Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Po prostu polecam wątek zamknięty Nie ma co tu dużo mówić - najlepszy serwis jabłka w Trójmieście. Tam, gdzie...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Ratowanie komputera wątek zamknięty Przyniosłem zalany komputer i już myślałem, że nic się nie da z nim zrobić....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Świetna obsługa i szybki czas realizacji! wątek zamknięty Mój macbook pro został zalany i w ogóle się nie uruchamiał. Po dwóch dniach...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Ładnie, miło profesjonalnie ale niestety bardzo drogo wątek zamknięty MacBook pro 2010 - nie działa ładowanie. Diagnoza serwisu - moduł złącza...
~maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Świetna praca! wątek zamknięty Do serwisu przyszłam ze zbitym iphone 6, było mi bardzo smutno, że mój...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Super Doktor wątek zamknięty Odwiedziliśmy przemiłą Panią Doktor całą Rodziną z rodzinnym sprzętem z...
~MM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Zdecydowanie nie polecam - wprowadzają w błąd wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam ich usług, poszedłem z iphonem 5 na wymianę szybki...
~Piotr Jankowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Jabłkowi Doktorzy dotarli nad morze. wątek zamknięty Przyniosłem tam swoje jabłuszko na serwis. Po naprawie już nic nie było takie...
~#WcaleNieKrzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

POLECAM wątek zamknięty Szybko, dokładnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam !
~Ols
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Panel 5s wątek zamknięty Wymienili wyświetlacz w 1 godzinę, idealnie klika mi przycisk i to jest to o...
~Bobby
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szczerze polecam serwis iDoctor w Gdańsku. Bardzo miła obsługa. Profesjonalne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Pod koniec lipca oddałam do naprawy komputer iMac 27 z uszkodzoną kartą...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

NIE POLECAM!! wątek zamknięty Miało być 3 dni -czekałam prawie 4 tygodnie na komputer, dostałam...
~agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry