Widok

ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

Wesele Zaspa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hey!

prosze o namiary i ceny na dobrego ginekologa,pozdr,aluska26

ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr Ratnicką-Klimaszewską. Ma swój gabinet na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Grunwaldzkiej.

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklejam to we wszystkich wątkach o ginekologach, he,he: automatycznie - a ja mam bardzo dobrego ginekologa w gdansku i bardzo go polecam, to dr Andrzej Zinkiewicz. pracuje w przychodni na przymorzu (Jagiellońska) tel. do przychodni: 7693800. można także prywatnie, na żabiance - wizyta po 60 zł. pozdrawiam i z całą odpowiedzialnością polecam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!!! mam pytanie....nie wiesz może czy dr zinkiewicz pracuje w jakimś szpitalu....jestem w 19 tyg ciąży i właśnie w zeszłym tygodniu trafiłam do tego lekarza, wydaje sie bardzo dobry i się zastanawiam czy nie chciałabym żeby prowadził do końca moją ciąże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Pankrac przyjmuje w kilku miejscach np. na Subisława na Żabiance albo na Przymorzu na ul. Krzywoustego. Bardzo dobra lekarz z Klinicznej. Wizyta 80 zł., usg 70 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również polecam Dr Pankrac

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecam dr Pankrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

do góry