Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
alka - ocena Żałuję że dopiero teraz odkryłam te hurtownie. Największy wybór włosów i...
~alka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Agnieszka S - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Ogrom wiedzy i doświadczenia, którym obsługa dzieli się z...
~Agnieszka S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Wlosy wątek zamknięty Udana współpraca! Wlosy rewelacyjne, cudo. Mila obsługa, indywidualne...
~Maks
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

mega wątek zamknięty mega polecam dobrano dla mnie włosy doskonałe. Obsługa bardzo miła i z dużą...
~mel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Klasa sama w sobie wątek zamknięty Bardzo udana współpraca. Kiteczki rzeczywiście dziewicze, wyczesane, polskie!...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

zakochana :) wątek zamknięty Polecam zakupy w hair4you, miałam włosy z wielu firm od europejskich po...
~nata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybka dostawa. Włosy dobrej jakości, duży wybór i super ceny.
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Najlepsi w Trójmieście wątek zamknięty Szeroki asortyment, bardzo dobry kontakt i wlosy wysokiej jakosci. nosze je...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Włosy bardzo niskiej jakości. Po pierwszym myciu zaczęły się...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam wszystkim wątek zamknięty Hair4you ma naprawdę ogromny wybór kolorów i długości włosów. Dopiero tu...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Goraco Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy! Włosy bardzo dobrej jakości,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry