Widok

hm

Uczęszczałam do tej szkoły i średnio mi się podobała, a w szczególności podejście niektórych nauczycieli, było to dla mnie druzgocące. Żeby się porządnie nauczyć, trzeba było we własnym zakresie. Profile klas, liczyłam na mat-geo, a wylądowałam w his-wos-"geo". Czemu "geo" napisałam w ten sposób? Chociażby dlatego, że chciałam zdawać geografię na rozszerzeniu, a tu co? Dyrekcja se wymyśliła tak a nie inaczej, że w klasie z tym rozszerzonym przedmiotem dadzą jedną godzinę tygodniowo ;]. Byłam zainteresowana nauką j. japońskiego, tak ustalili termin (nie można było inaczej), że trzeba było przybywać do szkoły na 7.15. Kpina!
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
"Żeby się porządnie nauczyć, trzeba było we własnym zakresie"
Jeżeli uważasz, że po samej nauce w szkole będziesz w pełni nauczona/przygotowana do zajęć czy matury to powiem CI po krótce. Jesteś śmieszna. Tego właśnie powinnaś się nauczyć w LO, że nic nie osiągniesz jeżeli nie będziesz uczyła się w domu.
"Byłam zainteresowana nauką j. japońskiego, tak ustalili termin (nie można było inaczej), że trzeba było przybywać do szkoły na 7.15. Kpina!"
Daj palec a rękę urwą. Załatwili zajęcia na prośbę uczennicy a i tak jest nie zadowolona bo MUSI przyjść na 7:15. Tobie się trochę pomieszało w głowie.
Patrząc na twój komentarz nie można go potraktować poważnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry