cutyję
"Nie polecam szkoły, pomimo uczęszczania na zajęcia zostałam skreślona z listy uczniów. Zostało to podyktowane tym ponieważ rzekomo miałam za niską frekwencję (w całym semestrze opuściłam może trzy spotkania co było spowodowane tym, że nagle odwołali zajęcia, innym razem zmienili salę i budynek, a nie było o tym żadnej informacji.). Nauczyciele nie zwracają uwagi co kto umie i czy rozumie co się robi, tylko prowadzą zajęcia i co chwile robią przerwy. porażka
Egzamin, który miał być oceną (jedyną na semestr) semestralną nie został potwierdzeny datą przez co kilka osób go przepuściło co spowodowało skreślenie z listy. Dyrektorka ma wiecznie minę jakby coś jej śmierdziało. Nie umie prowadzić zajęć tylko zostawia uczniów samych sobie i wychodzi często pogadać sobie z innymi (podobnie jak prowadzący zajęcia z symfonia).
Nie polecam, teraz idę do konkurencji i już widzę wielkie różnice(u konkurencji na plus).
Szkoda czasu i nerwów na te placówkę."


czy możliwe, żeby były aż tak bardzo różniące się opinie dwóch osób uczęszczających do tej samej szkoły