Widok

hamstwo

MIAŁEM JUŻ KILKA RENÓWEK ALE TO BYŁA OSTATNIA ? KILKA DNI TEMU BYŁEM W TYM PSEUDO SERWISIE I MIMO IŻ AUTO JEST NA GWARANCJI ZARZĄDANO ABYM PŁACIŁ ZA DIAGNOZE I CZĘŚCI PONIEWAŻ KILKA MIESIĘCY WCZEŚNIEJ AUTO MIAŁO KOLIZJE I ŻLE SPASOWANY BŁOTNIK USZKODZIŁ SILNIK ?(TAK STWIERDZIŁ PAN KIEROWNIK KTÓRY MA ABSTRAKCYJNE POJĘCIE O MECHANICE )
ODRADZAM WSZYSTKIM TEN SERWIS JAK I TĄ MARKĘ
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Szanowny Panie
Po tym jak nie poradziliscie sobie z naprawą mojego auta zabrałem je do "przydroznego warsztatu" gdzie założono nową uszczelke w miejsce uszkodzonej (koszt 20 zł )wprowadzono auto w tryb wypalania katalizatora stacjonarnego (koszt 100 zł ) i auto zaczęło prawidłowo pracować, wymieniono olej (koszt 250 zł )ponieważ taka jest procedura a wątpie żebys o tym wiedział.O ile pamiętam to wyceniłeś naprawę na 7200zł a ja naprawiłem to w "przydrożnym warsztacie " za 370 zł może następnym razem uda ci się kogoś naciągnąć Próbój.(jęsli trawisz na kogoś kto dysponuje taką wiedzą o motoryzacji jak ty bo z tego co wiem to nie odrózniasz diesla od benzyny no chyba że diesel jest czrny a benzyna biała ).Nie liczę że ktoś powie przepraszał za pomyłke...
Z powarzanie ale bez szacunku
Adam
Ps.Współczuje szefowi tej firmy...

wypowiedź zmoderowana (admin137, 2011-03-29 16:11:20)

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15
Czyli pracownicy Lotosu się rozbestwili, myślą że należą do dużej firmy to dużo mogą. A tu kicha. Człowiek został sprowadzony na ziemie, i zamiast skorzystać z usługi serwisu pojechał do pana Kazia z garażu który przy pomocy taśmy klejącej i plasteliny naprawił autko, za kilka miesięcy to auto przyjedzie do serwisu i pan ze łzami w oczach powie Pomóżcie!!

Ps "hamstwo" pisze się przez CH, ale pan pewnie tyle zarabia że pana stać na słownik i się poprawi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
do góry