gpk szemud
~Mieszkaniec
5.173.11.*
(5 lat temu) 22 czerwca 2021 o 15:49
Witam,
Czy jest tu ktoś kto miał problem ze współpraca z gpk szemud? Problem z podlaczeniem wody/odebraniem wodociągu/problem z komunikacja z pracownikami/ postępowanie niezgodne z przepisami prawa?
7
2