Widok

hotel Merkury w Straszynie -opinie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
poprosze o opinie na temat tego hotelu, kolezanka zastanawia sie nad tym miejscem.... z gory dziekuje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w czerwcu tam wesele. Słyszałam rozne opinie o tym miejscu ale tak jest z każdą salą o której tu sie pisze ;-). Są dobre i złe. Ja mam nadzieje że będzie ok. Sala jest ładna i duza o to chodziło. Jedzenie smaczne. Reszta sie zobaczy.Jak będe po to dopiero będe mogła cos powiedzieć . A kiedy masz wesele? Pozdrawiam

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jeszcze ponad rok czasu do mojego slubu, ale moja kolezanka zastanawia sie nad tym miejscem ... nie ma dostepu do internetu i jej pomagam... w sumie juz troche ja sama zapoznalam sie z ich oferta i jest OK :)
A ty ile placisz za menu???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kanka to bylo do Ciebie oczywiscie :)
Ile gosci bedziesz miala???

pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gości około 100 osób a za osobe około 130 z napojami. Ale chcemy negocjować jeszcze ;-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihihi :) no pewnie :) negocjuj ile sie da... a sa otwarci na negocjaje?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczymy. Będziemy walczyć ;-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka miała tam wesele..i jedzenie było nie zaciekawe...radzę rzucić na to szczególną uwagę żeby nie było przykrych niespodzianek... zaznaczcie że życzycie sobie pierwszej świeżości..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam tam na studniowce.mimo wysokich kosztow bylo malo jedenia.sala faktycznie ladna,duza no i ciekawe miejsce:-)))
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowniez bylam tam na weselu.
jedzenie bylo wmiare dobre ale malo i szybko zabierali. a i tak wesele bylo zalatwiane po zanjomosci bo panny mlodej brat znal szefgowa tego hotelu. wiec mysle ze sie pokazali ze zlej strony tymbardziej ze to po zanjomosci. powinni bardziej sie postarac wyobrazam sobie jak tam wygladaja wesela bez znajomosci:)) szczerze mowiac to odrazdzam. jak masz okazje robic gdzie indziej to to wykorzystaj!!
pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hotel, w sesie pokoje beznadziejne
ale restauracje na wesele, super
obsługa doskonała
tylko wesele nie wiecej niż 8 osób bo mały parkiet :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
80 osób

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry