II Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Sopot, al. Niepodległości 751

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J. - opinia Jako absolwent biol-chemu szczerze polecam. Wysoki poziom nauczania w...
~J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Kimmy - opinia Jestem absolwentem tej szkoły. Niestety nie wspominam jej zbyt dobrze. Do...
~Kimmy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2022

Liceum słabe wątek zamknięty Moja córka szła do tej szkoły pełna nadziei, chętna to pracy. Teraz po dwóch...
~mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Zły wybór wątek zamknięty Nie, nie i jeszcze raz nie. Abstrahując od wartości dydaktycznych, jakie...
~Absolwentka '13
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Super szkoła z duszą! wątek zamknięty W tym roku zostałem absolwentem II LO w Sopocie. Z czystym sumieniem polecam...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Najlepsza szkoła w Trójmieście. wątek zamknięty Nauczyciele wymagający, ale bardzo mili i przystępni. Potrafią robić zabawne...
~Zdzichu
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Łyżka dziegciu dla tych Ach-ów i Och-ów wątek zamknięty Szkoła z tradycjami, z dobrym podejściem do uczniów była może kiedyś. Miała...
~Matka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

ważne pytanka :) wątek zamknięty w tym roku wybieram liceum i zastanawiam się jakie są progi punktowe do klasy...
~:))
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

hm wątek zamknięty Uczęszczałam do tej szkoły i średnio mi się podobała, a w szczególności...
~vegeta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Wspomnienie z liceum... wątek zamknięty Choć ten etap życia ukończyłam już prawie rok temu w murach Sopockiej dwójki...
~Ania z mat-fizu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

dwójkowiczka - opinia wątek zamknięty II lo to nie tylko szkoła, to przede wszystkim miejsce, od którego bije...
~dwójkowiczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Szkoła z klasą wątek zamknięty II LO w Sopocie gwarantuje rzetelne przygotowanie do matury; kompetentni...
~sopocianin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Nie rob tego wątek zamknięty Jako byla uczennica tej szkoly, stanowczo odradzam. Z ogromnego grona...
~Ruda
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

:) wątek zamknięty najlepszy wybor jakiego mozna dokonac.. :) szkoda bardzo pozytywna,super...
~ja
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Nie ma lepszej szkoły :) wątek zamknięty Młoda kadra, w tym niesamowite i nietuzinkowe osobistości które w ciekawy i...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

super. ! wątek zamknięty Jestem uczennicą II lo w sopocie. Szkołę uważam, za bardzo przyjazną,...
~uczennica II LO
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

Alicja Buzikiewicz - opinia wątek zamknięty Szkoła z pozytywnym klimatem,tradycją oraz niesamowitymi ludźmi,świetnymi i...
~Alicja Buzikiewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

No przecież ja ! - opinia wątek zamknięty ja też tam chcę iść. Gdzieś słyszałam, że ok. 140- 150 pkt. bo to zależy od...
~No przecież ja !
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2008

:/ wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły...Moze poziom dobry, ale nauczyciele mają wyraźnie...
~Jagger
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 lipca 2007

:) wątek zamknięty bylam na dniach otwartych i jestem zachwycona:) ile w zeszlym roku wyniusl...
~:)M...
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

21

wątków

do góry