Widok

gdzie zorganizować urodziny dla dziecka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
podzielcie się swoimi doświadczeniami w tej kwestii :) Gdańsk i okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam urodzinki w centrum handlowym na Chełmie w Tesco "LIDER" na piętrze (robiłam tam urodzinki córki i było świetnie pod każdym względem) a zdecydowanie odradzam w placu zabaw w Fashion House (niestety miałam tą nieprzyjemność wyprawiania urodzin dziecka i mszę przyznać że to straszna porażka, panie z ogólnym fochem, bez umiejętności podejścia do dzieci)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się zastanawiam czy nie wynająć sali w klubie osiedlowym, i zapewnić atrakcje we własnym zakresie (muzykę, konkursy, jedzenie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Wam urodziny w przedszkolu sowazuzu.pl na Suchaninie.
Jest animator, mozna zostawić dzieci na 2 godz.
Urodziny tematyczne.
Ja w tym roku zrobiłam tam 5 ur swojej córce (temat przewodni Rycerze i Księżniczki) i byłam naprawdę zadowolona. Fajnie poprowadzone, dzieci się wyszalały...

Ale ja nie lubię spędów na tzw kulkach na placach zabaw w hipermarkecie.

Zuzu polecam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za pomoc, myślałam właśnie o Tesco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duża jest ta sala w zuzu wktórej odbywają się urodziny? Trzeba przynieść tylko tort?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córka była bardzo zadowolona http://fotobeskidniski.pl/skorzystalam-z-organizacji-urodzin-dla-dziecka/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wyprawiasz urodziny dla dziecka to polecam animatorkę z firmy Pani Biedronka Magdalena Kobalczyk. Ma świetne podejście do dzieciaków i potrafi przykuć ich uwagę na czas imprezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

do góry