez doswiadczonych tancerzy. Sa tam dwie grupy wiekowe, wiec w zaleznosci od tego ile masz lat mozesz wybrac odpowiednia dla siebie. Od wrzesnia bedzie nowy nabor, takze serdecznie zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm...mam pytanie czy jest tam ograniczona ilość miejsc??a gdzie bym mogła się dowiedzieć jaki jest nr telefonu i czy można już się zapisywać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doshiva.dance@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsze zajecia dla grupy wiekowej 9-14 lat odbeda sie w sobote 10.09 o godzinie 11.00 w DA (ul. dworcowa 9) Bardzo prosze o zbranie ze soba stroju sportowego i butów na zmiane.
Zapraszam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

do góry