Widok

grecja

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Czy mozecie mi polecic jakies fajne hotele w Grecji z atrakcjami dla dzieci.tak do 3tys za oosobe. Przegladam internet oferty czytam opinie i mam wrazenie ze na wakacje jezdza ci frustraci i alkoholicy bo zaden z hoteli nie ma przynajmnie kilku dobrych opini, albo faktycznie te hotele sa do niczego.Nie bylam w Grecji wiec interesuje mnie kazdy region oprocz tych gdzies sa uchodzcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodos, hotel Miraluna Kiotari Bay, polecam dla dzieci a i dorośli nie powinni narzekać, dla mnie max ocena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Z przyjemnością pomożemy w doborze hotelu spełniającego Pani oczekiwania w tym:
- preferowana wielkość hotelu
- odległość od lotniska (czas transferu)
- rodzaj wyżywienia (także diety np. bezglutenowa)
- odległość do plaży / miasta
- animacje
- typ pokoju np. z prywatnym basenem, 2 pomieszczeniowy itd.

Sami jeździmy i wizytujemy hotele a nie tylko "strona X w katalogu Y".

Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00-18:00 (tel 58 350 57 97), ustalimy szczegółowo oczekiwania, dobierzemy odpowiadające wymaganiom oferty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korfu, Aqualand Resort Corfu, blisko lotniska, z własnym wielkim aquaparkiem i mnóstwem atrakcji, animacji dla dzieci, bardzo dobre jedzonko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja zawsze szukam hoteli na stronach w stylu booking czy trivag i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wiele, wiele razy widuje oferty 20% taniej niż w booking.com ;)
Zapraszam do zweryfikowania cen u nas przy następnych poszukiwaniach, sprawdzenie nic nie kosztuje z może Pani oszczędzić :)

pozdrawiam

Szymon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed wyjazdem do Aten warto sprawdzić jak można zaoszczędzić na biletach i komunikacji miejskiej w Atenach. Tutaj jest to bardzo fajnie opisane: https://3dniwpodrozy.pl/metro-ateny-komunikacja/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Grecji jest mnóstwo obiektów czasami odbiegających od standardów. Kiedyś z mężem byliśmy w 3* obiekcie, który sami wybraliśmy i nie za bardzo byliśmy zadowoleni ale fakt płaciliśmy bardzo małe pieniążki. Najlepiej będzie udać się do biura podróży gdzie dokładnie wiedzą i doradzą odpowiedni hotel dla rodzin. My korzystamy zawsze z Rospond, nie zawiedliśmy się. W zeszłym roku byliśmy z mężem i córą na Zakynthos w Caretta Paradise hotel super, aquapark, hotel nowiutki. W tym roku lecimy do Turcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ja już kiedyś słyszałam na ten temat od szwagierki, która pracuje w biurze podróży, że hotele często odbiegają od normy. Żeby wszystko było pięknie i ładnie trzeba na prawdę dużo kasy zapłacić. Ja myślę na podróżą do Grecji, ale w kontekście podroży jachtem. Wypożyczyć tki jacht i płynąć tylko nie mam bladego pojęcia jak to wygląda w praktyce. W każdym razie znalazłam taką stronę https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji Może komuś się przyda;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grecja nie jest tylko na lądzie.. większość zabytkow i pięknych miejsc w Grecji jest na wyspach. Nasza wyspa na jaką wracamy co roku to Korfu - zobacz poradnik https://last-minute.io/top-10-atrakcji-korfu-ktore-musisz-zobaczyc/ - piękna zielona wyspa. Inne wyspy jak dla nas są zbyt pustynne, suche, pełno kamieni a Korfu jest wiecznie zielone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Korfru, Kos, jeśli uda się znaleźć ofertę to Kalymnos, Patmos i Symi... warto kupić sam przelot na Kos, z kos prom na kalymnos i przez booking zarezerwować pokój, albo przez arnb. Okolice Telendos to najpiękniejsze miejsca na świecie+ najpyszniejsza bougatsa w Grecji!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry