Widok

hotel pielęgniarek na Zaspie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś coś wie może na temat tego miejsca??bedę wdzięczna za każde info, może być na maila pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie zna? :((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tylko słyszałam, koleżanka mi mówiła, że podobno tanio i nawet, nawet. Sama chcę się tam wybrać, ale jakoś nie mam czasu, chociaż mam bardzo blisko.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,mam link prześle emailem.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno znalazłam tylko telefon Hotel EVITA, Majewskich 22, tel.: (058) 5564590, z tego co przeczytałam hotel klasy turystycznej.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Parę fotek z Hotelu pielęgniarek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój brat miał tam wesele. Sala jest dobra ale na jakies gora 60 osób. Troche mala kuchnia . ciezko przyrzadza się i przechowuje gotowe dania. Fakt ze jest niedrogo. Wrazie czego to odpowiem na pytania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj to trochę może być mała:)) a ile kosztuje wynajęcie? czy sala jest ładna? jak teren wokół? i ile kosztują pokoje dla gości? oj ile pytań ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wynajecie jak dobrze pamietam to kosztowalo cos kolo 1000 zł pokoje sa od 20 do 100 zł zalezy jaki standard i ile osob w pokoju. sala jest taka sobie. nic specjalnego. jak juz pisalam wczesniej mala kuchnia. nieciekawa do przyrzadzania i przetrzymywania jedzenia. bylo jak bylo wtedy ale bawilismy sie swietnie. chociaz jak macie troszke wiecej pieniazkow to wolalabym dolozyc. moja znajoma np robila w portosie osrodek na stogach i byla bardzo zadowolona. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze podam link gdzie pewna para miala tam wesele mozna zerknac chociaz dobrze nie widac. http://www.filmart.end.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo skromnie

i chyba nie ma klimatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie

a jak wyglada zaplecze kulinarne ? mają własne kucharki ?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tam mała kuchnia . Jak mój brat miał tam wesele to uznalismy ze troche za mala. Ale zalezy tez jak kucharka sobie to zorganizuje teraz moze juz jest lepiej gdyz moj brat mial kilka lat temu i uznalismy ze bylo malo lodowek. Kucharki oni nie maja chyba ze jakas znajoma polecaja. my musielismy kucharke sami sobie znalezc. Jak beda jeszcze jakies pytania chetnie odpowiem. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam bylam w pokoju kiedys na noc, ale nie polecam. Klasa srednio kiepska :(, zacieki na scianach, a meble pamietaja czasy PRL-u. Wiadomo, ze nikt nie oczekuje hotelu ***** ale jak dla mnie to kiszka okrutna, agrrrrr........
image image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry