Widok
hmmmm..
Byłam w Miescie w ten weeked i powiem ze lekko sie zszokowałam cenami a mianowicie cenami za stoliki..normalnie poglupieli nie dosc ze palci sie za wstep ,szatnie,drogie drinki to jeszcze za stolik!!! No bawiłam sie w róznych klubach Europy i nigdzie takich wynalazków jeszcze nie spotkałam! Niedugo beda kasowac za miejsce na parkiecie i za zurzyte powietrze!!!!!
Moja ocena
Miasto.
kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 4
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 3
3.2
* maksymalna ocena 6