Widok

głośno na Jasia i malgosi

czy już możecie się uspokoić,3 dni imprezowania.wiem,podejść i zwrócić uwagę.byłem 3 razy i raz policja,dziś pojadę z 3 kumplami.a pisze bo wiem że czytają to forum,ostrzegam ostatni raz bo już się zaczęło darcie-mecz.,Adam dobrorolski
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lepiej podjechać bez uprzedzania. Bo groźby są karalne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie groźby,kolo informuje.I ma racje.słyszałem te wrzaski.też podjade
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem.I policja też bo agresja.może będzie cisza,choć to patole z nowego portu,I bandyci stadionowi.karki,lysole,dresy,fury,panie my bez gimnazjum.Boże kto tu mieszka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obywatele obywatelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta Jasia i Małgosi to sama patologia podobno. Jej kto normalny kupiłby tam działkę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm, a w której części Jasia i Małgosi ta impreza? Serio, mieszkam na tej ulicy i nic nie słyszałem... Co do "patologia podobno", to akurat Jasia i Małgosi to chyba jedna z najspokojniejszych i najbardziej zgodnych ulic w Baninie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe co się będzie działo na JiM jak zamieszkają nowi mieszkańcy w falowcach które tam buduje Largo. Biedni obecni mieszkańcy tej ulicy... Tam chyba będzie że 40 nowych mieszkań...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
i???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w którym domu? W sobotę była cisza i spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JiM, ten wątek to najwyraźniej jakaś słaba prowokacja. Też nic nie słyszałem, cisza i spokój. Autor nie odpowiedział na moje pytanie, w którym to rzekomo domu była ta impreza. Ciekawe tylko, czy to komuś z innych ulic tak się nudzi, czy ktoś chce zniechęcić w ten sposób potencjalnych kupujących nowe domy na naszej ulicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry