Widok

gryf w zukowie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
poprosze o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo przeciętnie i bez polotu. Byłam tam na 4 weselach, na obu salach i bez jakiś ciekawszych wrażeń, tym bardziej, że na górze jest dyskoteka, i te brzytkie WC wspólne dla weselników i podejrzanych typów z dyskoteki.
Polecam większe rozeznanie, np. Wanoga w Chwaszczynie - ten sam właściciel i chyba ceny podobne. Ja mam w Gdyni w Hotelu Nadmorskim w sierpniu 2005. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokal taki sobie, położenie niezbyt ciekawe, toalety obskurne, ale za to jedzonka dużo i całkiem dobre :) My planujemy wesele w Wanodze (tak, to ten sam właściciel) - sala dużo ładniejsza, jedzonko to samo, tylko cena troszkę do góry leci (w kwietniu 120/os; maj 130/os; okres wakacyjny 135/os; ale z tego co pamiętam w okresie maj-wrzesień nie ma już wolnych miejsc :( ).
powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
s\zczerze mowiac bylam tam zobaczyc slae i oferte i jest ona ciekawa pod wzgledem ceny i menu ale toalet to noe widzialam nie przyszlo mi to do glowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amy tam wlasnie robimy wesele 18 czerwca...obejrzelismy < fakt bez toalety..hmm..na to nie wpadlam> ale coz...sala ladna..czysto..z tego co slyszelismy dobre jedzenie...dostaje sie pokoj do wlasnej dyspozycji, gdzie mozna schowac alkohol...cos na przebranie..itd...nasi znajomi tam robili i byli zachwyceni....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry