Widok

gdzie zrobić obrączki?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam prośbę, w jakimś wątku o obrączkach ktoś pisał ,że jakiś złotnik zrobił obrączki na zamówienie z wskazanego modelu , natomiast nie z tego złota które przyniosła ta osoba. Hmm nie wiem czy jasno napisałam.
Chodzi mi o to ,że mam złoto, ale takie "ruskie" różowawe, a chce mieć obrączki z normalnego złota. Gdzie znajdę złotnika, który weżmie moje złoto w rozliczeniu???
Podobno w lotni na Zaspie robią ładne obrączki, ale czy tam skupią też moje skarby:))) ?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, my robiliśmy obrączki u jubilera w Gdańsku Głównym, niedaleko Wielkiego Młyna i Starego Ratusza. Dawaliśmy trochę swojego złota, resztę dokupywaliśmy (30zł za gram, robocizna 150zł za parę obrączek, tylko że my robiliśmy całkiem proste tylko ze sfazowanym brzegiem, pewnie bardziej "wymyslne" są droższe). Jak szłam już odebrac gotowe obrączki, to znalazłam jeszcze w domu kilka złotych drobiazgów i bez problemu pan przyjął to złoto w rozliczeniu, także na pewno możesz zrobic tak, żeby twoje "czerwone złoto" nie znalazło się w obrączkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za odpowiedż.
pozdrawiam:))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie dokładnie ten jubiler??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sasza zajrzyj do "naszego" wątku! :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam jubilera na ul Danusi we wrzeszczu- w okolicy rynku

image
10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten jubiler, o którym pisałam jest na ul. Korzennej. Jeśli przejdziesz przez skwerek obok domu handlowego Wielki Młyn (taki "parczek" z ławeczkami i fontanną) i spojrzysz w prawo to po drugiej stronie ulicy w takim starym budynku (na parterze z kratami w oknach i dużym napisem Jubiler i Zegarmistrz-czy jakos tak). Nie wygląda zbyt okazale :-) aha i niestety nie graweruje,więc będziemy musieli zaniesc do grawera gdzieś indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wielkie:))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry