Widok

gryf w zukowie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
WITAM WSZYSTKICH
BARDZO PROSZE O OPINIE NA TEMAT TEGO LOKALU , CZY KTOS TAM MIAL JAKIE CENY ZA OSOBE , A MOZE MA KTOS PRZYKLADOWE MENU UMIESCI NA FORUM BO KIEROWNICZKA NIE BARDZO CHCE DAC DO DOMU , NAWET NIE MOZNA SPISAC, CZY TEN LOKAL MA MANKAMENTY NA KTORE ZWROCIC UWAGE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest ta sama kierowniczka co w orchodei wiec napewno jedzenie dobre,bo kucharki sa te same.my w orchidei w menu mamy rowniez ciasta i tort ale za to szampana niema!!jak co to moge menu na maila przeslac(o ile to samo bedzie).pozdrawiam.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo dobra sala na wesele. Świeżo po remoncie, także jest ładnie a jedzonko też jest dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala bardzo ładna, ale jedzenie ...rewelacja!!!
Ten sam właściciel co w Orchidei.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niedawno byłam tam na weselu :)
są dwie sale - jedna nie za duża na moje oko na 50 osób, a druga większa i ja się bawiłam w tej większej - wesle było na 60 osób, ale troszke ciasno było na parkiecie (ale pewnie dlatego, że wszyscy świetnie się bawili). Jest wspólna szatnia dla obu sal i wspólna toaleta, tak jakby w piwnicy - to dla mnie największy mankament, bo taka nie za ładna :(
Jedzonko bardzo dobre i w zastraszająco dużych ilościach - tutaj nie mam się do czego przyczepić.
A z tego co podpytywałam o cenę za osobę, to z ciastem, ale bez napojów, alkoholu i owoców było 110zł.

To jest ten sam właściciel co Orchideii i tam też bawiłam się na weselu - do tego lokalu nie miałam żadnych zastrzeżeń i marzyło mi się wesele w Orchideii... jedzenia było dużo i było naprawdę dobre. Wydawało mi się, że torche go więcej niż w Gryfie, np były lody, takie ciasto pistacjowe w kształcie krokodyla i jeszcze coś takiego dziwnego na ciepło czego w Gryfie nie było... mniam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mozesz mi wysłać menu z Gryfa na maila? imperialex@poczta.fm

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry