Widok

hej dziewczyny 07 08 2010 ślub

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jeżeli któraś z Was ma tego samego dnia to się wpisujcie!!
Jak tam przygotowania i w jakim Kościele macie ten Wasz dzień!! Piszcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najtańszy Fotograf w trójmieście 600ZŁ bez limitu ilości zdjęć i sesji.
http://www.arturptak.fotea.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
św. Franciszek z Asyżu :) Mamy już generalnie wszystko gotowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie było mnie troszkę na forum...:( ale juz jestem. Nam jeszcze troszkę zostało....Trezba pojechac po wódkę ale jeszcze nie możemy się zdecydować...Kościół juz zalatwiony no i jeszcze mój przyszły nie ma gajerku....a jakie macie modele sukien??Wypozyczone czy kupione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przygotowania z każdym dniem do przodu

generalnie poza duperelami, z których większość to moze a nie musi być to mamy pozałatwiane wsyzstko

zostało "ubrać" nas na poprawiny, wybrać mi bukiet - to z ważniejszych rzeczy:>

szkoda, ze sama nic o sobie nie piszesz...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli cenicie sobie profesjonalizm i szukacie niezapomnianej atrakcji na Wasze wesele proponujemy Państwu usługi firmy "shaker - events". Potrzebujemy 2m2 aby otworzyć dla Państwa w pełni profesjonalny drink bar . Zapewniamy przenośny , efektowny bar , wszelkiego rodzaju szkło ( old fashioned , hurricane itd) , alkohole , owoce , lód oraz sprzęt barmański niezbędny do wykonywania koktajli. Jeśli chcą Państwo , aby Państwa goście weseleni raczyli się najpopularniejszymi koktajlami podczas państwa wesela , zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.shaker-events.pl . Z dużą przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania , jak i stworzymy dla Państwa indywidualna ofertę obsługi wesela.
Pozdrawiam
Szymon Twardowski
Shaker - Events
info@shaker-events.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio pojawia się coraz więcej usługodawców nie umiejących czytać ze zrozumieniem...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry