Widok
gosc - opinia
Jedno wielkie nieporozumienie. Brak jakichkolwiek kompetencji i wiedzy, dodatkowo winna sprawdzić w słowniku znaczenie słowo empatia i przełożyć je na swoje kąśliwe uwagi dotyczące czasu trwania wizyt. Odradzam. Przez jej zła diagnozę 2 dni później córka miała już zapalenie oskrzeli stwierdzone przez innego lekarza. Przestrzegam prze ta kobieta.
Moja ocena
Marta Toczyska
kategoria: Pediatrzy
obsługa: 1
jakość usług: 1
wyposażenie: 4
czas oczekiwania: 4
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
2.0
* maksymalna ocena 6