Widok

hotel merkury w straszynie - zdjecie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej,

czy ktos z Was byl w tym hotelu? bardzo podoba mi sie oferta tego hotelu, ale nie bylam tam ( i jesli bede to na wlasnym weselu) i chcialm sie Was zapytac, czy sala tak wlasnie wyglada? Bo jesli tak to ten parkiet jest chyba jakac pomylka...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, dokładnie tak wygląda
ale nie pami8ętam by zasłony były różowe
generalnie jest tam bardzo fajnie
obsługa super
jedzenie też

ale....

-nie duży parkiet w poruwnaniu do ilości gości którzy sie mieszczą przy stole
-niebezpieczne zejście do damskiej toalety, (po alkoholu trzeba bardzo uważać by nie spaść)
-pokoje beznadziejne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bylam tam osobiscie na weselu - slyszalam tylko od kolezanki ,ktora miala tam wesele jakies 3 lata temu ,ze miala zastrzezenia co do jedzenia ,ale to bylo dawno ,wiec wszystko moglo sie zmienic -rok temu miala tam wesele moja fryzjerka i byla zadowolona. Tak naprawde miejsce wybiera sie pod swoim katem i jesli Tobie sie podoba to ok.Reszte i tak ustalasz z wlascicielem

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Beatko za zindentfikowanie tego zdjecia... Merkury odpada... ja to myslama, ze to moze miejsce dla orkiesty :) bo takie male :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, to jest parkiet, orkiestra ma miejsce zaraz za zdjęciem z prawej strony :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nastawiaj się negatywnie do tego hotelu - ja byłam tam na weselu i nie uważam żeby parkiet był za mały i pokoje też chyba nie są złe - ja miałam 2 osobowy i łazienką był czysty i według mnie wystarczający.. co do parkietu to było ok 70-80 osób i nie było tłoczno więc radzę żebyś się tam przejechała i dopiero zdecydowała - mi się wydaje że ten hotel ma ogromny plus z powodu miejsc do spania i bardzo dobrze się nadaje jeżeli znaczna część gości jest spoza trójmiasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest wiele foteli z restauracją gdzi esie robi wesela
wiec nie jest to aż takim nowum
a pokoje jak w pensjonacie a nie jak w hotelu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sloneczko.... oferta bardzo mi sie podoba, wiekszosc moich gosci jest z poza Gdanska, wiec bylby tam na miejscu tani nocleg... a luksusow te zis enie spdziewam za taka cene, ale ten parkiet to chyba tylko z 5 - 6 par pomiesci??? A ja bede miala wesele na 80 -90 osob... i wiadomo, ze nie wszyscy naraz tancza, ale niech choiaz polowa zachce to juz jest ok 20 par!!!

Beatko - a w Jaworze parkiet jest wiekszy??? Jak to wyglada na tej wiekszej sali, czy goscie siedzacy, widza bawiacych sie???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam w Merkurym wesele 3 tygodnie temu. Było około 70 osób i parkiet napewno nie był dla nich za mały. Co do jedzenia naprawdę smaczne i dużo. Ja jestem bardzo zadowolona z tego hotelu. Obsługa też super

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
większy parkiet
ale wygląda na to, że musisz sie sama przejechać
ja sie bawiłam w merkurym i było mało miejsca
a dla innych wystarczająco
wiec nie chce mieszać :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym probelm, ze ja nie moge pojechac bo jestem za granica i w Polsce bede na m-ac przed slubem :( wszystko na odleglsc zalatwiam... i ufam oczom moi\jej rodziny i waszym opiniom

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:( byłam tam na weselu i duchota !!! niby klimatyzacja a chyba nie bardzo przystosowana do ilości gości, parkiet no tak na 80 osób ale nie wszyscy tańczą ogólnie za mały ! jedzenie mocno mocno średnie a na poprawinach zdecydowanie nieświeże a ciasta beznadziejne, standard sali może być ... fajny, chyba po remoncie chociaż ściany niedocekolowane, łazienki późny Gierek :))))))))))) ale za to obsługa super, na zawołanie, na czas i chodzili jak zegarki :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciasto nie jest z hotelu tylko każdy we własnym zakresie

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniedziałek podpisaliśmy umowę. Dla nas wygrało to miejsce. Owszem, nie jest to luksus ale mamy dużą ilość gości przyjezdnych i potrzebowaliśmy hotelu. A jedzonko + obsługę + itp = już znamy , bo sami się na weselisku znajomych tam bawiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wódka + ciasta ( we własnym zakresie), owoce, napoje wliczone w cene. Jedzonka w menu dużo i nam bardzo smakowało. 25.08.2007 tam szalejemy. Jak ktoś planuje tam weselisko - zgadajmy się :):):) Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry