Widok

hurtownia z PRL-u

W trakcie zakupów w "specjalistycznej hurtowni"-jak poinformowała nas osoba podająca się za kierownika (nazwiska nie chciała podać, gdyż twierdziła że o jej prywatna sprawa:)), musieliśmy przejechać wózkiem między regałami. Problem na tym polegał, że trzeba być idiotą aby w ciągu komunikacyjnym ustawić po dwóch stronach palety z niezabezpieczonymi wazonikami. Przy tych paletach dwie opryskliwe panie z obsługi. Udało nam się strącić wazonik. Bezczelna obsługa już w tym momencie zabroniła nam robienia zakupów i kazała najpierw zapłacić za stłuczony wazon. ŻENADA. Obsługa bezczelna i bez znajomości jakichkolwiek przepisów. Traktują klienta z góry, jak za PRL-U, typowa chamówa.Nie polecam!!! Szkoda kasy na dojazd. Później ten sam towar kupiliśmy w Galerii Przymorze i to w tej samej cenie!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
w galerii przymorze ? chyba kupowaliscie sobie serwetki -bo nic poza tym nie ma podobnych cen - widac ze dopiero zaczynacie HANDLOWAC na rynku na przymorzu. HA HA HA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
widać że OXXY zna się na cenach rynku na przymorzu. Ja kupiłem nie serwetki tylko wazony i lampki oświetleniowe. Handlarzyku z przymoża - powadzenia!!!:):):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry