Widok

ginekolog Marek Żabiński

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ktoras zna? chodzila lub chodzi do niego? jakies opinie wlasne lub zaslyszane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziłam do niego na USG,całkiem rzeczowy i przyjemny lekarz. Wiem że na pewno pracuje na oddziale ginekologiczno-położniczym w Wejherowie .
image

RoDka doczekała sie swojego Nowo(RoDka)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki RoDka :) zgadza sie on pracuje w wejherowie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam u niego na pierwszej wizycie w Wejherowie, aby potwierdzić ciążę- był bardzo przyjemny :) wszystko profesjonalnie. Potem szedł na urlop i "przekazał" mnie pani dr Dubaniewicz (którą jestem zachwycona!), ale podejrzewam, że gdyby nie wziął urlopu, to zostałabym u niego, bo jest naprawdę w porządku. (musiałam mieć kolejne badania 2 dni po potwierdzeniu ciąży, inaczej bym poczekała, aż wróci)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kolezanka obecnie do niego chodzi i prowadzi ciąże.jest bardzo zadowolona:)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie gdzie przyjmuje dr Żabiński?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szpital w Wejherowie, poradnia Pro-Femina, I piętro, pokój 1029 bodajże :)

zadzwoń do poradni i się umów na wizytę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pro- Femina nr tel. 58 572 73 59.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informacje, mam jeszcze pytanie nie wiesz czy jest na tyle dobrym ginekologiem aby zająć się bardziej skomplikowanym przypadkiem. Stwierdzono u mnie ciąże pozamaciczną i teraz szukam lekarza który pomoże mi wyjaśnić przyczynę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam tylko na jednej wizycie.
Miałam wysoką betę i "niewidoczną" ciążę i od razu podejrzewał pozamaciczną. Nie straszył mnie, wszystko wyjaśnił. Ale następnego dnia szedł na urlop, także już więcej się z nim nie spotkałam. O jego profesjonalizmie swiadczy fakt, że zamiast powiedzieć "no to teraz niech sobie Pani radzi sama, bo ja mam urlop", załatwił mi wizytę u swojej koleżanki po fachu (z tej samej poradni), do której chodzę do dziś i jestem pod świetną opieką. Na szczęście moja pozamaciczna okazała się zdrową ciążą. I tylko tyle o nim mogę powiedzieć.

Życzę Tobie, żeby wszystko się wyjaśniło!
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz proszę ile to było duża beta ? Ja mam prawie 7000 a niecały 4 tydzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz proszę ile to było duża beta ? Ja mam prawie 7000 a niecały 4 tydzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informacje, niestety u mnie ciąża pozamaciczna to już pewny fakt, ale mam nadzieję że niedługo będe znowu w ciąży i wszystko będzie dobrze.
Super że Tobie się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr. Żabiński przyjmuje też we Władysławowie.
Prowadzi moją ciążę. Jest bardzo sympatyczny i rzeczowy. Przede wszystkim NIE STRASZY. Wyjaśni,wytłumaczy i dba!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na początku chodziłam do dr Gustkowicz okazała sie niekompetentna brała 80 zl za to ze mnie zwazyla i zmizyla cisnienie a kiedy chcialam cos widziec o dziecku to nic nie widziala i nie wiedziala,przenioslam sie do Zabinskiego i od razu lepiej mily sympatyczny lekarz i poki co nie mam do niego zastrzezen
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś może podac nr telefonu do gabinetu dr Żabińskiego we Władysławowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
58 674 40 11 Władysławowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !byłam co prawda raz u doktora Żabińskiego ,aby potwierdzić ciążę i okazało się ,że lekarz sympatyczny i rzeczowy z dobrym podejściem ,dokładny!!! koszt wizyty to 100
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze do niego do ProFeminy i jestem naprawdę bardzo zadowolona.
I polecam z całego serca.
Prowadziłam u niego ciążę, teraz jestem u niego na leczeiu.
Miły, fachowy i jak piszą dziewczyny nie straszy tylko tłumaczy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie dziewczyny :)

Mam problem. Bardzo chciałam zapisac sie na wizyte u tego Pana doktora, ale jak zadzwonilam pod podany tutaj numer do rzekomo prywatnego gabinetu we Wladyslawowie, pani mi powiedziala, ze to jest przychodnia a nie gabinet prywatny, a ze jestem z Redy, powiedziala ze nawet na NFZ nie moze mnie zapisac, bo jestem zamiejscowa, i maja duzo pacjentek swoich.

O co chodzi?? jak sei dostac do tego lekarza? Gdzie on w koncu przyjmuje?? Bardzo prosze o pomoc. Z góry serdeczne wam dzieki :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez byłam wczoraj we Władysławowie , potwierdzam- nie przyjmują spoza rejonu. Ja też jestem z REDY , trzeba zadzwonić do przychodni PRO-FEMINA w Wejherowie, przy szpitalu on tam przyjmuje na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam.ja juz wczesniej tutaj pisalam ze w polowie ciazy zaczelam chodzic do Żabinskiego ,jestem juz poltora roku po porodzie,lekarz bardzo mily i rzeczowy wyliczyl mi termin co do dnia:) rozmawial ze mna na wizycie i tlumaczyl jesli sie go pytalam o cos, polecam go!!bo jednak lekarz nie ma traktowac pacjentki jak kolejnej ''klientki'' tylko jak kazda indywidualna osobe,takze jeszcze raz polecam tego lekarza!!!
mam zamiar teraz chodzic do niego na badania kontrolne :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmuje we wtorki w Rumi w Przychodni na Derdowskiego. Na fundusz. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kiedy??
Bo zawsze jeździłam do Wejherowa i pierwsze słysze że dr. Żabiński pracuje w Rumi. A przychodnia na Derdowskiego to "moja" przychodnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo Marty zaledwie od kilku tygodni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaaaaaaaa
To super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super lekarz. Prowadził moją bliźniaczą ciąże. Jeździłam do Wejherowa do przychodni w szpitalu, na kasę chorych. Na każdej wizycie USG. Terminy na NFZ są długie, ale Wiem, że można się też umówić odpłatnie (100 zł) wtedy termin oczekiwania jest krótszy. Przyjmuje w poniedziałki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie tez z podwójnym bagażem prowadził :p
Naprawdę super lekarz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo Marty a czy dobrze pamiętam, że wcześniej też chodziłaś do dr Foltmana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, Ty też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Jednak, na samym początku ciąży zmieniłam lekarza. Dla mnie to już nie jest ten sam lekarz. Bardzo się zmienił (na gorsze) podobnie jak jego gabinet i sprzęt.
Żałuje, że do dr Żabińskiego trafiłam dopiero w 9tc. Cały czas zastanawiam się czy gdybym wcześniej była pod jego opieką to moje trzecie Maleństwo by się utrzymało. Wiem, że dzięki niemu mam tą wspaniałą dwójkę. Po mimo, że chodziłam w ramach NFZ dostawałam skierowania na wiele drogich badań np. prenatalne w Invikcie. Jestem szczęśliwa, że do niego trafiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze mam tak samo jak Ty :p

Tylko u mnie była dwójeczka od początku- rozumiem że Ty miałaś trojaczki mieć...

Ja pierwszą wizytę i dr. Żabińskiego miałam w 10 tyg, wcześniej 2 razy byłam u dr. Foltmana. Faktycznie nie jest to ten sam lekarz co wczesniej....

Dr. Żabiński zresztą przyjmował mnie z pierwszą córą w szpitalu do porodu :)

I równiez czułam sie baaardzo dopieszczona w czasie ciąży i badaniami i dobrym słowem. Teraz po ciąży mam troszke problemików kobiecych- jednak ta dwójeczka zrobiła mi troszke sajgon w środku :p- i też jestem pod jego opieka.

Na operację jednak zdecydowałam sie w Gdańsku w Wojewódzkim a nie w Wejherowie.

Skąd jestes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to nie źle, podobne sytuacje i takie same odczucia.

Tak, miałam mieć trojaczki, ale mam fajne bliźniaki - synka i córcie. A pierwszą też mam córeczkę.

Mieszkamy w okolicach Pucka.

Życzę byś szybciutko wróciła do pełni sił i wszystko dobrze się poukładało.

P.S. Jak tam twoje córeczki? jak sobie radzicie? Od dawna nie zaglądałam na forum i nie jestem na bieżąco. Mam nadzieje, że jest dobrze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobry ginekolog, konkretny,miły , byłam u niego na usg i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Rumi przyjmuje NZOZ nr 1 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wyznał się jestem bez jajnika a on widział oba.nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chodziłam do przych. w Rumi. Niestety już tam nie pracuje, właśnie szukam gdzie teraz przyjmuje, żeby ponownie do Dr. Żabińskiego trafić. Polecem. Kiedyś moje koleżanki mi poleciły, teraz ja poleca z czystym sumieniem. Bardzo profesjonalny lekarz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Władysławowie i Wejherowie w szpitalu przyjmuje doktor Żabiński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś ma numer, pod który trzeba zadzwonić, aby umówić sie na wizyte do dr. Zabinskiego w Władysławowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjmuje w przychodni Pro Femina w Wejherowie na św. Jacka :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

do góry