Widok

hotel królewski

Witam, pracowałam tam do 19 stycznia br. Czekam na wynagrodzenie...zobaczymy co z tego wyniknie. Wiem jedno, na pewno tego tak nie zostawię. Ludzie trzymają tam buzię na kłódkę. Między sobą rozmawiają, a jak przyjdzie co do czego, to milczą. Głupota. Serdecznie odradzam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Hotel-Krolewski-t431380,1,33.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie wcale nie trzymają tam buzi na kłódkę, nie wiem skąd taka opinia. wręcz przeciwnie, atmosfera jest fajna między pracownikami. a jak się ktoś nie nadaje, to po prostu odchodzi, jak w każdej pracy. do każdego zawodu trzeba mieć predyspozycje. życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20
Nie chodzi o atmosferę w pracy, bo jak jest zgrana i mila drużyna to wszędzie jest fajna atmosfera. Chodzi o pieniądze. Nie służymy wolontariatu, tylko pracujemy żeby zarabiać pieniądze, żeby mieć z czego żyć.. opłaty za mieszkanie, jedzenie, transport, odrobina przyjemności itp. ... a jeżeli pracodawca nie wypłaca pensji za przepracowany czas to chociażby nie wiem jaka była wspaniała atmosfera i relacje pomiędzy pracownikami, dobrze nie będzie. Ten pracodawca nie płaci, a więc oszukuje...stąd rotacja, ludzie odchodzą bez wynagrodzenia... przychodzą następni i po 1,5-2 miesiącach również odchodzą z powodu braku zapłaty za pracę ... i tak w kółko ... Pracujemy żeby żyć, a żeby żyć potrzebujemy pieniędzy na życie
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
i znów ogłoszenie na kucharza sniadaniowego
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to? Przecież to taki renomowany hotel, świetna atmosfera i tłumy profesjonalistów!!!:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie trzymaja miedzy soba a jak co do czego to własnego zdania nie ma nikt,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawda
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie płacą bo w dłogach toną szanowny pan prezes powinien czymś naprawde ciężkim pier.....ć sobie w główke. drogi właściciel p.Bartosz G. wariat ale z głowom na karku po kłótniach z dobromirem przestał ingerowac w sprawy hotelu a szkoda bo powinien wielkiego hotelarza i restauratora dobromira kułakowskieg wyje..ć.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki z niego hotelarz jak z koziej d... trąbka:) nikomu źle nie życzę, ale gościu nie ma za grosz pokory, szacunku do ludzi i honoru. Niby taki fifa rafa, a nie wstyd mu, że nie stać go na wynagrodzenia dla personelu???
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
chciałbym zaprezentować Wam interesujący cytat z katalogu, w którym reklamują się gdańskie hotele, a który zobaczyłem w hotelu królewskim. Cytat odnosi się do restauracji Stary Spichlerz znajdującej się w tymże hotelu: "Dania przygotowywane przez kucharzy wielokrotnie nagradzanych w konkursach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych doceniły takie osobistości, jak Jego Świątobliwość Dalajlama XIV, którego Hotel Królewski miał zaszczyt gościć w 2008 roku ...".
Zapewniam Was, że żaden z ówczesnych wielkich kucharzy dawno tam już nie pracuje!!! Aktualni kucharze nie mogą się jeszcze pochwalić takimi osiągnięciami, aczkolwiek życzę im powodzenia. Chłopaki mają potencjał.
Ale co by nie było, reklama jest:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
stolec nie miejsce pracy ludzie omijajcie ten hotel z daleka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowałem w tym hotelu przez miesiac żenada i porażka wielka. nie płacenie na czas. ale nie ktorzy lubia chyba dawac sie dymac ich sprawa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze trochę i koniec będzie z właścicielem ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry