Widok

hotel Lido- Brzeźno

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy ktoś z Was uczestniczył lub organizował jakąkoliwek uroczystość w Hotelu Lido w Brzeźnie??
Proszę o informacje na temat przygotowywanego przez nich jedzenia (ilość, czy dobre itp) oraz ewentualnie ogólne wrażenia.

Z góry dzięki
Indian
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie organizowałam żadnej uroczystości ale myślę,że jest to możliwe.
krótko opisując pobyt w Lido śmiało mogę stwierdzić,że gościnność właścicieli na najwyższym poziomie,kucharz przechodzi sam siebie racząc przepysznymi daniami/polecam szczególnie rybki/,recepcja mogłaby tryskać większym entuzjazmem/chodzi o uśmiech/,panie pokojowe dbające o komfort w pokoju z miłym usposobieniem,szybkie jak błyskawica.Widok z okna na piękny Bałtyk,szum morza,plaża,ścieżka rowerowa,bdb komunikacja z Trójmiastem,duży bezpłatny parking,wi-fi-to atuty Domu Przy Plaży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie organizowałam tam żadnej imprezy, byliśmy w Lido na wczasach razem z mężem. Przez szybę widziałam dużą salę-bardzo ładną;) Jedzenie w hotelu jest bardzo dobre, a samo położenie hotelu (jak dla mnie) -rewelacja, bo tuż przy plaży. Myślę że jak wykonasz telefon do Lido to udzielą ci dokładnych informacji odnośnie organizacji imprez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry