Widok

gpk szemud

Witam,
Czy jest tu ktoś kto miał problem ze współpraca z gpk szemud? Problem z podlaczeniem wody/odebraniem wodociągu/problem z komunikacja z pracownikami/ postępowanie niezgodne z przepisami prawa?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety chyba wszyscy petenci. GPK Szemud to jakiś nieśmieszny twór, a co najlepsze wójt temu przyklaskuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja musiałem się trochę nadzwonić ale udało się wszystko załatwić. Musisz dzwonić do skutku, panie z recepcji przełączają pomiędzy kolejnymi osobami ale jak już trafisz na właściwą to proś od razu o przełączenie do niej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry